Memoriál prof. Jaroslava Pelikána 2022 - starší

Poslední aktualizace14.05.2022 15:41:48, Creator/Last Upload: Chess Federation of the Czech Republic

Výběr turnajemladsi, starsi
OdkazyOficiální stránka organizátora, Odkaz na turnaj v turnajovém kalendáři
Výběr parametru zobrazit detaily o turnaji
SeznamyStartovní listina, Abecední seznam hráčů, Statistika federací, partií a titulů, Alphabetical list all groups
Konečná tabulka po 7 kolech, Tabulka podle startovní listiny
Nasazení hráčůKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5, Kolo.6, Kolo.7/7 , nenasazen
Ranking list afterKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5, Kolo.6, Kolo.7
Excel a tiskVytisknout listinu, Export do Excelu (.xlsx), Export do souboru PDF

Startovní listina

Čís.JménoRtgKlub/Místo
1Kulhánek JUN Jáchym16292222 ŠK Polabiny, z.s.
2Sedmihradský Tomáš1587ŠK Spartak Čelákovice
3Vajdík JUN Josef1503Klub šachistů Říčany 1925
4Ocelák Lukáš1471ŠK JOLY Lysá nad Labem, z.s.
5Topenčík Bruno1420ŠK Spartak Čelákovice
6Kammová Kateřina1391ŠK JOLY Lysá nad Labem, z.s.
7Fadrný Jáchym1368ŠK Spartak Čelákovice
8Kaplanová Dominika1342ŠK JOLY Lysá nad Labem, z.s.
9Müllerová Karina Nela1340ŠK Spartak Čelákovice
10Boháč JUN Jaroslav1328ŠK Český Brod
11Stefaniv Vladislav1306ŠK JOLY Lysá nad Labem, z.s.
12Dejmek Tomáš1290Šachový klub Světlá nad Sázavou
13Studzinski JUN David1245Klub šachistů Říčany 1925
14Vodička JUN Jan1222Klub šachistů Říčany 1925
15Čeřovský Lukáš1214ŠK Spartak Čelákovice
16Hodek Martin1123ŠK JOLY Lysá nad Labem, z.s.
17Gott Adam1118TJ Bohemia Poděbrady
18Engelthalerová Šárka1104ŠK JOLY Lysá nad Labem, z.s.
19Benda Adam1098ŠK Český Brod
20Plachý Jaroslav1072ŠK Český Brod
21Všetečka Michal1072DDM Sokol Nymburk
22Kaplický Jindřich1050ŠK Spartak Čelákovice
23Plachý Josef1043ŠK Český Brod
24Souralová Jana1038TJ Pankrác
25Benda Jan1000ŠK Český Brod
26Dunebier Patrik1000ŠK Spartak Čelákovice
27Ďurišová Dorota1000ŠK JOLY Lysá nad Labem, z.s.
28Grmela JUN Dušan1000ŠK Český Brod
29Hájek Vojtěch1000ŠK Spartak Čelákovice
30Hykš Dominik1000ŠK Spartak Čelákovice
31Hykš Jakub1000ŠK Spartak Čelákovice
32Chadraba Bohuslav1000Sokol Pečky
33Charous František1000Sokol Pečky
34Charous Josef1000Sokol Pečky
35Kubíček Jakub1000Sokol Pečky
36Kubíček Vojtěch1000Sokol Pečky
37Pavlásek Waldemar1000Sokol Pečky
38Trojan Matyáš1000ŠK Český Brod
39Urbánek Štěpán1000Šachový klub Rožďalovice
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 05.05.2022 09:44
PixFuture exclusive partner, tiráž