Memoriál prof. Jaroslava Pelikána 2022 - mladší

Poslední aktualizace14.05.2022 15:25:35, Creator/Last Upload: Chess Federation of the Czech Republic

Výběr turnajemladsi, starsi
OdkazyOficiální stránka organizátora, Odkaz na turnaj v turnajovém kalendáři
Výběr parametru zobrazit detaily o turnaji
SeznamyStartovní listina, Abecední seznam hráčů, Statistika federací, partií a titulů, Alphabetical list all groups
Konečná tabulka po 7 kolech, Tabulka podle startovní listiny
Nasazení hráčůKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5, Kolo.6, Kolo.7/7 , nenasazen
Ranking list afterKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5, Kolo.6, Kolo.7
Excel a tiskVytisknout listinu, Export do Excelu (.xlsx), Export do souboru PDF

Startovní listina

Čís.JménoRtgKlub/Místo
1Hrebíček Tibor1169ŠK Český Brod
2Vaňáček Jan1168ŠK JOLY Lysá nad Labem, z.s.
3Fadrný Jonáš1129ŠK Spartak Čelákovice
4Trejbal Jindřich1104Šachový klub Velvary
5Vaňáček Pavel1103ŠK JOLY Lysá nad Labem, z.s.
6Jeníková Sabina1091ŠK Spartak Čelákovice
7Beneš  Adam1000ŠK JOLY Lysá nad Labem, z.s.
8Černý Tomáš1000ŠK JOLY Lysá nad Labem, z.s.
9Fišer Simon1000ŠK Spartak Čelákovice
10Fišerová Kristýna1000ŠK Spartak Čelákovice
11Hodek Roman1000ŠK JOLY Lysá nad Labem, z.s.
12Hons Marek1000ŠK Spartak Čelákovice
13Hraský Josef1000ŠK JOLY Lysá nad Labem, z.s.
14Kammová Viktorie1000ŠK JOLY Lysá nad Labem, z.s.
15Kettnerová Karolína1000ŠK Spartak Čelákovice
16Kloubek Vít1000ŠK JOLY Lysá nad Labem, z.s.
17Kohout Filip1000ŠK Spartak Čelákovice
18Kohout Štěpán1000ŠK Spartak Čelákovice
19Korytiáková Sára1000ŠK Spartak Čelákovice
20Koukola Štěpán1000Šachový klub Na Smetance, z.s.
21Kravcová Gabriela1000
22Kubalová Nikol1000ŠK Spartak Čelákovice
23Kubínková Soňa1000ŠK Spartak Čelákovice
24Mácha Vítek1000ŠK Spartak Čelákovice
25Marek Vojtěch1000ŠK JOLY Lysá nad Labem, z.s.
26Mareš Pavel1000ŠK Spartak Čelákovice
27Melicharová Tereza1000ŠK JOLY Lysá nad Labem, z.s.
28Mucha Marek1000ŠK Spartak Čelákovice
29Nedorost Ondřej1000ŠK Spartak Čelákovice
30Novotný Matěj1000MDDM Úvaly
31Podhorská Riana1000ŠK Spartak Čelákovice
32Šimáčková Sofie1000ŠK Spartak Čelákovice
33Šimon Jakub1000Sokol Pečky
34Štegl Radek1000Sokol Pečky
35Topenčíková Ellen1000ŠK Spartak Čelákovice
36Tužínský Mikuláš1000ŠK JOLY Lysá nad Labem, z.s.
37Váňa Lukáš1000MDDM Úvaly
38Vaníčková Natálie1000ŠK JOLY Lysá nad Labem, z.s.
39Vlasáková Anna1000Sokol Pečky
40Vorlík Jáchym1000ŠK JOLY Lysá nad Labem, z.s.
41Všetečka Marek1000DDM Sokol Nymburk
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 05.05.2022 09:44
PixFuture exclusive partner, tiráž