Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Olomouc Chess Summer 2022 - C open rating tournament

Poslední aktualizace20.08.2022 14:27:52, Creator/Last Upload: Czech Republic licence 63

Search for player Hledej

Konečné pořadí po 9 kolech

Poř.St.č. JménoFEDRtgFIDERtgNKlub/MístoBody PH 1  PH 2  PH 3 Krtg+/-
110
Muzika PaulESP20950Casa del Ajedrez de Sevilla7,545,549,539,502043
211
Jordanov MihailMKD20940Alkaloid7,541,545,537,254058,4
33
Houska JiriCZE22200SK Petrin Plzen6,5464933,5020-10
42
IMAl-Ali Hussein Ali HusseinIRQ223506,545,55034,7510-3,8
51
IMMarek MatyasCZE23530Interchess z.s.6505433,5010-15,4
618
Schletter FelixGER19750SV 1990 Görlitz645,548,528,254069,2
78
Soban JaroslavCZE21010Agentura 64 Grygov6444728,50207,4
86
FMZvolanek LiborCZE21300Agentura 64 Grygov64347,530,2520-6
927
Mohapl TomasCZE18770Oddil sachu Sportovniho klubu Prost64345,529,2540101,6
104
Svancara PetrCZE21450Agentura 64 Grygov6374025,2520-30,6
1112
Valkova AngelikaUKR2075063233,521,7520-39,4
125
FMCagasik TomasCZE21430Slavia Kromeriz5,543,54725,5020-30,2
137
Bokhnak TimofeyCZE21060SK Vinary5,54245,525,7540-63,6
1423
Lehmann ChristophGER19160TuS 1890 Gesdorf-Möhrsdorf5,541,54423,75206,2
1549
Zrubek AdamCZE16460Agentura 64 Grygov5,5394323,7540122,4
1615
FMValenta Vit VaclavCZE19960SK Velke Losiny5,538,542,524,5020-11,4
1714
Fizer MarekCZE19980Interchess z.s.54447,524,5040-6,4
1825
Vasinek MartinCZE18810Beskydska sachova skola z.s.543,547,524,004032,8
1916
Szkoludek SebastianGER19920SC 1994 Oberland542,544,521,502011,2
209
FMLys JosefCZE21000Sokol Brusperk5414522,7520-45,4
2122
Leipert PieterGER19350SC 1994 Oberland53942,522,5020-0,4
2221
Hrabal MatejCZE19370Oddil sachu Sportovniho klubu Prost5394220,5020-21,8
2330
Bednar JiriCZE18440TJ Nachod537,54118,5020-8,2
2457
Sainov SanzharKAZ14640Kazakhstan5374122,5040164,4
2539
Nagyova DanielaCZE17280QCC Ceske Budejovice4,5444822,7540121,2
2620
FMPsaila ClarenceMLT195104,5444720,252032,4
2746
Cerny MichaelCZE16650Agentura 64 Grygov4,5424623,0040114,4
2844
Fizerova LucieCZE16790Interchess z.s.4,5404422,2540104,4
2913
Ibrahim Emad EldinEGY20280None4,5404419,2520-24,8
3019
Kubiczek MichalCZE19690SK Zlin-Malenovice, z.s.4,54043,520,7540-87,2
3129
Vesely JiriCZE18510TJ Neratovice4,539,54118,0020-13,6
3237
Bartos KarelCZE17600SK Bohemia Pardubice z.s.4,53840,517,0020-5,2
3340
Ali Farhad AliIRQ171604,5363918,0020-4,8
3441
Markus NicoGER170804,535,538,516,5020-1
3532
Omarsson AdamISL18370Taflfélag Reykjavíkur4,5353817,7540-40,4
3633
Dudova PavlinaCZE18280Beskydska sachova skola z.s.4,534,536,515,5040-60
3760
Mikesova LenkaCZE13520Agentura 64 Grygov4,533,53717,2540136,8
3828
Smajzrova VeronikaCZE18710Sachovy klub Usti nad Orlici, z.s.4404316,002011,8
3948
Zrubek DanCZE16520Agentura 64 Grygov438,54115,004036,4
4034
Luckian MarioGER18190438,54113,5020-29,2
4154
Kellner ReneGER15120Potsdamer Schachverein Mitte e.V.43637,512,0020-2,6
4245
Svoboda ZdenekCZE16670Sachovy klub Loko Praha z.s.435,537,510,0020-33,2
4336
Stepan PetrCZE17670Sachovy klub Olomouc z.s.43233,514,5020-52,6
4469
Sedlacek JiriCZE00Šachový klub Šternberk430,53312,00
4526
Kharchenko MichailUKR18800ŠK Vinary3,540,543,514,7540-26,4
4647
Ramis OndrejCZE16520Slavia Kromeriz3,53941,514,7540-6,4
4724
WFMPatil MitaliIND191003,53840,512,2520-39,8
4851
Omarsson JosefISL16170Taflfélag Reykjavíkur3,536,53912,504026,8
4931
Vaval AaditiUSA184403,536,53911,7540-82
5038
Horkova TerezaCZE17320Beskydska Sachova Skola Z.S.3,532,5348,2540-95,2
5156
Rabar Bakhtyar Hama SalehIRQ149203,531,533,511,252017
5235
Korniichuk OleksandraUKR17930ŠK Dopravní podnik Praha3434713,502015,4
5355
Vorsilka JiriCZE15110SK OAZA Praha336,53911,00203,4
5442
Sokolovsky JakubSVK16990SK Doprastav336,538,511,0040-33,6
5559
Hetfleischova ElenCZE13520Region Panda, z.s.335379,254049,2
5653
Kreuzer ArturGER15280SV Weingarten333,5368,7540-8,4
5764
Hubacek KarelCZE01620Sachovy klub Olomouc z.s.332359,75
5850
Mizzi SteveMLT1621033233,56,5020-25,4
5958
Mikes RadekCZE13570Agentura 64 Grygov330,532,59,754037,2
6017
Vylicil AdamCZE19850SK Stare Mesto2,537,54111,0040-46,8
6143
Paldus JanCZE16930Sokol Bakov nad Jizerou2,535,5387,5020-7,4
6267
Lutsko YaroslavGER002,530326,75
6362
Psaila OceanMLT119802,52829,54,504019,6
6468
Malek RadekCZE00Sachovy Klub Lokomotiva Brno,2,525,5275,50
6561
Svagr DanielCZE12190Jezdci Jundrov233,5366,504022,4
6666
Hewa Kareem KhurshidIRQ00Khanzad chess club Erbil232358,00
6763
Kreuzer OlgaGER10290SV Weingarten231325,004022,4
6852
Marynychenko YehorUKR15440Berdyansk131,533,54,504026
6965
Gralla BenoitFRA00126283,00

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: Sonneborn-Berger-Tie-Break variable

Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 01.12.2022 09:16
PixFuture exclusive partner, tiráž