Hukvaldské šachování 2022 - U9

OrganizátorBeskydská šachová škola a Hotel Hukvaldy
FederaceČeská republika ( CZE )
Ředitel turnajeIng. Petr Záruba
Hlavní rozhodčíIA Ing. Petr Záruba
RozhodčíKarel Pliska, Zdeněk Holeksa
Bedenkzeit (Rapid)2x15 min + 5s/tah
MístoHotel Hukvaldy, Hukvaldy
Number of rounds7
Tournament typeŠvýcarský systém
Výpočet ratinguElo národní
Datum2022/05/14
Ø ELO turnaje1006
Losovací programSwiss-Manager Heinz HerzogTurnajový soubor Swiss-Manageru

Poslední aktualizace14.05.2022 14:16:44, Creator/Last Upload: Czech Republic licence 34

Výběr turnajeU9, U11, U13, U18
OdkazyOficiální stránka organizátora, Odkaz na turnaj v turnajovém kalendáři
Výběr parametru nezobrazovat detaily o turnaji
SeznamyStartovní listina, Abecední seznam hráčů, Statistika federací, partií a titulů, Alphabetical list all groups, Herní plán
Konečná tabulka po 7 kolech, Tabulka podle startovní listiny
Nasazení hráčůKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5, Kolo.6, Kolo.7/7 , nenasazen
Ranking list afterKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5, Kolo.6, Kolo.7
Excel a tiskVytisknout listinu, Export do Excelu (.xlsx), Export do souboru PDF

Startovní listina

Čís.JménoFEDRtgNpohlavíKlub/Místo
1Kožušník JanCZE1133Beskydská šachová škola z.s.
2Buček VítCZE1046Beskydská šachová škola z.s.
3Galia ŠimonCZE1008Interchess z.s.
4Mrmusová MarkétaSVK1000wTJ Slavia Caissa Čadca
5Babjaková EliškaCZE0wZŠ Řepiště
6Biedrawa An TuanCZE0TŽ Třinec
7Biedrawa Le AnCZE0TŽ Třinec
8Fizerová VeronikaCZE0wInterchess z.s.
9Gambalová BeátaCZE0wŠK Šenov
10Glodžák VojtěchCZE0Beskydská šachová škola z.s.
11Gřundělová GabrielaCZE0wZŠ Sviadnov
12Hamerníková IrisCZE0wBeskydská šachová škola z.s.
13Keprt TadeášCZE0Beskydská šachová škola z.s.
14Kolder VojtěchCZE0ŠK Šenov
15Kupka FrantišekCZE0Beskydská šachová škola z.s.
16Leifertová AndreaCZE0wBeskydská šachová škola z.s.
17Macejík VojtěchCZE0ŠK Šenov
18Milián JakubCZE0Interchess z.s.
19Najdek JonášCZE0Beskydská šachová škola z.s.
20Najdková LauraCZE0wBeskydská šachová škola z.s.
21Novák ŠimonCZE0ZŠ Sedliště
22Pecha OndřejCZE0Fryčovice
23Piskoř AlexandrCZE0ŠK Šenov
24Sroka TobiášCZE0Fryčovice
25Sudacki JáchymCZE0Šachový klub Ostrava-Jih
26Šlesarík AdamCZE06. ZŠ F-M
27Tarielašvili KiraCZE0wBeskydská šachová škola z.s.
28Vaněk JiříCZE0Beskydská šachová škola z.s.
29Varkoček TobiášCZE0Fryčovice
30Žurek MarekCZE0TJ Ostrava
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 05.05.2022 09:44
PixFuture exclusive partner, tiráž