2.turnaj začiatočníkov - RICOH Chess Tour 11.máj 2022

Posledná aktualizácia 11.05.2022 20:35:28, Creator/Last Upload: Slovak Chess Federation license 4

Výber turnajaoktóber, november, december, január, február, marec, apríl, máj ONLINE, máj11, jún ONLINE, jún08
Linkyoficiálna stránka organizátora, Link tournament to the tournament calendar
Výber parametrov ukáž detaily turnaja
VýstupyŠtartová listina, Zoznam hráčov podľa abecedy, Štatistika federácií, partií a titulov, Alphabetical list all groups, Časový rozpis
Konečná tabuľka po 7 kolách, Tabuľka podľa štartových čísiel
Kolá po šach.k.1, k.2, k.3, k.4, k.5, k.6, k.7/7 , nežrebovaný
Ranking list afterk.1, k.2, k.3, k.4, k.5, k.6, k.7
Excel a tlačTlač, Export do Excelu (.xlsx), Export do PDF

Štartová listina

č.TMenoFideIDFEDEloKlub
1Pisarcik Richard14967499SVK1343Ksn Bratislava
2Hasala Richard14969157SVK1318Sk Doprastav Bratislava
3Shykhnenko Hryhorii14972557SVK1284Sk Doprastav Bratislava
4Livnansky Michal73622885SVK1279Sk Doprastav Bratislava
5Livnansky Tomas14967634SVK1244Sk Doprastav Bratislava
6Dvorak Alfred14968541SVK1239Sk Slovan Bratislava
7Rachelova Diana14966859SVK1120Sk Dunajska Streda
8Horny Michal14970180SVK1109Sk Strelec Devinska Nova Ves
9Andre Tomas14975793SVK1088Sk Doprastav Bratislava
10Sunova Michaela14966484SVK1048Ksn Bratislava
11Hasalova Michaela14974690SVK1020Sk Doprastav Bratislava
12Rachelova Nikola14966778SVK1020Sk Dunajska Streda
13Rachelova Laura14967197SVK1016Sk Dunajska Streda
14Janovicek Lukas14975831SVK1015Sk Doprastav Bratislava
15Ambrosova Terezia14974908SVK1000Sk Doprastav Bratislava
16Bittner SamuelSVK1000Kruzok Ksn Bratislava
17Cingelova MichaelaSVK1000Kruzok Zs Znievska, Bratislava
18Dankic FrantisekSVK1000Kruzok Slovan Bratislava
19Deak HugoSVK1000Cvc Klokan, Batkova, Bratislav
20Drugajova HanaSVK1000Kruzok Zs Znievska, Bratislava
21Gladun AndriiUKR1000Dnipro
22Hacaj SimonSVK1000Kruzok Zs Znievska, Bratislava
23Hancin JakubSVK1000Bratislava
24Hilcik TomasSVK1000Spojena Skola Pankuchova, Brat
25Horna MonikaSVK1000Kruzok Strelec Devinska Nova V
26Jancuskova Natalia14976439SVK1000Sk Doprastav Bratislava
27Jurak MartinSVK1000Kruzok Slovan Bratislava
28Lehocky JurajSVK1000Kruzok Ksn Bratislava
29Majtan MartinSVK1000Kruzok Slovan Bratislava
30Makogon Leonid14976528SVK1000Sk Slovan Bratislava
31Makogon Nikita34174850UKR1000Sk Slovan Bratislava
32Misovec FrantisekSVK1000Bratislava
33Nagy PatrikSVK1000Kruzok Zs Znievska, Bratislava
34Peter RichardSVK1000Kruzok Slovan Bratislava
35Petrakovic Daniel14975491SVK1000Sk Slovan Bratislava
36Pikali HermanSVK1000Bratislava
37Rogac Alexander14975840SVK1000Sk Doprastav Bratislava
38Sefcova AdrianaSVK1000Kruzok Slovan Bratislava
39Skrinar RichardSVK1000Kruzok Slovan Bratislava
40Stepanyan AndranikSVK1000Kruzok Slovan Bratislava
41Stepanyan TigranSVK1000Kruzok Slovan Bratislava
42Sun Martin14963701SVK1000Ksn Bratislava
43Vaskova HanaSVK1000Kruzok Zs Znievska, Bratislava
44Vavra MartinSVK1000Kruzok Doprastav Bratislava
45Vongrej Adam14976510SVK1000Sk Doprastav Bratislava
Chess-Tournament-Results-Servers © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 05.05.2022 09:44
PixFuture exclusive partner, Tiráž