Olaines Šaha pavasaris bērniem 2022 A I un II sporta klases

Last update 07.05.2022 16:37:53, Creator/Last Upload: Riga Chess federation

Tournament selectionBērni A, Bērni B, Bērni C, Visiem 08.05.2022.
LinksOfficial Homepage of the Organizer, Link with tournament calendar
Parameters Show tournament details, no flags
ListsStarting rank, Alphabetical list, Statistics, Alphabetical list all groups, Playing schedule
Final Ranking crosstable after 8 Rounds, Starting rank crosstable
Board PairingsRd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5, Rd.6, Rd.7, Rd.8/8 , not paired
Ranking list afterRd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5, Rd.6, Rd.7, Rd.8
Excel and PrintPrint list, Export to Excel (.xlsx), Export to PDF-File

Starting rank

No. NameFideIDFEDRtgsexTypClub/City
1
ILaishevkin Mykhaylo34137238UKR1732U14DNIPRORYDNE
2
IMaklakova Naomi11617748LAT1654wU12RŠS/Putka
3
IBrojs Artjoms11609389LAT1570U18Liepājas KSS/Sudmale
4
IPetrovs Renars11613971LAT1570U16Jēkabpils/Jankovskis
5
ISteinbergs Raivo11611677LAT1530U18Kuldīgas NSS/Šteinbergs
6
ILeonovs Glebs11609257LAT1515U18Liepājas KSS/Sudmale
7
IApenitis Markuss11611669LAT1489U16Liepājas KSS/Sudmale
8
ITolmacevs Romans11618590LAT1478U12RŠS/
9
IKalinin Oleg11631856LAT1455U10ARChess/Raudive
10
IRupais Gustavs11614854LAT1395U14RŠS/Galkins
11
IReiha Ance11615435LAT1384wU16Kuldīgas NSS/Šteinbergs
12
IPolicans Kristers11611367LAT1382U16Jēkabpils/Jankovskis
13
IAleksejevs Daniils11620480LAT1322U12Olaine
14
IIHops Roberts11628790LAT1313U14RŠS/Ungurs
15
IGaidis Edvards11624086LAT1312U12Rēzekne/Vasiļkovs
16
ISmirnovs Artjoms11629908LAT1299U14BJC Daugmale/Ni
17
IIMierina Lauma11617292LAT1298wU12RŠS/Putka/Rožlapa
18
IILisovskis Dmitrijs11625740LAT1296U16BJC/Ni RŠS/Ungurs
19
IIRomanovskis Davis11634081LAT1287U18Jēkabpils/Jankovskis
20
IJekabsone Nellija11615389LAT1262wU14Kuldīgas NSS/Gertners
21
IIBodaks Maksimilians11632569LAT1260U08RŠS/Matisone
22
IFeldmanis Kristers11612398LAT1255U16Kuldīgas NSS/Gertners
23
IIIvulans Patriks11624469LAT1254U10RŠS/Cēsis/Ungurs
24
ISestakovs Maksims11620528LAT1251U18Rēzekne
25
IITolmaceva Alona11622938LAT1241wU10RŠS
26
IIVilskersts Ernests11633182LAT1229U10RŠS/Kažoks
27
IILiepina Daniela Nikola11621176LAT1225wU14Olaine/RŠS//Ungurs
28
IIPucinskis Mihails11628855LAT1224U12Beberi, Mārupes novads
29
IIStrekalovs Ernests11633174LAT1222U10RŠS/Kažoks
30
IIRinkevics Ralfs11616245LAT1216U16Jēkabpils/Jankovskis
31
IIBroks Adrians11618574LAT1212U16Olaines SC/Skujiņa
32
IINoreikis Konstantins11633476LAT1206U10RŠS/Galkins
33
IIKantans Ansis11629312LAT1200U12RŠS
34
IIGuminskaya Daria11623802LAT1182wU12RŠS/Kažoks
35
IIVorobjovs Nils11629924LAT1174U12ARChess/Raudive
36
IIPupins Benjamins Emanuels11620056LAT1173U12Kuldīgas NSS/Šteinbergs
37
IILescenko Maksims11629290LAT1165U12RŠS/Putka
38
IIVeitners Pauls11635355LAT1157U10RKĢ/Bētiņš
39
IIKantans Jekabs11629304LAT1155U12RŠS
40
IITreigute Lea11634073LAT1148wU10RŠS/Maklakova
41
IIFridmans Boriss11630990LAT1147U10Jūrmala, Šuļmans/Kovšuns
42
ITeremranova Sofija11632194LAT1141wU10ARChess/Raudive
43
IISkreitule Undine11626968LAT1139wU12Limbaži/Laizāns
44
IIJurmalis Valters11618442LAT1132U16Kuldīgas NSS/Šteinbergs
45
IIGravere Justine Elza11630752LAT1117wU16Olaines SC/Skujiņa
46
IIProscenko Mihails11620650LAT1113U16Ventspils
47
IIGorohovs Aleksandrs11628839LAT1107U10RŠS/Putka
48
IIMaklakova Dafne11620072LAT1106wU12RŠS/Putka
49
IIDiners Kirils11624698LAT1105U10RŠS/Putka
50
IIKokina Elizabete11616849LAT1101wU16Olaines SC/Skujiņa
51
IIPetersons Matejs11615362LAT1092U14Kuldīgas NSS/Gertners
52
IIVidrusks Jekabs11618493LAT1090U14Rīga
53
IIKukushkin Ivan11634103LAT1086U08ARchess/Raudive
54
IISteinbergs Mikelis Karlis11617004LAT1073U14Kuldīgas NSS/Šteinbergs
55
IIMaksimovs Arturs11622792LAT1071U12Jēkabpils/Jankovskis
56
IILaimina Alise11625511LAT1059wU14Jēkabpils/Jankovskis
57
IIVarhotovs Vladimirs11633786LAT1050U12ARChess/Raudive
58
IIGansone Aiga11618671LAT1041wU12Olaines SC/Skujiņa
59
IIKarpovs Toms11630442LAT1040U12Jēkabpils/Jankovskis
60
IIVidrusks Arturs11618485LAT1039U12RŠS/Putka
61
IILusts Ricards Martins11625430LAT1033U12RŠS
62
IIVaicuka Marija11618507LAT1010wU14Olaines SC/Skujiņa
63
IIDolganovs Daniils11618868LAT1007U14Olaines SC/Skujiņa
64
IIDaineko Jevgenija11630779LAT0wU10RŠS/Borisovs
65
IIGuminskiy Gregory11632461LAT0U08RŠS/Kažoks
66
IIMierina Liva11632070LAT0wU08RŠS/Rožlapa/Putka
67
IIPriednieks Justs11637153LAT0U18Ventspils/Burkevica
68
IISarbantovics Roberts11633336LAT0U12Bētiņš
69
IITkacovs Stanislavs11632682LAT0U12ARChess
Advertisement
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 21.06.2022 14:14
PixFuture exclusive partner, Legal details/Terms of use