SLOVAKIA OPEN PIEŠŤANY 2022 - OPEN B PRIZEPOOL 2 000€ (max. rating 2099)

Posledná aktualizácia 30.06.2022 09:11:19 / Page cached 30.06.2022 13:03:10 119min., Creator/Last Upload: Slovak Chess Federation license 32

Výber turnajaOPEN A, OPEN B, Rapid
Výber parametrov ukáž detaily turnaja, Link tournament to the tournament calendar
VýstupyŠtartová listina, Zoznam hráčov podľa abecedy, Štatistika federácií, partií a titulov, Alphabetical list all groups, Časový rozpis
Excel a tlačTlač, Export do Excelu (.xlsx), Export do PDF

Štartová listina

č.TMenoFideIDFEDEloKlub
1Hurtuk Radovan14935031SVK2069Msk Kdv Kezmarok
2Fizer Marek391980CZE2035
3Bielik Jakub73600938SVK2033Sk Povazske Podhradie
4Rakovsky Jakub14955210SVK2025Nitriansky Sachovy Klub Nitra
5Bednar Jan14904551SVK2023Sk Doprastav Bratislava
6Walter Ema14960710SVK2017Ksn Bratislava
7Jablonicky Frantisek14901390SVK2006Tss Trnava Msk Sered
8Panko Radoslav14935635SVK2006Sk Stropkov+svidnik
9FMPsaila Clarence5600359MLT1956
10Striskova Lucia14960958SVK1924Ksn Bratislava
11Mandak Miroslav14902990SVK1906Sk Krasnany
12Bochnickova Simona14958562SVK1887Ksn Bratislava
13Goga Frantisek14909995SVK1885Sk Doprastav Bratislava
14Janik Marek Tobias73612715SVK1867Liptovska Sachova Skola
15Zemkova Klara344117CZE1864
16Dudasko Mario14936275SVK1858Sk Cvc Lendak
17Marcinek Michal14905680SVK1858Sk Mladost Zilina
18Stanko Ivan14902427SVK1853Sk Doprastav Bratislava
19Sosovickova Jana14944596SVK1843Sks Dubnica N/V
20Meszaros Casey Ryan14963205SVK1802Ksn Bratislava
21WCMNovomeska Karin14952300SVK1773Sk Stefanov
22Juracak David23708972CZE1770
23Rosol Philip1664905POL1761
24Kollarik Gorazd14908662SVK1751
25Pekarcik Peter14966662SVK1738Individualny Clen
26Kapolkova Greta14955555SVK1734Ksn Bratislava
27WCMSosovickova Martina14948540SVK1731Sks Dubnica N/V
28Durana Jonas73619663SVK1713Tatran Bratislava
29Kulich Filip14963230SVK1711Sk Povazske Podhradie
30Orvisky Vladimir14914280SVK1701Sk Kupele Piestany
31Golsta Ramona11607394LAT1699
32Ganzova Veronika14941597SVK1696Sk Komplet Modranka
33Fizerova Lucie385115CZE1693
34Skrinar Marek14940710SVK1683Sk Slovan Bratislava
35Zahorcek Jakub14938308SVK1681Sk Povazske Podhradie
36Kulich Daniel14959208SVK1665Sk Povazske Podhradie
37Sokolovsky Jakub14974045SVK1647Sk Doprastav Bratislava
38Sajtlava Igor14916622SVK1632Sks Dubnica N/V
39Benkovsky Peter14929996SVK1603Lokomotiva Trnava
40Volanek Maros73616400SVK1556Sk Povazske Podhradie
41Cernicky Jan14929597SVK1514Sks Dubnica N/V
42Janouskova Adela23709804CZE1499
43Sahidi Shabir14959828SVK1498Ksn Bratislava
44Kubikova Nina14955075SVK1495Ksn Bratislava
45Hlavac Tomas14964848SVK1440Sachovy Klub Dubravan
46Soucek Andrej23727349CZE1440
47Dubnicka Ferdinand14944057SVK1402Sks Dubnica N/V
48Zelenka Matej14964309SVK1400Sks Dubnica N/V
49WCMPsaila Uranchimeg5600804MLT1395
50Sahidi Sear14959836SVK1381Ksn Bratislava
51Psaila Ocean5602130MLT1198
52Janouskova Eliska23715553CZE1167
53Jencova Anna23752343CZE1100Sk Line
54Kapolkova Alzbeta14959593SVK1100Ksn Bratislava
55Sevcik Ondrej14958961SVK1042Mkss-Sk Kysucke Nove Mesto
56Tarnavskyi Artem34168354UKR1013
57Simansky Samuel14971933SVK1000Sk Hlohovec
58Silhankova Simona23752351CZE0Sk Line
Advertisement
Chess-Tournament-Results-Servers © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 21.06.2022 14:14
PixFuture exclusive partner, Tiráž