Logged on: Gast
Servertime 19.04.2024 13:25:55
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Domů
Databáze turnajů
Mistrovství AUT
Fotogalerie
FAQ
Online Registrace
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:
Smíchovský soudek 2022 36. ročník mezinárodního turnaje 4-členných družstev v bleskovém šachu
Poslední aktualizace28.05.2022 14:39:28, Creator/Last Upload: Czech Republic licence 29
Search for player
Hledej
Abecední seznam hráčů
Čís.
Jméno
FideID
Rtg
FED
Družstvo
Šach.
1
Bainhofner Jiří
335762
1734
CZE
Smíchov Seniors
2
2
Balhar Jan
326437
2218
CZE
Pivní gambit
3
3
Bauer Jindřich
328359
2037
CZE
Bulletproofboys
1
4
Borkovec Milan
307610
2113
CZE
Sokol Tábor
1
5
Bujak Michal
316318
2087
CZE
Vulgární materialisti
1
6
Bystrickiy Daniil
24197939
1836
CZE
Aurora B
1
7
Cantier Jean-Francois
332143
1987
CZE
Cizinecká legie
3
8
Chernyy Andrey
23723785
1431
CZE
Aurora A
2
9
Civín Dominik
372331
1911
CZE
Bulletproofboys
2
10
Dommascuk Jens
1000
CZE
Erfurt 2
1
11
Dubanský Bohuslav
309010
2216
CZE
Sokol Vyšehrad
2
12
Dudek Vojtěch
398780
2004
CZE
Spartak Vlašim
2
13
Dvořák Jan
314870
2186
CZE
Kobylisy
2
14
Formánek Martin
316768
2238
CZE
Kobylisy
1
15
Gerženi Róbert
14902648
2034
SVK
Cizinecká legie
2
16
Haack Kevin
16228715
2104
GER
Erfurt 1
2
17
FM
Hajiyev Kanan
13404148
2084
AZE
ŠK DP Praha
3
18
Holý Filip
358762
2052
CZE
Chess Famiy Friends
1
19
IM
Hrabuša Matej
14908042
2253
SVK
ŠK DP Praha
1
20
Jaček Martin
305812
2243
CZE
Sokol Vyšehrad
3
21
Janíček Jindřich
319120
2027
CZE
Chess Famiy Friends
3
22
Janočko Petr
320099
2081
CZE
ŠK Líně
4
23
Kašpar Petr
1000
CZE
Pivní gambit
4
24
Kaube Sylvia
4633911
1852
GER
NUSS Damen
3
25
Kind Wolfgang
16285069
1000
GER
NUSS 2
3
26
Kojetský Pavel
309524
2124
CZE
Pára
1
27
Kovářová Oxana
320595
1731
CZE
ZLOM
3
28
Kozlová Lucie
349720
1558
CZE
ZLOM
2
29
Král Vratislav
1600
CZE
Smíchov Seniors
4
30
Kravchenko Andrey
23716983
1000
CZE
Aurora B
4
31
Křížek Kryštof
23701307
1888
CZE
Spartak Vlašim
3
32
Krupička Josef
349992
1964
CZE
Smíchov A
3
33
Krupička Josef
360503
1936
CZE
Smíchov A
1
34
Kudrna Roman
23750715
1507
CZE
Újezd nad Lesy
3
35
Kunc Jan
364045
1811
CZE
Bulletproofboys
3
36
Liuba Volodymyr
14100614
2108
UKR
Vršovice
2
37
Loskot Petr
319570
2010
CZE
Sokol Tábor
3
38
Macháček Otakar
378623
1928
CZE
USK
3
39
Marek Roman
384879
1607
CZE
Pára
3
40
Markina Sofiia
23744014
1520
CZE
Aurora B
3
41
Mašek Miroslav
308862
2190
CZE
Smíchov A
2
42
Mašková Markéta
378461
1193
CZE
ZLOM
4
43
Mastný Theodor
23703873
1564
CZE
Chess Famiy Friends
4
44
Mastný Václav
1000
CZE
Chess Famiy Friends
2
45
Matějovský Ondřej
323624
1995
CZE
Spartak Vlašim
4
46
Mészáros Luděk
308153
2036
CZE
Sokol Tábor
4
47
Metzke Reimar
16285077
0
GER
NUSS 2
4
48
Meyer Gerda
1271245
0
GER
NUSS Damen
4
49
Michna Kamil
23750723
1328
CZE
Újezd nad Lesy
4
50
Molkanov Oleg
381535
1860
CZE
Kobylisy
4
51
Monček Michael
23749431
1762
CZE
Vršovice
4
52
WFM
Mueller-Ludwig Kristin
4628691
2044
GER
Erfurt 2
2
53
Mundt Norbert
16285050
0
GER
NUSS 1
3
54
GM
Neuman Petr
305243
2364
CZE
ŠK Líně
2
55
Oestreich Frank
12989509
0
GER
NUSS 2
2
56
Ollikka Jukka Petteri
0
CZE
Cizinecká legie
4
57
Oprchal Nikola
23750731
1575
CZE
Újezd nad Lesy
2
58
Pachow Steffi
4693990
1974
GER
NUSS Damen
2
59
Peterson Emery
4610920
2221
GER
Erfurt 1
3
60
GM
Petr Martin
318299
2516
CZE
ŠK Líně
1
61
Petrosyan Tigran S.
13303678
2455
CZE
Aurora A
1
62
Pfau Beate
4690753
1999
GER
NUSS Damen
1
63
Pivoňka Michael
364142
1627
CZE
Újezd nad Lesy
1
64
Pogorelskiy Boris
34365478
1467
CZE
Aurora B
2
65
Porter William
23746076
1052
CZE
Aurora A
4
66
Putzke Jan
16285034
1000
GER
NUSS 2
1
67
Reichmann Felix
16238290
1701
GER
NUSS 1
1
68
Rous Daniel
338150
2215
CZE
ŠK DP Praha
2
69
Rous Dominik
375993
1557
CZE
ŠK DP Praha
4
70
Rozkovec Frantisek
23744456
0
CZE
Pára
2
71
Sandvik Thomas
503231
2036
FIN
Cizinecká legie
1
72
Sboev Kirill
23732245
1526
CZE
Aurora A
3
73
Schmid Jaroslav
313076
2038
CZE
Smíchov Seniors
1
74
Šebesta Jan
1000
CZE
Vulgární materialisti
4
75
Šilhánek Martin
391298
1728
CZE
Bulletproofboys
4
76
Šlechta Karel
326178
1875
CZE
USK
2
77
Šotola Jon
1000
CZE
Pivní gambit
2
78
Staňková Zuzana
384178
1637
CZE
ZLOM
1
79
Štěrba Erik
354180
1871
CZE
Pára
4
80
Strahl Jiří
380814
2000
CZE
USK
1
81
Strnad Václav
23710349
1678
CZE
Smíchov Seniors
3
82
Šulc Jaromír
325317
2018
CZE
Vulgární materialisti
2
83
FM
Svatoš Jan
304174
2174
CZE
Vršovice
1
84
Trepka Jan
322814
2182
CZE
Sokol Tábor
2
85
IM
Troyke Christian
4616278
2351
GER
Erfurt 1
1
86
WFM
Troyke Doreen
4634187
1849
GER
Erfurt 2
3
87
WCM
Turková Karolína
14916932
2005
SVK
Kobylisy
3
88
Turner Radek
321214
1987
CZE
ŠK Líně
3
89
Ulrich Helena Irene
16256000
1573
GER
Erfurt 2
4
90
Vávra Jan
308579
1969
CZE
Vršovice
3
91
IM
Vávra Pavel
301841
2293
CZE
Sokol Vyšehrad
1
92
Vávrová Jaroslava
23715693
1307
CZE
USK
4
93
Walther Cliff
4616693
1808
GER
Erfurt 1
4
94
Werner Ralf
16285042
0
GER
NUSS 1
2
95
Wichs Jakub
318574
2052
CZE
Vulgární materialisti
3
96
Zábranský Jan
354295
1894
CZE
Smíchov A
4
97
Zacharias Uwe
24689912
1906
GER
NUSS 1
4
98
Zikmund Daniel
309796
1905
CZE
Sokol Vyšehrad
4
99
Žolnerčík Martin
364428
1681
CZE
Pivní gambit
1
100
Zvolenský David
393770
1966
CZE
Spartak Vlašim
1
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 17.04.2024 12:12
tiráž