Krajský přebor MKŠS družstev starších žáků Poslední aktualizace02.04.2022 14:58:10, Creator/Last Upload: Czech Republic licence 88
Sestava družstev s výsledky jednotlivců
1. Interchess (Rtg prům.:1571, PH 1: 14 / PH 2: 19,5) |
Šach. | | Jméno | Rtg | FED | FideID | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | Body | Partie | Rtg prům. |
1 | | Fizer Marek | 1813 | CZE | | 1 | | 1 | ½ | 1 | 3,5 | 4 | 1659 |
2 | | Fizerova Lucie | 1701 | CZE | | 1 | | 1 | 1 | 1 | 4 | 4 | 1284 |
3 | | Juracak David | 1729 | CZE | | 1 | | 1 | ½ | 1 | 3,5 | 4 | 1348 |
4 | | Zemek Antonin | 1392 | CZE | | 1 | | 1 | 1 | 1 | 4 | 4 | 1197 |
5 | | Gres Michal | 1338 | CZE | | 1 | | 1 | 0 | 0 | 2 | 4 | 1143 |
6 | | Kozusnikova Daniela | 1453 | CZE | | 1 | | 1 | ½ | 0 | 2,5 | 4 | 1168 |
2. Beskydská šachová škola (Rtg prům.:1427, PH 1: 11 / PH 2: 18) |
Šach. | | Jméno | Rtg | FED | FideID | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | Body | Partie | Rtg prům. |
1 | | Paseka Matyas | 2033 | CZE | | | ½ | 1 | ½ | ½ | 2,5 | 4 | 1604 |
2 | | Osina Jaromir | 1376 | CZE | | | ½ | 1 | 0 | 1 | 2,5 | 4 | 1365 |
3 | | Barteckova Denisa | 1425 | CZE | | | 1 | 1 | ½ | 1 | 3,5 | 4 | 1424 |
4 | | Kupka Alexandr | 1233 | CZE | | | 1 | 1 | 0 | 1 | 3 | 4 | 1237 |
5 | | Milek Tobias | 1220 | CZE | | | 0 | 1 | 1 | 1 | 3 | 4 | 1173 |
6 | | Lackova Ludmila | 1273 | CZE | | | 1 | 1 | ½ | 1 | 3,5 | 4 | 1213 |
3. TŽ Třinec (Rtg prům.:1464, PH 1: 8 / PH 2: 13,5) |
Šach. | | Jméno | Rtg | FED | FideID | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | Body | Partie | Rtg prům. |
1 | | Mrázek Roman | 1818 | CZE | | 0 | ½ | | 1 | 0 | 1,5 | 4 | 1658 |
2 | | Sikorová Jana | 1471 | CZE | | ½ | ½ | | 1 | 0 | 2 | 4 | 1341 |
3 | | Boff Vojtěch | 1358 | CZE | | 0 | | | | | 0 | 1 | 1244 |
4 | | Malik Vojtěch | 1419 | CZE | | | 0 | | 1 | 0 | 1 | 3 | 1486 |
5 | | Macošek Alex | 1320 | CZE | | 1 | 0 | | 1 | 0 | 2 | 4 | 1215 |
6 | | Koždoň Marek | 1271 | CZE | | 1 | 1 | | 1 | 1 | 4 | 4 | 1160 |
7 | | Boff Ondrej | 1398 | CZE | | 1 | 0 | | 1 | 1 | 3 | 4 | 1182 |
4. TJ Slezan Opava (Rtg prům.:1164, PH 1: 5 / PH 2: 8,5) |
Šach. | | Jméno | Rtg | FED | FideID | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | Body | Partie | Rtg prům. |
1 | | Kovalcik Adam | 1259 | CZE | | 1 | ½ | 0 | | ½ | 2 | 4 | 1798 |
2 | | Sobek David | 1288 | CZE | | ½ | 1 | 0 | | 0 | 1,5 | 4 | 1387 |
3 | | Hulva Denny | 1244 | CZE | | 1 | 1 | 0 | | 0 | 2 | 4 | 1454 |
4 | | Kozelsky Antonin | 1195 | CZE | | 0 | 1 | 0 | | 0 | 1 | 4 | 1246 |
5 | | Hudecek Hubert | 0 | CZE | | 0 | 1 | 0 | | 0 | 1 | 4 | 1228 |
6 | | Cavera Daniel | 0 | CZE | | 0 | 1 | 0 | | 0 | 1 | 4 | 1281 |
5. TJ Ostrava (Rtg prům.:1159, PH 1: 2 / PH 2: 0,5) |
Šach. | | Jméno | Rtg | FED | FideID | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | Body | Partie | Rtg prům. |
1 | | Kristl Simon | 1526 | CZE | | 0 | ½ | 0 | 0 | | 0,5 | 4 | 1731 |
2 | | Vrbka Matyas | 0 | CZE | | 0 | 0 | 0 | 0 | | 0 | 4 | 1459 |
3 | | Prokop Matej | 1305 | CZE | | 0 | 0 | 0 | 0 | | 0 | 4 | 1454 |
4 | | Suchma Jakub | 1039 | CZE | | 0 | 0 | 0 | 0 | | 0 | 4 | 1285 |
5 | | Jelínek Vojtech | 1081 | CZE | | 0 | 0 | 0 | 0 | | 0 | 4 | 1207 |
6 | | Suchma Sebastian | 0 | CZE | | 0 | 0 | 0 | 0 | | 0 | 4 | 1281 |
|
|
|
|