Papildomo "play-off" turnyro lentelė pateikta parsisiunčiamų dokumentų nuorodoje
An additional play-off tournament table is provided in the download link

XVIII chess festival. Baltija Cup U1800 2022 (open B)

Paskutinis atnaujinimas24.06.2022 07:09:52, Autorius: Jonas Sidabras,Paskutinis perkėlimas: IA Paliulionis Raimondas (LTU)

Turnyro pasirinktysA, B, C, Blitz 1, Blitz 2
Nuorodosoficialus organizatorių tinklalapis, susieti su turnyrų kalendoriumi
Parametrų pasirinktys rodyti detalią informaciją apie turnyrą, be vėliavų
Apžvalga pagal komandąEST, FID, LAT, LTU, NED, UKR
Sąrašaipradinis sąrašas, abėcėlinis žaidėjų sąrašas, statistika, abėcėlinis visų grupių sąrašas, tvarkaraštis
galutinė rezultatų lentelė po 9 ratų, lentelė pagal pradinį sąrašą
Poros pagal lentasRt.1, Rt.2, Rt.3, Rt.4, Rt.5, Rt.6, Rt.7, Rt.8, Rt.9/9 , nesuporuotas
Vietų sąrašas poRt.1, Rt.2, Rt.3, Rt.4, Rt.5, Rt.6, Rt.7, Rt.8, Rt.9
, bendroji statistika
Download FilesXVIII BALTIJA CUP CHESS FESTIVAL_en.pdf, b turnyras.docx
"Excel" ir spausdintisąrašas spausdinimui, eksportuoti į "Excel" (.xlsx), eksportuoti į PDF bylą

pradinis sąrašas

Nr. PavardėFIDE IDFed.Reit.LytisTipasKlubas/Miestas
1
AIMSteponavicius Algimantas12804274LTU1740Panevezys
2
Penkov Dmitry34157557UKR1437U12Klaipeda
3
Tomson Mikk4506600EST1433Tallinn
4
Bosikis Titas12831344LTU1427Kaunas
5
Lisovskis Dmitrijs11625740LAT1417Riga
6
Liebert Robin4509242EST1409Tallinn
7
Pidluznij Matvej12833835LTU1378U12Klaipeda
8
Zonyte Aukse12844918LTU1350wU12Gargzdai
9
Budiak Arina12838225LTU1262wU12Klaipeda
10
Alionyte Patricija12840955LTU1243wKaunas
11
Karaliute Vestina12821896LTU1240wBirzai
12
Mierina Lauma11617292LAT1195wU12Riga
13
Ovcinikova Auguste12835781LTU1193wU12Vilkaviskis
14
Blazys Titas12831530LTU1181Vilnius
15
Chacatrian Ruben12837202LTU1179U12Klaipeda
16
Lescenko Maksims11629290LAT1166U12Riga
17
Vaseris Justas12842974LTU1166Klaipeda
18
Kalinin Oleg11631856LAT1164U12Riga
19
Karalius Algirdas12821888LTU1164Birzai
20
Auzbikavicius Domas12840629LTU1160U12Klaipeda
21
Pritulina Nadezhda4510259EST1157wU12Kohtal Jarve
22
Sizov Lev4510313EST1156Kohtla Jarve
23
Burdin Oleg12838810LTU1152U12Klaipeda
24
Strokova Medeina12834742LTU1149wJurbarkas
25
Valaika Matas12838578LTU1149U12Gargzdai
26
Kuzmina Oleksandra4512308EST1144wKiviyli
27
Vaitiekunas Motiejus12841846LTU1141U12Kaunas
28
Jacunskas Marius12846317LTU1134U12Kaunas
29
Alionis Augustas12840726LTU1133U12Kaunas
30
Maurutyte Laura12837679LTU1130wU12Vilkaviskis
31
Saukalaite Noja12845990LTU1126wU12Vilnius
32
Kontautas Mantas12847275LTU1125Kaunas
33
Jaskunas Aistis12809365LTU1115Vilkaviskis
34
Adomaitis Adrijus12824194LTU1112Jurbarkas
35
Jonaitis Klaudijus12828912LTU1111Klaipeda
36
Nikartas Justinas12840408LTU1109U12Vilnius
37
Jurgelionyte Kotryna12836907LTU1102wU12Vilnius
38
Jaresko Timurs11633808LAT1099Riga
39
Otrohovs Maksims11617594LAT1098Riga
40
Kuslikis Dominykas12840513LTU1097U12Gargzdai
41
Vaitkunas Pijus12846333LTU1089U12Vilnius
42
Galinskas Ingvaras12846406LTU1083Vilnius
43
Rakickas Aurimas12834637LTU1081Birzai
44
Gutauskas Rojus12846520LTU1067U12Klaipeda
45
Vidrusks Jekabs11618493LAT1047Riga
46
Kraucenka Justas12835790LTU1046U12Vilnius
47
Macieza Dominykas12835870LTU1036Jurbarkas
48
Kontrimaite Agota12830836LTU1029wPlunge
49
Anuzyte Soja12845922LTU0wU12Vilnius
50
Azarkevics Aleksejs11637625LAT0Riga
51
Bagdzevicius Deimantas12832987LTU0Vilkaviskis
52
Balciunas Justinas12846635LTU0U12Kaunas
53
Blokhin Georg4513282EST0U12Tallinn
54
Budreika Dziugas12849740LTU0Kaunas
55
Budzinskas Dalius12840874LTU0U12Kaunas
56
Cibirkaite Liepa12826774LTU0wVilkaviskis
57
Cobotas Simonas12851400LTU0U12Vilnius
58
Dmitrijeva Laura-Valeria4515617EST0wU12Kiviyli
59
Gutauskaite Evita12846538LTU0wKlaipeda
60
Jansons Hugo11637269LAT0Riga
61
Juknius Sarunas12840530LTU0U12Gargzdai
62
Kalnius Kipras12836850LTU0U12Kaunas
63
Karaliute Deimante12830704LTU0wBirzai
64
Kislas Elijus12850691LTU0Vilnius
65
Kosarevs Vsevolods11617349LAT0Riga
66
Kozlova Agata11630370LAT0wU12Riga
67
Krushevskaja Anna4521250EST0wTallinn
68
Kulokas Mantvydas12842826LTU0U12Kaunas
69
Ligotnis Maksims11636785LAT0U12Riga
70
Limontas Benas12837695LTU0U12Kaunas
71
Lisauskas Simas12829978LTU0U12Kaunas
72
Litvinas Aidas12847887LTU0U12Vilnius
73
Mackevicius Darvydas12840130LTU0Alytus
74
Mazajev Ilja4515790EST0U12Kiviyli
75
Merkelis Herkus12841978LTU0U12Vilnius
76
Mikolavicius Marius12847720LTU0Siauliai
77
Pauliukas Jonas12844284LTU0U12Jurbarkas
78
Petkus Rimvydas12850292LTU0Vilnius
79
Petruskevicius Tadas12846600LTU0U12Gargzdai
80
Radziukynas Jonas12844381LTU0U12Vilnius
81
Ravinis Jokubas12837911LTU0U12Marijampole
82
Rudzinskaite Ula12835552LTU0wU12Vilnius
83
Safonov Ivan12836885LTU0U12Klaipeda
84
Samoskaite Ugne12848638LTU0wU12Jurbarkas
85
Sapranauskas Mantvydas12851434LTU0U12Vilnius
86
Segzda Deimantas12834718LTU0Jurbarkas
87
Sireikis Jokubas12846368LTU0Vilnius
88
Snipaitis Simonas12833037LTU0Marijampole
89
Strelcovaite Auguste12842770LTU0wSiauliai
90
Strelcovas Jonas12838594LTU0U12Siauliai
91
Sudmale Galina11603780LAT0wLiepoja
92
Sutkus Emilis12846740LTU0U12Jurbarkas
93
Svencionyte Auguste12831735LTU0wU12Birzai
94
Tomkus Augustas12842966LTU0U12Silale
95
Tomkute Zivile12842958LTU0wU12Silale
96
Tumosaite Kotryna12835986LTU0wU12Vilkaviskis
97
Vaitiekunas Zaimantas12841854LTU0Kaunas
98
Valeikaite Melika12839485LTU0wVilnius
99
Venskutonis Danielius12849650LTU0Vilnius
100
Vidrusks Arturs11618485LAT0U12Riga
101
Zilinskas Rokas12841765LTU0Vilnius
Advertisement
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 21.06.2022 14:14
PixFuture exclusive partner, rekvizitai/naudojimosi sąlygos