Čís. | | | Jméno | FED | RtgFIDE | RtgN | pohlaví | Typ | Skup. | Klub/Místo |
1 | | IM | Bulski Krzysztof | POL | 2519 | 0 | | | F | |
2 | | IM | Kanovsky David | CZE | 2453 | 0 | | | F | Agentura 64 Grygov |
3 | | FM | Sabol Marian | CZE | 2371 | 0 | | P | F | SK Vysoke Myto |
4 | | IM | Zeberski Jakub | POL | 2360 | 0 | | | F | |
5 | | IM | Jasny Stanislav | CZE | 2348 | 0 | | | F | Beskydska sachova skola |
6 | | FM | Cerveny Martin | CZE | 2347 | 0 | | P | F | 2222 SK Polabiny |
7 | | FM | Novotny Michal | CZE | 2337 | 0 | | P | F | 2222 SK Polabiny |
8 | | FM | Burdalev Kirill | UKR | 2314 | 0 | | | F | |
9 | | FM | Drozdowski Kacper | POL | 2314 | 0 | | U16 | F | |
10 | | | Svana Peter | SVK | 2258 | 0 | | | F | |
11 | | FM | Vrana Frantisek | CZE | 2245 | 0 | | | F | SK Stare Mesto |
12 | | WGM | Krupa Monika | POL | 2235 | 0 | w | | F | |
13 | | CM | Balacek Tadeas | CZE | 2235 | 0 | | U16 | F | Sokol Kolin |
14 | | IM | Zakharchenko Arnold | UKR | 2233 | 0 | | S60 | F | |
15 | | FM | Kratochvil Josef | CZE | 2233 | 0 | | | F | SK Caissa Trebic |
16 | | | Goluch Piotr | POL | 2203 | 0 | | | F | |
17 | | | Sabuk Piotr | POL | 2176 | 0 | | | F | |
18 | | | Pekar Vaclav | CZE | 2170 | 0 | | P | F | TJ Jiskra Litomysl |
19 | | | Wehner Janis | GER | 2167 | 0 | | | F | |
20 | | | Cizinsky Petr | CZE | 2162 | 0 | | U16/ | F | 2222 SK Polabiny |
21 | | | Seidl Stepan | CZE | 2144 | 0 | | U16 | F | Gambit Jihlava |
22 | | | Kastner Oldrich | CZE | 2137 | 0 | | P | F | SK Rapid Pardubice |
23 | | | Kowalczyk Rafal | POL | 2130 | 0 | | | F | |
24 | | | Hentze Markus | GER | 2111 | 0 | | | F | |
25 | | | Liuba Volodymyr | UKR | 2108 | 0 | | | F | |
26 | | | Schaefer Reyk | GER | 2100 | 0 | | | F | |
27 | | | Navratil Jiri | CZE | 2074 | 0 | | U16 | F | Tj Unex Sk |
28 | | | Ruzicka Vaclav | CZE | 2065 | 0 | | | F | SK Kladno |
29 | | | Halamus Agata | POL | 2060 | 0 | w | | F | |
30 | | | Kaczmarek Maciej | POL | 2051 | 0 | | | F | |
31 | | | Kubik Michael | CZE | 2048 | 0 | | U16 | F | Beskydska sachova skola |
32 | | | Michalowski Peter | GER | 2048 | 0 | | | F | |
33 | | | Chladek Vaclav | CZE | 2035 | 0 | | | F | Slavia Kromeriz |
34 | | | Hrabal Michal | CZE | 2031 | 0 | | | F | Agentura 64 Grygov |
35 | | CM | Krupa Krzysztof | POL | 2025 | 0 | | | F | |
36 | | | Skoda Martin | CZE | 2019 | 0 | | | F | Gambit Jihlava |
37 | | | Niemers Johannes | GER | 2011 | 0 | | | F | |
38 | | | Galvanek Ladislav | SVK | 2000 | 0 | | | F | |
39 | | | Trhal Michal | CZE | 1999 | 0 | | P | F | SK Vysoke Myto |
40 | | | Starek Stanislav | CZE | 1995 | 0 | | U16 | F | Klub sachistu Ricany 1925 |
41 | | | Pulpan Jakub | CZE | 1988 | 0 | | U16/ | F | 2222 SK Polabiny |
42 | | | Macek Kamil | CZE | 1987 | 0 | | | F | TJ Bohemia Podebrady |
43 | | | Seidl Antonin | CZE | 1978 | 0 | | | F | Gambit Jihlava |
44 | | | Krejcova Katerina | CZE | 1968 | 0 | w | | F | TJ Sparta Kutna Hora |
45 | | | Bartosova Lucie | CZE | 1959 | 0 | w | P | F | TJ Jiskra Litomysl |
46 | | | Sokolski Aleksander | POL | 1916 | 0 | | | F | |
47 | | | Prachar Josef | CZE | 1889 | 0 | | S60 | F | SK Porg Praha |
48 | | | Drozdowski Konrad | POL | 1862 | 0 | | U16 | F | |
49 | | | Kowalczyk Mariusz | POL | 1829 | 0 | | U16 | F | |
50 | | | Saroun Radek | CZE | 1779 | 0 | | | F | Gambit Jihlava |
51 | | | Sabolova Kristyna | CZE | 1775 | 0 | w | U16/ | F | SK Vysoke Myto |
52 | | | Johnova Eliska | CZE | 1771 | 0 | w | U16 | F | TJ Jiskra Horice v Podkrkonosi |
53 | | | Rychtecky Pavel | CZE | 1771 | 0 | | S60 | F | SK Teplarna Praha-Malesice |
54 | | | Dzikowski Michal | POL | 1764 | 0 | | U16 | F | |
55 | | | Stolba Oldrich | CZE | 1748 | 0 | | | F | SK ZS Doudleby nad Orlici |
56 | | | Bethge Johanna | GER | 1746 | 0 | w | | F | |
57 | | | Vagner Patrik | CZE | 1739 | 0 | | | F | TJ Nachod |
58 | | | Schaffer Ondrej | CZE | 1736 | 0 | | P | F | TJ Stefanydes Policka |
59 | | | Vranova Jarmila | CZE | 1719 | 0 | w | | F | SK Stare Mesto |
60 | | | Melichar Vojtech | CZE | 1714 | 0 | | U16/ | F | 2222 SK Polabiny |
61 | | | Zitna Aneta | CZE | 1680 | 0 | w | U16 | F | SK DDM Trebechovice pod Orebem |
62 | | | Liduch Filip | CZE | 1654 | 0 | | U16/ | F | 2222 SK Polabiny |
63 | | | Bastyr Pavel | CZE | 1615 | 0 | | | F | QCC Ceske Budejovice, sportovni klu |
64 | | | Macek Oldrich | CZE | 1604 | 0 | | | F | TJ Libina |
65 | | | Muzyka Dominik | POL | 1551 | 0 | | U16 | F | |
66 | | | Bohne Alexander | GER | 0 | 1767 | | | N | Schachgemeinschaft Leipzig |
67 | | | Szulc Patrycja | POL | 0 | 1750 | w | U16 | * | |
68 | | | Privoznik Lubos | CZE | 0 | 1586 | | | N | Sachovy oddil TJ Dukla Praha |