Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Vánoční turnaj 2011, turnaj Nadějí do 11 let 34. ročník

Poslední aktualizace17.12.2011 16:22:08, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Startovní listina

Čís.JménoFEDRtgKlub/Místo
1Daněk DanielCZE1783ŠK Duras BVK
2Mrkus FrantišekCZE1708ŠK Staré Město
3Bango LukášSVK1705ŠK Komplet Trnava - Modranka
4Masáková PetraCZE1618Spartak Adamov
5Sahidi SamirSVK1579ŠK Komplet Trnava - Modranka
6Nekarda JanCZE1471ŠK Staré Město
7Hodovský PavelCZE1250Sokol ČOS Vranovice
8Kocí TerezaCZE1250Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.
9Rapcová AdélaCZE1250Sokol ČOS Vranovice
10Suchánek KryštofCZE1250ŠK Zlín
11Vavřínková EliškaCZE1250Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.
12Zachrla MichalCZE1250TJ Bučovice
13Bauer MiroslavCZE1100ŠK KME-DDM Kuřim
14Ciprys MatějCZE1100Tatran Poštorná
15Dumek DavidCZE1100Sokol Zastávka
16Glozar PetrCZE1100ŠK Duras BVK
17Glozar TomášCZE1100ŠK Duras BVK
18Křivánek JakubCZE1100ŠK KME-DDM Kuřim
19Marko DanielCZE1100TJ Bučovice
20Martirosyan AraCZE1100ŠK Duras BVK
21Trněný JiříCZE1100Sportovní klub Vyškov
22Vémola ŠimonCZE1100Sportovní klub Vyškov
23Vémola ŠtěpánCZE1100Sportovní klub Vyškov
24Zelnitius AlbertCZE1100ŠO Kunovice
25Řehoř JakubCZE1100Sokol ČOS Vranovice
26Beidhauer BernardCZE1000TJ Bučovice
27Blaha PavelCZE1000Šachový klub při ZŠ a MŠ Ratíškovic
28Brázda RichardCZE1000Sokol Zastávka
29Chybík JakubCZE1000ŠK Staré Město
30Dlouhý KryštofCZE1000ŠK Staré Město
31Domská VeronikaCZE1000Sportovní klub Vyškov
32Dorňák DavidCZE1000Šachový klub při ZŠ a MŠ Ratíškovic
33Dudar VladimírCZE1000ŠK KME-DDM Kuřim
34Dvořák JakubCZE1000TJ ŠK Veselí n/M
35Houdek TomášCZE1000ŠK Staré Město
36Hradílková HanaCZE1000Sokol Zastávka
37Hronek MartinCZE1000ŠK Zlín
38Hronek ŠtěpánCZE1000ŠK Zlín
39Hunkař MichaelCZE1000Š.K. 1923 Sokol Kyjov
40Kamenský DavidCZE1000Tatran Poštorná
41Keprt TomášCZE1000ŠK KME-DDM Kuřim
42Klimánek AlešCZE1000Šachový klub při ZŠ a MŠ Ratíškovic
43Kocáb JanCZE1000Gymnázium Mikulov
44Kotásek PavelCZE1000Šachový klub při ZŠ a MŠ Ratíškovic
45Kovalíček MartinCZE1000SK Gymnázium a SPgŠ Znojmo
46Kratochvílová LenkaCZE1000Šachový klub při ZŠ a MŠ Ratíškovic
47Lapčík RomanCZE1000ŠK Staré Město
48Macek MartinCZE1000Šachový klub při ZŠ a MŠ Ratíškovic
49Macháček LukášCZE1000ZŠ a MŠ Větrná Uherské Hradiště
50Malina TomášCZE1000ŠK Staré Město
51Michenka AdamCZE1000Šachový klub při ZŠ a MŠ Ratíškovic
52Mlénský JakubCZE1000ŠK Hustopeče
53Musil MichalCZE1000Šachový klub při ZŠ a MŠ Ratíškovic
54Nekvasil RadekCZE1000SK Gymnázium a SPgŠ Znojmo
55Ochotný VáclavCZE1000TJ ŠK Veselí n/M
56Palas VladimírCZE1000SK Gymnázium a SPgŠ Znojmo
57Pavlica TomášCZE1000TJ ŠK Veselí n/M
58Pondělek PatrikCZE1000SK Boršice
59Prokop MartinCZE1000ŠK KME-DDM Kuřim
60Ptáček MartinCZE1000Tatran Poštorná
61Skalka TomášCZE1000TJ ŠK Veselí n/M
62Skalková DanielaCZE1000TJ ŠK Veselí n/M
63Smetana JonášCZE1000Šachový klub při ZŠ a MŠ Ratíškovic
64Stuchlá BarboraCZE1000ŠK Staré Město
65Suchánek HanušCZE1000ŠK Zlín
66Toman DavidCZE1000Šachový klub při ZŠ a MŠ Ratíškovic
67Toman JakubCZE1000Šachový klub při ZŠ a MŠ Ratíškovic
68Toman JanCZE1000Šachový klub při ZŠ a MŠ Ratíškovic
69Vavřínková AnnaCZE1000Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.
70Vašek GabrielCZE1000ŠK KME-DDM Kuřim
71Vašek JakubCZE1000KK-ŠK Osvětimany
72Vašek OndřejCZE1000KK-ŠK Osvětimany
73Vrtal JosefCZE1000KK-ŠK Osvětimany
74Vrtal MartinCZE1000KK-ŠK Osvětimany
75Všetulová ViktorieCZE1000ŠK Staré Město
76Zemánková GabrielaCZE1000Šachový klub při ZŠ a MŠ Ratíškovic
77Zourek OndřejCZE1000
78Šindelka VojtěchCZE1000Sokol Zastávka
79Škorpík JosefCZE1000Šachový klub při ZŠ a MŠ Ratíškovic
80Štoudek MichalCZE1000ŠK Vinohrady Brno
81Šupálek JiříCZE1000