41. Turnaj sachovych nadeji - Pobeskydi Open - 41. Chess talents tournament - Pobeskydi Open

OrganizátorBeskydska sachova skola z. s.
FederaceČeská republika ( CZE )
Ředitel turnajeZaruba Petr
Hlavní rozhodčíIA Zaruba Petr
RozhodčíJasný Stanislav, Rabatin Jakub
Bedenkzeit (Standard)2 x 90 min + 30 s / move
MístoND Frydek-Mistek, Czech Republic
Number of rounds9
Tournament typeŠvýcarský systém
Výpočet ratinguElo národní, ELO mezinárodní
Datum od2022/04/14 Datum do 2022/04/18
Ø ELO turnaje1818
Losovací programSwiss-Manager Heinz HerzogTurnajový soubor Swiss-Manageru

Poslední aktualizace18.04.2022 12:22:12, Creator/Last Upload: Czech Republic licence 34

Výběr turnajeU9, U12, U15, Pobe
OdkazyOficiální stránka organizátora, Propozice ke stažení, Změnit odkaz v kalendáři
Výběr parametru nezobrazovat detaily o turnaji
SeznamyStartovní listina, Abecední seznam hráčů, Statistika federací, partií a titulů, Alphabetical list all groups, Herní plán
Konečná tabulka po 9 kolech, Tabulka podle startovní listiny
Nasazení hráčůKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5, Kolo.6, Kolo.7, Kolo.8, Kolo.9/9 , nenasazen
Ranking list afterKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5, Kolo.6, Kolo.7, Kolo.8, Kolo.9
Excel a tiskVytisknout listinu, Export do Excelu (.xlsx), Export do souboru PDF

Konečné pořadí po 9 kolech

Poř.St.č.JménoTyppohlavíFEDRtgFIDEKlub/MístoBody PH 1  PH 2  PH 3 Krtg+/-
14FMStalmach RichardU18CZE2306Beskydská šachová škola z.s.747,552,5352028,2
21FMStraka JozefSVK2330TJ Slávia Caissa Čadca6,54953,534,5203,6
37FMŠmolík JáchymU18CZE2278Klub šachistů Říčany 19256,546,55132,54035,2
412WIMRakhmangulova AnastasiyawUKR2229Ukraine6,54549,5332035,4
511Macíček JakubCZE2243Unichess646,550,530204,8
634Trybus DanielU18POL1976KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD6465034,540144
715Horák JanCZE2170Region Panda, z.s.644,54926,520-1,2
821Jireš JiříCZE2117ŠO MKS Vyškov643,547282028,4
919WFMKucharska HonoratawPOL2146MKSz Rybnik6424729,52035
1023Tolmacevs ArtjomsU18LAT2086Latvia6414526404,4
1145Kovalskyi RomanU18UKR1849Ukraine63942,527,540103,6
1210Walek PetrCZE2265TJ Ostrava638,542,524,520-33,6
1341Seidl JanU18CZE1880TJ KRALUPY, z.s.635,538,5264050
1437WFMDylag EmiliaU18wPOL1915KKSz Kraków5,54650,53140106,4
156FMKaras MarekSVK2301ŠK Osuské5,544,5492820-14
1613Kratochvíl VítCZE2229ŠK Gordic Jihlava5,542,546,52720-11,2
1714CMMondrzycki BartlomiejPOL2212Biały Król Wisznia Mała5,5424625,520-25
1817WIMNovosadová KristýnawCZE2163Beskydská šachová škola z.s.5,540,5442420-23,6
1922Dzikowski MichalPOL2094MUKS MDK Śródmieście Wrocław5,539,543,524,520-11,2
2020Nezval FilipU18CZE2143ŠK Duras BVK5,539,543,52140-58,4
213FMGnojek PetrU18CZE2313Beskydská šachová škola z.s.545,55027,520-29,8
229Števik ml. PatrikU18SVK2266ŠK Junior CVČ Banská Bystrica545,549,52740-40,4
232FMTurčan RichardU18SVK2322ŠK Junior CVČ Banská Bystrica54549,52820-33
2431Paseka MatyášU18CZE2010Beskydská šachová škola z.s.543,547294032
2533Mach PetrU18CZE1981Unichess5424628,54042,8
2629FMShilov SergejS60UKR2030Ukraine54245,52420-1,4
2726CMOcelák JakubCZE2039Unichess541,54523,54027,6
2818Koubová Anna MariewCZE2152ŠK JOLY Lysá nad Labem, z.s.540,544,520,520-37
2925Dolenský MilanCZE2074ŠK Libštát5404422,520-1
305Nytra OndřejU18CZE2306Beskydská šachová škola z.s.539,5432320-58
3116Soural JanCZE2166TJ Pankrác5394324,520-26
3259Oborný StanislavCZE1680TJ Ostrava53942,526,54061,6
3374Karaszewski GabrielU18POL1477KSz Miedź Legnica53941,527,540119,2
3430Bezděk TomášU18CZE2015TJ KRALUPY, z.s.538,542,52640-27,2
3556Mrázek RomanU18CZE1723SK Slavia Orlová538,54225,540118,4
3671Lecki LeonardU18POL1527UKS "Pionier" Jastrzębie Zdrój538,5402740124,4
3763Trojan MatyášU18CZE1628Beskydská šachová škola z.s.536,539,52640100,4
3828Le Anh DungU18CZE2031Klub šachistů Říčany 1925535,53920,540-57,2
3943Czernecki AndrzejU18POL1863Hetman Czestochowa534,5382340-11,2
4032Mrazík TomášCZE1993TJ Náměšť n/Oslavou4,54448,5292037,6
4124Dolenský FilipU18CZE2085ŠK Spartak Ústí nad Labem4,5434723,540-18,8
428FMMatras OndřejCZE2273TJ Pankrác4,541,545,52520-44,2
4347Pelc AdamU18CZE1819Šachy Krnov, z.s.4,540,543244051,2
4442Svíženský LubošCZE1879ŠK Caissa Třebíč z.s.4,540442420-23,8
4539Zezula JakubU18CZE1900TJ Náměšť n/Oslavou4,538,5422540-21,6
4635Migdal MilanCZE1972Beskydská šachová škola z.s.4,53841,52320-27,6
4754Pataky TiborSVK1760Mladosť Žilina4,53638,5232025,4
4851Miková MiriamU18wSVK1790TJ Slávia Caissa Čadca4,535,5382140-45,2
4938Borowski PrzemyslawPOL1914GLKS Goniec Żarów4,53437,52020-44,4
5060Klucznik AndreS60FRA1656France4,5333619,520-6
5161Dylong AntoniU18POL1637Szach Mat Zabrze4,53335,5234042
5249Jiroušek TadeášCZE1809Klub šachistů Říčany 19254,532,535,518,520-36,6
5346Eliáš DávidU18SVK1841Šachový klub Sabinov440,544264063,6
5436Zabrzanska WeronikaU18wPOL1970UKS Hetman Koronny Trzebinia43740,52240-88
5552Haasová TimeawSVK1778ŠK Rajec43740,521,54016
5657Fizerová LucieU18wCZE1719Interchess z.s.43740214050
5748Dudová PavlínaU18wCZE1811Beskydská šachová škola z.s.437402040-15,6
5844Pavlíček PetrS60CZE1861Šachový klub Loko Praha z.s.436,539,52020-55
5955Zemen PavelU18CZE1756Klub šachistů Říčany 1925436,5381940-13,2
6062Kucharska HelenaU18wPOL1634MKSz Rybnik43639244035,6
6150Bulej MatejSVK1793TJ Slavia Caissa Čadca43538,52040-17,6
6273Bjolek JanU18CZE1499Beskydská šachová škola z.s.434,53523,54052,8
6340Kubala KarelS60CZE1895Beskydská šachová škola z.s.432,5351720-67,4
6485Bartečková ValérieU18wCZE1223Beskydská šachová škola z.s.431,534184092,8
6570Mydlář MatějU18CZE1533Šachy Krnov, z.s.427,5281740-69,2
6675Radzimski AntoniU18POL1463UKS Pionier Jastrzebie Zdrój3,53841,522,54085,6
6766Hosová SandraU18wCZE1613Sokol Buštěhrad3,537,541244062
6872Hampl DavidU18CZE1526Klub šachistů Říčany 19253,537,540224024
6969Nisztuk MichalS60POL1538UKS "WDA" Lipusz3,536,539,522,52018,2
7068Pokorná JanawCZE1609ŠK Rakovník3,536392120-3,2
7165Simajchl AdamCZE1618Spartak Velké Meziříčí3,53234,519,520-8,2
7264Benci RudolfSVK1622Doprastav Bratislava3,530,53317,520-50,2
7380Števik st. PatrikSVK1367ŠK Modra3,530,532172025,6
7467Strnadová MonikaU18wCZE1610Klub šachistů Říčany 19253,529,5321740-80,8
7578Konečný JakubCZE1405Beskydská šachová škola z.s.3,529,53116207,6
7690Zajko DušanSVK0ŠK Radôstka3,52828,514,5
7783Martikán JiříCZE1283Beskydská šachová škola z.s.3,525,5261220-1
7853Červeň PeterSVK1776TJ Slavia Caissa Čadca333,536,51620-34,2
7977Šťáva ZdeněkCZE1431TJ Náměšť n/Oslavou33233,51520-13,6
8082Blahut VladislavU18CZE1331Beskydská šachová škola z.s.331,532184028
8184Šťávová HelenaU18wCZE1239TJ Náměšť n/Oslavou329,531124031,6
8281Glasbergerová LucieU18wCZE1336Klub šachistů Říčany 1925328,5291240-59,2
89Kolman VojtěchCZE0Klub šachistů Říčany 1925328,52912
8476Zmelty DavidCZE1433Beskydská šachová škola z.s.327,5301420-27,6
8527Tauš MartinCZE2037Beskydská šachová škola z.s.2,53942,51520-27
8687Bienek MagdalenaU18wPOL1188UKS Hetman Czestochowa2,531,534,516,54048,8
8786Gnojek JanU18CZE1220Beskydská šachová škola z.s.227,528940-59,2
8879Červeň SamuelU18SVK1383TJ Slavia Caissa Čadca1,530,5331140-30,4
8958Burlutskyi IvanUKR1687Ukraine1313384011,6
9088Bužek PřemyslCZE0Beskydská šachová škola z.s.124,5264

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: Fide Tie-Break

Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 17.08.2022 09:12
PixFuture exclusive partner, tiráž