Bilješka: Kako bi smanjili rad servera dnevnim unosom svih linkova na tražilice poput Google-a, Yahoo-a i Co-a, svi linkovi za turnire starije od dva tjedna (vrijeme završetka turnira) prikazati će se nakon klika na sljedeću tipku:
pokaži podatke o turniru
3. Međunarodni šahovski festival mladih ŠS VSŽ- Open U12, Babina Greda, 05.03.-06.03.2022.Zadnja izmjena21.03.2022 11:42:27, Creator/Last Upload: Krunoslav Lesic - Bosnjaci (Croatia)
Poredak nakon kola 2
Mj. | SNo | | | Ime | Vrsta | spol | FED | RtgI | RtgN | Klub/Grad | Bod. | TB1 | TB2 | TB3 | Rp | n | w | we | w-we | K | rtg+/- |
1 | 1 | | | Juranović Ljudevit | U10 | | CRO | 1569 | 1666 | ŠK Strmac, Nova Gradiška | 2 | 1 | 0 | 2 | 1829 | 2 | 1 | 1,44 | -0,44 | 40 | -17,6 |
| 4 | | III | Solin Borna | U12 | | CRO | 1332 | 1806 | ŠK Đakovo, Đakovo | 2 | 1 | 0 | 2 | 1896 | 1 | 0 | 0,20 | -0,20 | 40 | -8 |
| 5 | | III | Brleković Dominik | U12 | | CRO | 0 | 1847 | ŠK FERIT-Osijek, Osijek | 2 | 1 | 0 | 2 | 1869 | 1 | 0 | | | | |
| 6 | | IV | Buljić Zvonimir | U12 | | CRO | 0 | 1783 | ŠK FERIT-Osijek, Osijek | 2 | 1 | 0 | 2 | 1745 | 0 | 0 | | | | |
| 7 | | III | Tomac Matej | U10 | | CRO | 0 | 1772 | Šk Radnik, Velimirovac | 2 | 1 | 0 | 2 | 1845 | 1 | 0 | | | | |
| 17 | | II | Katić Sara | U12 | w | CRO | 0 | 1650 | ŠK Amater, Strizivojna | 2 | 1 | 0 | 2 | 1683 | 1 | 0 | | | | |
| 18 | | | Vrekalović Samuel | U10 | | CRO | 0 | 1648 | Šk Radnik, Velimirovac | 2 | 1 | 0 | 2 | 1475 | 2 | 0 | | | | |
| 29 | | | Bernat Jakov | U12 | | CRO | 0 | 1626 | Šk Radnik, Velimirovac | 2 | 1 | 0 | 2 | 1813 | 0 | 0 | | | | |
| 30 | | III | Stanković Sonja | U10 | w | CRO | 0 | 1624 | Šk Novi Zagreb, Zagreb | 2 | 1 | 0 | 2 | 1815 | 0 | 0 | | | | |
| 31 | | | Stojanović Martin | U12 | | CRO | 0 | 1623 | Šk Slavonac, Gradište | 2 | 1 | 0 | 2 | 1725 | 0 | 0 | | | | |
11 | 2 | | IV | Tomljenović Ivan | U12 | | CRO | 1467 | 1752 | Šk Vinkovci, Vinkovci | 2 | 1 | 0 | 2 | 2064 | 1 | 1 | 0,36 | 0,64 | 40 | 25,6 |
| 3 | | III | Mandarić Duje | U12 | | CRO | 1333 | 1816 | Šk Slaven, Vukovar | 2 | 1 | 0 | 2 | 1933 | 0 | 0 | 0,00 | 0,00 | 40 | 0 |
| 12 | | | Živić Luka | U08 | | CRO | 0 | 1690 | Šk Novi Zagreb, Zagreb | 2 | 1 | 0 | 2 | 1737 | 0 | 0 | | | | |
| 15 | | | Juzbašić Noa | U08 | | CRO | 0 | 1660 | Šk Šahovski Centar Nexus, Županja | 2 | 1 | 0 | 2 | 1506 | 1 | 0 | | | | |
| 20 | | III | Savić Neva | U12 | w | CRO | 0 | 1644 | ŠK HVIDR-a Osijek, Osijek | 2 | 1 | 0 | 2 | 1575 | 2 | 0 | | | | |
| 62 | | | Sertić Adam | U12 | | CRO | 0 | 1600 | Šk Vinkovci, Vinkovci | 2 | 1 | 0 | 2 | 1775 | 0 | 0 | | | | |
17 | 34 | | | Jonjić Filip | U08 | | CRO | 0 | 1614 | Šk Slaven, Vukovar | 2 | 0,5 | 0 | 2 | 1719 | 0 | 0 | | | | |
18 | 14 | | III | Kosina Helena | U12 | w | CRO | 0 | 1662 | ŠK FERIT-Osijek, Osijek | 1,5 | 1,5 | 0 | 1 | 1826 | 2 | 1,5 | | | | |
19 | 51 | | | Jurić Paula | U12 | w | CRO | 0 | 1600 | Šk Radnik, Velimirovac | 1,5 | 1,5 | 0 | 1 | 1662 | 0 | 0 | | | | |
20 | 16 | | | Fazlija Alberto | U12 | | CRO | 0 | 1659 | Šk Slavonac, Gradište | 1 | 2 | 0 | 1 | 1732 | 0 | 0 | | | | |
| 21 | | IV | Capjak David | U12 | | CRO | 0 | 1640 | ŠK Polet, Buševec | 1 | 2 | 0 | 1 | 1660 | 2 | 0 | | | | |
| 24 | | IV | Tomaić Ema | U12 | w | CRO | 0 | 1631 | Šk Radnik, Velimirovac | 1 | 2 | 0 | 1 | 1507 | 1 | 0 | | | | |
| 32 | | | Sinković Borna | U10 | | CRO | 0 | 1618 | Gšk Županja, Županja | 1 | 2 | 0 | 1 | 1525 | 0 | 0 | | | | |
| 56 | | | Matasović Noa | U12 | | CRO | 0 | 1600 | Gšk Županja, Županja | 1 | 2 | 0 | 1 | 1533 | 0 | 0 | | | | |
| 74 | | | Radonić Marko | U10 | | BIH | 0 | 0 | ŠK Mladost, Teslić | 1 | 2 | 0 | 1 | 1746 | 0 | 0 | | | | |
26 | 8 | | IV | Matinac Nikša | U12 | | CRO | 0 | 1710 | Šk Slavonac, Gradište | 1 | 2 | 0 | 1 | 1484 | 0 | 0 | | | | |
| 9 | | II | Babić Tena | U12 | w | CRO | 0 | 1705 | Šk Šokadija, Babina Greda | 1 | 2 | 0 | 1 | 1604 | 0 | 0 | | | | |
| 10 | | | Gagulić Fran | U12 | | CRO | 0 | 1690 | Šk Šahovski Centar Nexus, Županja | 1 | 2 | 0 | 1 | 1331 | 0 | 0 | | | | |
| 22 | | | Uzelac Dunja | U12 | w | CRO | 0 | 1640 | Šk Slaven, Vukovar | 1 | 2 | 0 | 1 | 1706 | 2 | 0 | | | | |
| 23 | | | Ostružnjak Luka | U12 | | CRO | 0 | 1639 | Šk Šahovski Centar Nexus, Županja | 1 | 2 | 0 | 1 | 1597 | 1 | 0 | | | | |
| 26 | | | Blaževac Daniel | U10 | | CRO | 0 | 1630 | Šk Slavonac, Gradište | 1 | 2 | 0 | 1 | 1516 | 0 | 0 | | | | |
| 27 | | | Marušić Petar | U10 | | CRO | 0 | 1630 | Šk Slaven, Vukovar | 1 | 2 | 0 | 1 | 1761 | 0 | 0 | | | | |
| 28 | | | Miličević Fran | U10 | | CRO | 0 | 1630 | Šk Slavonac, Našice | 1 | 2 | 0 | 1 | 1754 | 0 | 0 | | | | |
| 37 | | | Udovičić Dunja | U12 | w | CRO | 0 | 1607 | Šk Vinkovci, Vinkovci | 1 | 2 | 0 | 1 | 1495 | 1 | 0 | | | | |
| 40 | | | Brnjik Adrian | U12 | | CRO | 0 | 1600 | Šk Slavonac, Našice | 1 | 2 | 0 | 1 | 1442 | 1 | 0 | | | | |
| 41 | | | Ciganović Marko | U10 | | CRO | 0 | 1600 | Šk Ðakovo, Ðakovo | 1 | 2 | 0 | 1 | 1690 | 0 | 0 | | | | |
| 42 | | | Damjanović Mateo | U08 | | CRO | 0 | 1600 | Šk Ðuro Ðakovic, Slavonski Brod | 1 | 2 | 0 | 1 | 1668 | 0 | 0 | | | | |
| 43 | | | Dominković Karlo | U10 | | CRO | 0 | 1600 | Gšk Županja, Županja | 1 | 2 | 0 | 1 | 1666 | 0 | 0 | | | | |
| 54 | | | Lerotić Filip | U10 | | CRO | 0 | 1600 | Šk Vinkovci, Vinkovci | 1 | 2 | 0 | 1 | 1447 | 0 | 0 | | | | |
| 55 | | | Marković Pamela | U10 | w | CRO | 0 | 1600 | ŠK Amater, Strizivojna | 1 | 2 | 0 | 1 | 1699 | 0 | 0 | | | | |
| 67 | | | Vagner Vanja | U10 | w | CRO | 0 | 1600 | ŠK Amater, Strizivojna | 1 | 2 | 0 | 1 | 1614 | 0 | 0 | | | | |
| 68 | | | Vidaković Ivan | U10 | | CRO | 0 | 1600 | Šk Ðakovo, Ðakovo | 1 | 2 | 0 | 1 | 1500 | 0 | 0 | | | | |
| 69 | | | Vidić Petra | U12 | w | CRO | 0 | 1600 | Šk Ðakovo, Ðakovo | 1 | 2 | 0 | 1 | 1616 | 0 | 0 | | | | |
| 71 | | | Vuković Gabriel | U12 | | CRO | 0 | 1600 | ŠK Šokadija, Babina Greda | 1 | 2 | 0 | 1 | 1402 | 0 | 0 | | | | |
| 73 | | | Oršolić Ruža | U12 | w | BIH | 0 | 0 | ŠK Orašje, Orašje | 1 | 2 | 0 | 1 | 1497 | 0 | 0 | | | | |
46 | 13 | | | Šimičić Adrian | U12 | | CRO | 0 | 1669 | Šk Amater, Strizivojna | 1 | 2 | 0 | 0 | 1848 | 0 | 0 | | | | |
47 | 50 | | | Jurić Patrik | U12 | | CRO | 0 | 1600 | ŠK Amater, Strizivojna | 1 | 1,5 | 0 | 1 | 1587 | 0 | 0 | | | | |
48 | 19 | | | Dominković Franjo | U10 | | CRO | 0 | 1645 | Šk Šahovski Centar Nexus, Županja | 1 | 1 | 0 | 1 | 1360 | 0 | 0 | | | | |
| 36 | | | Nad Gabriela | U12 | w | CRO | 0 | 1609 | Šk Vinkovci, Vinkovci | 1 | 1 | 0 | 1 | 1282 | 0 | 0 | | | | |
| 53 | | | Kikić Ivano | U12 | | CRO | 0 | 1600 | Šk Ðakovo, Ðakovo | 1 | 1 | 0 | 1 | 1763 | 0 | 0 | | | | |
| 58 | | | Mikešić Ivan | U12 | | CRO | 0 | 1600 | Šk Ðakovo, Ðakovo | 1 | 1 | 0 | 1 | 1625 | 0 | 0 | | | | |
| 61 | | | Piteša Tomislav | U12 | | CRO | 0 | 1600 | Šk Slavonac, Gradište | 1 | 1 | 0 | 1 | 1627 | 0 | 0 | | | | |
| 70 | | | Vidović Luka | U12 | | CRO | 0 | 1600 | Šk Šahovski Centar Nexus, Županja | 1 | 1 | 0 | 1 | 1603 | 0 | 0 | | | | |
54 | 47 | | | Ilić Ivan | U08 | | CRO | 0 | 1600 | Šk Slavonac, Našice | 0,5 | 1,5 | 0 | 0 | 1438 | 0 | 0 | | | | |
55 | 11 | | | Knežević Marko | U12 | | CRO | 0 | 1690 | Šk Šokadija, Babina Greda | 0,5 | 1,5 | 0 | 0 | 1423 | 0 | 0 | | | | |
56 | 25 | | | Blaževac Andrea | U10 | w | CRO | 0 | 1630 | Šk Slavonac, Gradište | 0 | 2 | 0 | 0 | 1480 | 0 | 0 | | | | |
| 38 | | | Stokanović Petar | U12 | | CRO | 0 | 1601 | ŠK Šokadija, Babina Greda | 0 | 2 | 0 | 0 | 1508 | 1 | 0 | | | | |
| 39 | | | Blažević Mislav | U10 | | CRO | 0 | 1600 | Šk Ðakovo, Ðakovo | 0 | 2 | 0 | 0 | 1386 | 1 | 0 | | | | |
| 48 | | | Ivanišić David | U12 | | CRO | 0 | 1600 | ŠK FERIT-Osijek, Osijek | 0 | 2 | 0 | 0 | 1242 | 0 | 0 | | | | |
| 52 | | | Kaloci Vedran | U10 | | CRO | 0 | 1600 | Šk Ðuro Ðakovic, Slavonski Brod | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | | | | |
| 57 | | | Mazur Noa | U08 | | CRO | 0 | 1600 | ŠK FERIT-Osijek, Osijek | 0 | 2 | 0 | 0 | 1496 | 0 | 0 | | | | |
| 72 | | | Nedić Gabriel | U08 | | BIH | 0 | 0 | ŠK Orašje, Orašje | 0 | 2 | 0 | 0 | 1480 | 0 | 0 | | | | |
63 | 49 | | | Jokić Mauro | U10 | | CRO | 0 | 1600 | Šk Ðakovo, Ðakovo | 0 | 1,5 | 0 | 0 | 1490 | 0 | 0 | | | | |
| 64 | | | Šoštarić Jakov | U10 | | CRO | 0 | 1600 | Šk Šahovski Centar Nexus, Županja | 0 | 1,5 | 0 | 0 | 800 | 0 | 0 | | | | |
65 | 33 | | | Stojanović Marija | U10 | w | CRO | 0 | 1615 | Šk Slavonac, Gradište | 0 | 1 | 0 | 0 | 1240 | 0 | 0 | | | | |
| 35 | | | Špehar Marko | U12 | | CRO | 0 | 1610 | Šk Slaven, Vukovar | 0 | 1 | 0 | 0 | 1625 | 0 | 0 | | | | |
| 44 | | | Duvnjak David | U10 | | CRO | 0 | 1600 | Šk Ðakovo, Ðakovo | 0 | 1 | 0 | 0 | 1392 | 0 | 0 | | | | |
| 45 | | | Grbeša Andrija | U08 | | CRO | 0 | 1600 | Šk Ðakovo, Ðakovo | 0 | 1 | 0 | 0 | 835 | 0 | 0 | | | | |
| 46 | | | Grubeša Lucija | U10 | w | CRO | 0 | 1600 | Šk Ðakovo, Ðakovo | 0 | 1 | 0 | 0 | 1422 | 0 | 0 | | | | |
| 59 | | | Panić Emili | U10 | w | CRO | 0 | 1600 | Šk Šahovski Centar Nexus, Županja | 0 | 1 | 0 | 0 | 1415 | 0 | 0 | | | | |
| 60 | | | Pejović Lukas | U10 | | CRO | 0 | 1600 | Šk Slavonac, Našice | 0 | 1 | 0 | 0 | 1334 | 0 | 0 | | | | |
| 63 | | | Šimić Karlo | U10 | | CRO | 0 | 1600 | Šk Šahovski Centar Nexus, Županja | 0 | 1 | 0 | 0 | 1375 | 0 | 0 | | | | |
| 65 | | | Tabak Iva | U12 | w | CRO | 0 | 1600 | Šk Vinkovci, Vinkovci | 0 | 1 | 0 | 0 | 1613 | 0 | 0 | | | | |
| 66 | | | Tomaić Franka | U10 | w | CRO | 0 | 1600 | Šk Radnik, Velimirovac | 0 | 1 | 0 | 0 | 1486 | 0 | 0 | | | | |
Bilješka: Tie Break1: Buchholz Tie-Breaks (variabel With parameter) Tie Break2: Buchholz Tie-Breaks (variabel With parameter) Tie Break3: Greater number of victories/games variable
|
|
|
|