4.turnaj začiatočníkov - RICOH Chess Tour 12.januára 2022 ONLINE turnaj

Posledná aktualizácia 14.01.2022 17:01:58, Creator/Last Upload: slovak chess federation license 4

Výber turnajaoktóber, november, december, január, február
Linkyoficiálna stránka organizátora, Link tournament to the tournament calendar
Výber parametrov ukáž detaily turnaja
VýstupyŠtartová listina, Zoznam hráčov podľa abecedy, Štatistika federácií, partií a titulov, Alphabetical list all groups, Časový rozpis
Konečné poradie po 7 kolách, Konečná tabuľka po 7 kolách, Tabuľka podľa štartových čísiel
Kolá po šach.k.1, k.2, k.3, k.4, k.5, k.6, k.7/7 , nežrebovaný
Excel a tlačTlač, Export do Excelu (.xlsx), Export do PDF

Štartová listina

č.TMenoFideIDFEDElopohlavieGrKlub
1Livnansky Michal Miskoliv73622885BA31282TSk Doprastav Bratislava
2Livnansky Tomas Tomasliv14967634BA31235TSk Doprastav Bratislava
3Dvorak Alfred Alfred-The-Gre14968541SVK1217TSk Slovan Bratislava
4Pisarcik Richard Vangerven14967499SVK1217TKsn Bratislava
5Hasala Richard Cr7risko14969157BA21197TSk Doprastav Bratislava
6Vida Gergo gergo1114965232SVK1170TSk Dunajska Streda
7Havaldova Natalia Hownut9973620580BA11155wTGym. Grosslingova 18 Ba1
8Novotny Tomas Tomas_Novotny14951126SVK1133TSk Komplet Modranka
9Chytra Ales AlesChytra14961571SVK1119TMsk Vranov Nad Toplou
10Palfi Jakub JakubPalfi14967723SVK1114TMsk Vranov Nad Toplou
11Matejka Simon Simonmatejka14974541BA51077TSk Doprastav Bratislava
12Rachelova Diana Dia_314966859BA41059wTSk Dunajska Streda
13Blahova Daniela Dandyislost14974827SVK1000wTSk Doprastav Bratislava
14Drabek Matej Matodrabek14960362SVK1000TNitriansky Sachovy Klub Nitra
15Hasalova Michaela Michaela1014974690BA21000wTSzs Paneuropska Ba2
16Chytra Tibor TiborChytra14970333SVK1000TMsk Vranov Nad Toplou
17Mendelova Adela M08m14973502BA21000wTZs Mierova 46 Ba2
18Mester Dominik Kobra12414967472SVK1000TSk Dunajska Streda
19Minarik Francesca Romina Franculda14971984SVK1000wTSk Dunajska Streda
20Minarik Martin MartinMinarik114955199SVK1000TSk Dunajska Streda
21Ostrozlik Filip Piperik14971674SVK1000TNitriansky Sachovy Klub Nitra
22Skerlikova Zuzana Obviouslynotma14975610SVK1000wTSk Slovan Bratislava
23Toth Marton Tothmarton14967782SVK1000TSk Dunajska Streda
24Vida Reka reka3314969459SVK1000wTSk Dunajska Streda
25Danis Adam zanosom9SVK0TPiestany
26Goralka Roger Roger_GoralkaSVK0TZS s MS Jastraba
27Holecka Robert DogelizaSVK0TSs Pankuchova 6 Bratislava
28Janec Jozef axatixSVK0TBratislavská šachová akadémia
29Janovicek Lukas LukijSVK0TBratislavska Sachova Akademia
30Juhar Vladimir zemepanSVK0TJasov
31Mordavsky Martin MarMor2021SVK0TBratislava
32Olexa Michal Majky9SVK0TBratislava
33Peter Richard RishkoSVK0TKruzok Slovan Bratislava
34Rachelova Laura Laurir714967197BA30wTSk Dunajska Streda
35Rachelova Nikola Nikir114966778BA30wTSk Dunajska Streda
36Rogac Alexander Kaktus022SVK0TBratislavska Sachova Akademia
37Sefcova Adriana Adrika16SVK0wTKruzok Slovan Bratislava
38Slugenova Olivia Olivka25SVK0wTZs Tupolevova 20, Ba5
39Slugenova Sofia SofislugSVK0wTZs Tupolevova 20, Ba5
40Slugenova Viktoria VikisluSVK0wTZs Tupolevova 20, Ba5
41Studenic Robert RoboSYSSVK0TBorsky Svaty Jur
42Sulek Stepan stepkasGER0TCoburg
Chess-Tournament-Results-Servers © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 28.09.2021 14:51
PixFuture exclusive partner, Tiráž