Logged on: Gast
Servertime 18.04.2024 06:15:27
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Domů
Databáze turnajů
Mistrovství AUT
Fotogalerie
FAQ
Online Registrace
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:
Vánoční turnaj v bleskové hře 25. ročník
Poslední aktualizace26.12.2021 18:03:04, Creator/Last Upload: Chess Federation of the Czech Republic
Nasazení/Výsledky
1. Kolo
Šach.
Čís.
ELO
Jméno
Výsledek
Jméno
ELO
Čís.
1
1
2079
Zima Jan
1 - 0
Švejdar Pavel
1584
18
2
2
2066
Kadeřábek Jiří
1 - 0
Sichrovský Tomáš
1789
17
3
3
2000
Rigo Imrich
0 - 1
Špírek Adam
2000
16
4
4
1902
Richter Martin
0 - 1
Jínová Lucie
2096
15
5
5
1862
Eliáš Jakub
1 - 0
Svoboda Ondřej
1192
14
6
6
1838
Jordanov Mihail
1 - 0
Švejdar Petr
1378
13
7
7
1814
Hložek Jan
1 - 0
Táborská Aneta
1450
12
8
8
1776
Řezáč Jindřich
1 - 0
Jodas Daniel
1553
11
9
9
1749
Hloucal Antonín
1 - 0
Beran Jakub
1652
10
2. Kolo
Šach.
Čís.
ELO
Jméno
Výsledek
Jméno
ELO
Čís.
1
18
1584
Švejdar Pavel
1 - 0
Beran Jakub
1652
10
2
11
1553
Jodas Daniel
1 - 0
Hloucal Antonín
1749
9
3
12
1450
Táborská Aneta
0 - 1
Řezáč Jindřich
1776
8
4
13
1378
Švejdar Petr
0 - 1
Hložek Jan
1814
7
5
14
1192
Svoboda Ondřej
0 - 1
Jordanov Mihail
1838
6
6
15
2096
Jínová Lucie
1 - 0
Eliáš Jakub
1862
5
7
16
2000
Špírek Adam
1 - 0
Richter Martin
1902
4
8
17
1789
Sichrovský Tomáš
1 - 0
Rigo Imrich
2000
3
9
1
2079
Zima Jan
1 - 0
Kadeřábek Jiří
2066
2
3. Kolo
Šach.
Čís.
ELO
Jméno
Výsledek
Jméno
ELO
Čís.
1
2
2066
Kadeřábek Jiří
½ - ½
Švejdar Pavel
1584
18
2
3
2000
Rigo Imrich
0 - 1
Zima Jan
2079
1
3
4
1902
Richter Martin
0 - 1
Sichrovský Tomáš
1789
17
4
5
1862
Eliáš Jakub
1 - 0
Špírek Adam
2000
16
5
6
1838
Jordanov Mihail
0 - 1
Jínová Lucie
2096
15
6
7
1814
Hložek Jan
1 - 0
Svoboda Ondřej
1192
14
7
8
1776
Řezáč Jindřich
1 - 0
Švejdar Petr
1378
13
8
9
1749
Hloucal Antonín
1 - 0
Táborská Aneta
1450
12
9
10
1652
Beran Jakub
1 - 0
Jodas Daniel
1553
11
4. Kolo
Šach.
Čís.
ELO
Jméno
Výsledek
Jméno
ELO
Čís.
1
18
1584
Švejdar Pavel
0 - 1
Jodas Daniel
1553
11
2
12
1450
Táborská Aneta
0 - 1
Beran Jakub
1652
10
3
13
1378
Švejdar Petr
0 - 1
Hloucal Antonín
1749
9
4
14
1192
Svoboda Ondřej
0 - 1
Řezáč Jindřich
1776
8
5
15
2096
Jínová Lucie
1 - 0
Hložek Jan
1814
7
6
16
2000
Špírek Adam
0 - 1
Jordanov Mihail
1838
6
7
17
1789
Sichrovský Tomáš
1 - 0
Eliáš Jakub
1862
5
8
1
2079
Zima Jan
1 - 0
Richter Martin
1902
4
9
2
2066
Kadeřábek Jiří
0 - 1
Rigo Imrich
2000
3
5. Kolo
Šach.
Čís.
ELO
Jméno
Výsledek
Jméno
ELO
Čís.
1
3
2000
Rigo Imrich
1 - 0
Švejdar Pavel
1584
18
2
4
1902
Richter Martin
0 - 1
Kadeřábek Jiří
2066
2
3
5
1862
Eliáš Jakub
½ - ½
Zima Jan
2079
1
4
6
1838
Jordanov Mihail
1 - 0
Sichrovský Tomáš
1789
17
5
7
1814
Hložek Jan
1 - 0
Špírek Adam
2000
16
6
8
1776
Řezáč Jindřich
0 - 1
Jínová Lucie
2096
15
7
9
1749
Hloucal Antonín
1 - 0
Svoboda Ondřej
1192
14
8
10
1652
Beran Jakub
½ - ½
Švejdar Petr
1378
13
9
11
1553
Jodas Daniel
1 - 0
Táborská Aneta
1450
12
6. Kolo
Šach.
Čís.
ELO
Jméno
Výsledek
Jméno
ELO
Čís.
1
18
1584
Švejdar Pavel
1 - 0
Táborská Aneta
1450
12
2
13
1378
Švejdar Petr
0 - 1
Jodas Daniel
1553
11
3
14
1192
Svoboda Ondřej
0 - 1
Beran Jakub
1652
10
4
15
2096
Jínová Lucie
1 - 0
Hloucal Antonín
1749
9
5
16
2000
Špírek Adam
1 - 0
Řezáč Jindřich
1776
8
6
17
1789
Sichrovský Tomáš
1 - 0
Hložek Jan
1814
7
7
1
2079
Zima Jan
1 - 0
Jordanov Mihail
1838
6
8
2
2066
Kadeřábek Jiří
1 - 0
Eliáš Jakub
1862
5
9
3
2000
Rigo Imrich
½ - ½
Richter Martin
1902
4
7. Kolo
Šach.
Čís.
ELO
Jméno
Výsledek
Jméno
ELO
Čís.
1
4
1902
Richter Martin
1 - 0
Švejdar Pavel
1584
18
2
5
1862
Eliáš Jakub
½ - ½
Rigo Imrich
2000
3
3
6
1838
Jordanov Mihail
0 - 1
Kadeřábek Jiří
2066
2
4
7
1814
Hložek Jan
0 - 1
Zima Jan
2079
1
5
8
1776
Řezáč Jindřich
0 - 1
Sichrovský Tomáš
1789
17
6
9
1749
Hloucal Antonín
0 - 1
Špírek Adam
2000
16
7
10
1652
Beran Jakub
½ - ½
Jínová Lucie
2096
15
8
11
1553
Jodas Daniel
1 - 0
Svoboda Ondřej
1192
14
9
12
1450
Táborská Aneta
1 - 0
Švejdar Petr
1378
13
8. Kolo
Šach.
Čís.
ELO
Jméno
Výsledek
Jméno
ELO
Čís.
1
18
1584
Švejdar Pavel
0 - 1
Švejdar Petr
1378
13
2
14
1192
Svoboda Ondřej
1 - 0
Táborská Aneta
1450
12
3
15
2096
Jínová Lucie
1 - 0
Jodas Daniel
1553
11
4
16
2000
Špírek Adam
1 - 0
Beran Jakub
1652
10
5
17
1789
Sichrovský Tomáš
1 - 0
Hloucal Antonín
1749
9
6
1
2079
Zima Jan
1 - 0
Řezáč Jindřich
1776
8
7
2
2066
Kadeřábek Jiří
1 - 0
Hložek Jan
1814
7
8
3
2000
Rigo Imrich
0 - 1
Jordanov Mihail
1838
6
9
4
1902
Richter Martin
1 - 0
Eliáš Jakub
1862
5
9. Kolo
Šach.
Čís.
ELO
Jméno
Výsledek
Jméno
ELO
Čís.
1
5
1862
Eliáš Jakub
0 - 1
Švejdar Pavel
1584
18
2
6
1838
Jordanov Mihail
0 - 1
Richter Martin
1902
4
3
7
1814
Hložek Jan
0 - 1
Rigo Imrich
2000
3
4
8
1776
Řezáč Jindřich
½ - ½
Kadeřábek Jiří
2066
2
5
9
1749
Hloucal Antonín
0 - 1
Zima Jan
2079
1
6
10
1652
Beran Jakub
½ - ½
Sichrovský Tomáš
1789
17
7
11
1553
Jodas Daniel
0 - 1
Špírek Adam
2000
16
8
12
1450
Táborská Aneta
0 - 1
Jínová Lucie
2096
15
9
13
1378
Švejdar Petr
0 - 1
Svoboda Ondřej
1192
14
10. Kolo
Šach.
Čís.
ELO
Jméno
Výsledek
Jméno
ELO
Čís.
1
18
1584
Švejdar Pavel
1 - 0
Svoboda Ondřej
1192
14
2
15
2096
Jínová Lucie
1 - 0
Švejdar Petr
1378
13
3
16
2000
Špírek Adam
1 - 0
Táborská Aneta
1450
12
4
17
1789
Sichrovský Tomáš
1 - 0
Jodas Daniel
1553
11
5
1
2079
Zima Jan
1 - 0
Beran Jakub
1652
10
6
2
2066
Kadeřábek Jiří
1 - 0
Hloucal Antonín
1749
9
7
3
2000
Rigo Imrich
1 - 0
Řezáč Jindřich
1776
8
8
4
1902
Richter Martin
1 - 0
Hložek Jan
1814
7
9
5
1862
Eliáš Jakub
0 - 1
Jordanov Mihail
1838
6
11. Kolo
Šach.
Čís.
ELO
Jméno
Výsledek
Jméno
ELO
Čís.
1
6
1838
Jordanov Mihail
1 - 0
Švejdar Pavel
1584
18
2
7
1814
Hložek Jan
1 - 0
Eliáš Jakub
1862
5
3
8
1776
Řezáč Jindřich
0 - 1
Richter Martin
1902
4
4
9
1749
Hloucal Antonín
1 - 0
Rigo Imrich
2000
3
5
10
1652
Beran Jakub
1 - 0
Kadeřábek Jiří
2066
2
6
11
1553
Jodas Daniel
0 - 1
Zima Jan
2079
1
7
12
1450
Táborská Aneta
0 - 1
Sichrovský Tomáš
1789
17
8
13
1378
Švejdar Petr
0 - 1
Špírek Adam
2000
16
9
14
1192
Svoboda Ondřej
0 - 1
Jínová Lucie
2096
15
12. Kolo
Šach.
Čís.
ELO
Jméno
Výsledek
Jméno
ELO
Čís.
1
18
1584
Švejdar Pavel
0 - 1
Jínová Lucie
2096
15
2
16
2000
Špírek Adam
1 - 0
Svoboda Ondřej
1192
14
3
17
1789
Sichrovský Tomáš
1 - 0
Švejdar Petr
1378
13
4
1
2079
Zima Jan
1 - 0
Táborská Aneta
1450
12
5
2
2066
Kadeřábek Jiří
½ - ½
Jodas Daniel
1553
11
6
3
2000
Rigo Imrich
0 - 1
Beran Jakub
1652
10
7
4
1902
Richter Martin
½ - ½
Hloucal Antonín
1749
9
8
5
1862
Eliáš Jakub
½ - ½
Řezáč Jindřich
1776
8
9
6
1838
Jordanov Mihail
1 - 0
Hložek Jan
1814
7
13. Kolo
Šach.
Čís.
ELO
Jméno
Výsledek
Jméno
ELO
Čís.
1
7
1814
Hložek Jan
1 - 0
Švejdar Pavel
1584
18
2
8
1776
Řezáč Jindřich
0 - 1
Jordanov Mihail
1838
6
3
9
1749
Hloucal Antonín
0 - 1
Eliáš Jakub
1862
5
4
10
1652
Beran Jakub
0 - 1
Richter Martin
1902
4
5
11
1553
Jodas Daniel
0 - 1
Rigo Imrich
2000
3
6
12
1450
Táborská Aneta
0 - 1
Kadeřábek Jiří
2066
2
7
13
1378
Švejdar Petr
0 - 1
Zima Jan
2079
1
8
14
1192
Svoboda Ondřej
0 - 1
Sichrovský Tomáš
1789
17
9
15
2096
Jínová Lucie
0 - 1
Špírek Adam
2000
16
14. Kolo
Šach.
Čís.
ELO
Jméno
Výsledek
Jméno
ELO
Čís.
1
18
1584
Švejdar Pavel
0 - 1
Špírek Adam
2000
16
2
17
1789
Sichrovský Tomáš
0 - 1
Jínová Lucie
2096
15
3
1
2079
Zima Jan
1 - 0
Svoboda Ondřej
1192
14
4
2
2066
Kadeřábek Jiří
1 - 0
Švejdar Petr
1378
13
5
3
2000
Rigo Imrich
1 - 0
Táborská Aneta
1450
12
6
4
1902
Richter Martin
1 - 0
Jodas Daniel
1553
11
7
5
1862
Eliáš Jakub
1 - 0
Beran Jakub
1652
10
8
6
1838
Jordanov Mihail
1 - 0
Hloucal Antonín
1749
9
9
7
1814
Hložek Jan
1 - 0
Řezáč Jindřich
1776
8
15. Kolo
Šach.
Čís.
ELO
Jméno
Výsledek
Jméno
ELO
Čís.
1
8
1776
Řezáč Jindřich
1 - 0
Švejdar Pavel
1584
18
2
9
1749
Hloucal Antonín
1 - 0
Hložek Jan
1814
7
3
10
1652
Beran Jakub
0 - 1
Jordanov Mihail
1838
6
4
11
1553
Jodas Daniel
0 - 1
Eliáš Jakub
1862
5
5
12
1450
Táborská Aneta
1 - 0
Richter Martin
1902
4
6
13
1378
Švejdar Petr
0 - 1
Rigo Imrich
2000
3
7
14
1192
Svoboda Ondřej
0 - 1
Kadeřábek Jiří
2066
2
8
15
2096
Jínová Lucie
0 - 1
Zima Jan
2079
1
9
16
2000
Špírek Adam
1 - 0
Sichrovský Tomáš
1789
17
16. Kolo
Šach.
Čís.
ELO
Jméno
Výsledek
Jméno
ELO
Čís.
1
18
1584
Švejdar Pavel
0 - 1
Sichrovský Tomáš
1789
17
2
1
2079
Zima Jan
1 - 0
Špírek Adam
2000
16
3
2
2066
Kadeřábek Jiří
0 - 1
Jínová Lucie
2096
15
4
3
2000
Rigo Imrich
1 - 0
Svoboda Ondřej
1192
14
5
4
1902
Richter Martin
1 - 0
Švejdar Petr
1378
13
6
5
1862
Eliáš Jakub
1 - 0
Táborská Aneta
1450
12
7
6
1838
Jordanov Mihail
1 - 0
Jodas Daniel
1553
11
8
7
1814
Hložek Jan
1 - 0
Beran Jakub
1652
10
9
8
1776
Řezáč Jindřich
½ - ½
Hloucal Antonín
1749
9
17. Kolo
Šach.
Čís.
ELO
Jméno
Výsledek
Jméno
ELO
Čís.
1
9
1749
Hloucal Antonín
1 - 0
Švejdar Pavel
1584
18
2
10
1652
Beran Jakub
0 - 1
Řezáč Jindřich
1776
8
3
11
1553
Jodas Daniel
0 - 1
Hložek Jan
1814
7
4
12
1450
Táborská Aneta
0 - 1
Jordanov Mihail
1838
6
5
13
1378
Švejdar Petr
0 - 1
Eliáš Jakub
1862
5
6
14
1192
Svoboda Ondřej
1 - 0
Richter Martin
1902
4
7
15
2096
Jínová Lucie
1 - 0
Rigo Imrich
2000
3
8
16
2000
Špírek Adam
1 - 0
Kadeřábek Jiří
2066
2
9
17
1789
Sichrovský Tomáš
0 - 1
Zima Jan
2079
1
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 17.04.2024 12:12
tiráž