Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

ACO cup Mistrovství ČR juniorek a polofinále MČR juniorů 2011 kategorie G18 G20 B18 B20

Poslední aktualizace19.11.2011 12:58:27, Creator/Last Upload: czech republic licence 14

Startovní listina

Čís.JménoIDFideIDFEDRtgFIDERtgNpohlavíTypSkup.Klub/Místo
1Straka Vojtěch15955312509CZE22562238U20H20SK OAZA Praha
2Pecha Tomáš27899325171CZE22472253U20H20Beskydská šachová škola o.s.
3Baláček Tadeáš25833327646CZE22352202U18H18Sokol Kolín
4FMKratochvíl Josef27318328626CZE22332223U20H20ŠK Caissa Třebíč
5Jančařík Joel14484331996CZE22262228U20H20Sokol Praha-Kobylisy
6Haman Jakub29063321699CZE21642183U18H18ŠK Kladno
7Kraus Tomáš27877331708CZE21632222U18H18TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší
8Čižinský Petr30327302686CZE21622186U18H182222 ŠK Polabiny
9Rabatin Jakub27901329517CZE21562154U18H18Beskydská šachová škola o.s.
10Wasserbauer Radek29022335444CZE21502181U20H20ŠK Rakovník
11Pilch Roman30947337870CZE21362133U20H20TŽ Třinec
12Braun Marek15489329029CZE21292152U18H18TJ Desko Liberec
13Rubeš Jan15983338176CZE21162155U18H18ŠK Teplice
14Blahynka Martin31235334766CZE21142146U18H18ŠK Duras BVK
15Gabriel Adam25370332020CZE20902076U20H20SK Boršice
16Růžička Václav25795332135CZE20652007U18H18ŠK Kladno
17Pospíšil Martin28710333646CZE20642081U18H18Klub šachistů Říčany 1925
18Karlík Ondřej16504339296CZE20612055U18H18Sokol Hošťálková
19Dobeš Vojtěch27975333913CZE20612052U18H18ŠK Staré Město
20Škut Michal14549331325CZE20502113U20H20ŠK Sokol Klatovy
21Malý Marek32594344079CZE20502052U20H20TJ Sokol Lázně Velké Losiny
22Chmel Kristián30793344281CZE20362075U18H18Sokol Praha-Kobylisy
23Volčík Luděk25368338931CZE20342060U18H18SK Boršice
24Čáp Adam30722344915CZE20282126U18H18ŠK Kladno
25Výprachtický David26946346209CZE20202173U20H20SK Žamberk
26Škoda Martin26938331597CZE20192058U20H20Gambit Jihlava
27Musil Jiří28452339300CZE20162030U18H18Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.
28Bílek Martin14836327530CZE20151995U20H20SK OAZA Praha
29Kolomazníková Barbora27216337056CZE20101994wU20D20ŠK Zlín
30Stárek Stanislav33496349844CZE19952075U18H18Klub šachistů Říčany 1925
31Mikeš Jan30181339369CZE19932023U18H18ŠK Spartak Ústí n.L.
32Půlpán Jakub30306302759CZE19881997U18H182222 ŠK Polabiny
33Grussová Helena18008321613CZE19861938wU20D20TJ Klášterec nad Ohří
34Fusek Lukáš28517336416CZE19842028U20H20ŠK Staré Město
35Svoboda Matěj31309300390CZE19822026U18H18Beskydská šachová škola o.s.
36Hošek Martin29476345652CZE19781993U20H20Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.
37Seidl Antonín14559332038CZE19781983U20H20Gambit Jihlava
38Lhotka Jiří30221351733CZE19662023U18H18Sokol Praha-Kobylisy
39Rous Daniel29443338150CZE19602000U18H18ŠK PORG Praha
40Sikora Lukáš30737346322CZE19591947U18H18Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.
41Marek Matyáš32441335398CZE19452114U18H18Beskydská šachová škola o.s.
42Kozel Jiří25351337153CZE19432005U18H18Beskydská šachová škola o.s.
43Malčánek Jan33787339423CZE19422016U20H20TJ Sokol Valašská Bystřice
44Alfimov Igor32975351083CZE19421943U18H18Klub šachistů Říčany 1925
45Kratochvíl Vít33905333808CZE19221956U18H18TJ Náměšť n/Oslavou
46Rozšafný Michal26594344761CZE19211936U18H18CHESS MOST
47Sabolová Gabriela15974332291CZE19171921wU20D20ŠK Vysoké Mýto
48Maříková Jana28830334138CZE19141927wU18D18TJ Náměšť n/Oslavou
49Šimoník Adam31020350630CZE18851921U18H18SK Boršice
50Ta Van Duy26830339377CZE18822035U18H18CHESS MOST
51Krejčí Martin28709343790CZE18791898U20H20Klub šachistů Říčany 1925
52Jurča Marek30949354384CZE18691915U20H20Zbrojovka Vsetín
53Zpěváková Jana31179334030CZE18661935wU18D18ŠK Staré Město
54Valenčík Jozef28193326372CZE18512091U20H20TJ Slovan Havířov
55Ptáček Tomáš31469349119CZE18352016U18H18ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové
56Šaffová Michaela28208343960CZE18291763wU18D18TJ Sokol Litvínov-Lom.
57Vrecion Jiří32000351601CZE18231727U18H18ŠK Řevnice
58Szücs Matyáš33246344664CZE18131948U18H18ŠK Lípa
59Rojíková Lenka33528358576CZE18091838wU18D18ŠK Lípa
60Luczyk Petr27869337358CZE18071895U20H20SK Slavia Orlová
61Steinhauserová Anna14404333891CZE18041797wU18D18ŘEMDIH Strmilov
62Chromík Tomáš28220326712CZE18031821U18H18Beskydská šachová škola o.s.
63Strnad Ondřej28034344141CZE18001807U18H18ŠK Duras BVK
64Navrátil Marek36586349780CZE17981817U18H18Slavia Kroměříž
65Richterová Nataša28455350591CZE17911940wU18D18Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.
66Konvička Martin36906360309CZE17841807U18H18Tatra Kopřivnice
67Sabolová Kristýna19167332305CZE17751719wU18D18ŠK Vysoké Mýto
68Šroubová Lenka34575349003CZE17721701wU18D18TJ Košutka Plzeň o.s.
69Johnová Eliška26963300012CZE17711868wU18D18TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší
70Lužíková Nicola33127344060CZE17711768wU18D18TJ Sokol Lázně Velké Losiny
71Walek Petr28860339393CZE17611868U18H18TJ Náměšť n/Oslavou
72Zavadilová Karolína26143300519CZE17591728wU18D18ŠK Duras BVK
73Novotný Aleš34576344826CZE17551712U18H18ŠK Rapid Pardubice, o.s.
74Phamová Xuan Mai29458344133CZE17461607wU18D18ŠK Zlín
75Fusková Martina28516300063CZE17391837wU18D18Beskydská šachová škola o.s.
76Tůma Jan30830345903CZE17181756U18H18TJ Štefanydes Polička
77Jánská Jitka30002345563CZE17171945wU18D18ŠK Sokol Klatovy
78Zeman Radek31282351784CZE17131703U18H18ŠK Duras BVK
79Skořepa Jakub33964348848CZE16981602U18H18Gambit Jihlava
80Hanzlík Daniel31341350931CZE16901799U18H18CHESS MOST
81Žitná Aneta29733360759CZE16801643wU18D18ŠK DDM Třebechovice pod Orebem
82Stuchlý Ondřej32536350664CZE16781802U18H18ŠK Staré Město
83Hemalová Lýdie33704345431CZE16691669wU18D18SK Gym. a Střední pedagog. škola Zn
84Skořepa Tomáš34764349054CZE16561724U18H18Gambit Jihlava
85Nový Filip36459360988CZE16281698U18H18SK OAZA Praha
86Suchomelová Simona32266348864CZE16201739wU18D18ŠK Sklo-Bohemia Světlá n.Sáz.
87Menšík František27981348899CZE16021636U20H20Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.
88Stránská Kamila28749333433CZE15841804wU18D18ŠK Teplice
89Smrčková Světlana27756345440CZE15431666wU20D20SK Gym. a Střední pedagog. škola Zn
90Tobišková Petra28275346195CZE15031528wU18D18ŠK Lípa
91Steinhauser Václav26572333883CZE14491750U18H18ŘEMDIH Strmilov
92Suchomel Jan32265348856CZE14311477U18H18ŠK Sklo-Bohemia Světlá n.Sáz.
93Hurdzan Tomáš35038CZE01773U18H18ŠK Sokol Klatovy
94Kubitová Alžběta36669CZE01429wU20D20ŠK Praha-Smíchov
95Valterová Veronika30193CZE01322wU18D18ŠK Spartak Ústí n.L.
96Boučková Anna37364CZE01100wU18D18Sokol Praha-Kobylisy
Advertisement