ACO cup Mistrovství ČR juniorek a polofinále MČR juniorů 2011 kategorie G18 G20 B18 B20

Poslední aktualizace19.11.2011 12:58:27, Creator/Last Upload: czech republic licence 14

OdkazyOficiální stránka organizátora, Odkaz na turnaj v turnajovém kalendáři
Výběr parametru zobrazit detaily o turnaji
SeznamyStartovní listina, Abecední seznam hráčů, Statistika federací, partií a titulů, Herní plán
Konečná tabulka po 9 kolech, Tabulka podle startovní listiny
Nasazení hráčůKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5, Kolo.6, Kolo.7, Kolo.8, Kolo.9/9 , nenasazen
Ranking list afterKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5, Kolo.6, Kolo.7, Kolo.8, Kolo.9
Excel a tiskVytisknout listinu, Export do Excelu (.xls), Export do Excelu (.xlsx), Export do souboru PDF

 

Konečné pořadí po 9 kolech

Poř.St.č.JménoTyppohlavíSkup.FEDRtgFIDERtgNKlub/MístoBody PH 1  PH 2  PH 3 
14FMKratochvíl JosefU20H20CZE22332223ŠK Caissa Třebíč7,540,051,06
215Gabriel AdamU20H20CZE20902076SK Boršice7,035,546,57
33Baláček TadeášU18H18CZE22352202Sokol Kolín6,540,551,54
47Kraus TomášU18H18CZE21632222TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší6,536,548,05
52Pecha TomášU20H20CZE22472253Beskydská šachová škola o.s.6,536,047,54
621Malý MarekU20H20CZE20502052TJ Sokol Lázně Velké Losiny6,536,045,55
79Rabatin JakubU18H18CZE21562154Beskydská šachová škola o.s.6,535,045,55
813Rubeš JanU18H18CZE21162155ŠK Teplice6,533,543,06
966Konvička MartinU18H18CZE17841807Tatra Kopřivnice6,043,055,55
1012Braun MarekU18H18CZE21292152TJ Desko Liberec6,037,048,03
118Čižinský PetrU18H18CZE216221862222 ŠK Polabiny6,036,547,05
121Straka VojtěchU20H20CZE22562238SK OAZA Praha6,035,546,55
1319Dobeš VojtěchU18H18CZE20612052ŠK Staré Město6,033,543,54
145Jančařík JoelU20H20CZE22262228Sokol Praha-Kobylisy6,033,543,04
1541Marek MatyášU18H18CZE19452114Beskydská šachová škola o.s.6,031,540,05
1637Seidl AntonínU20H20CZE19781983Gambit Jihlava6,028,036,06
1725Výprachtický DavidU20H20CZE20202173SK Žamberk5,537,047,53
1831Mikeš JanU18H18CZE19932023ŠK Spartak Ústí n.L.5,536,046,55
1910Wasserbauer RadekU20H20CZE21502181ŠK Rakovník5,536,045,54
2017Pospíšil MartinU18H18CZE20642081Klub šachistů Říčany 19255,535,045,53
2128Bílek MartinU20H20CZE20151995SK OAZA Praha5,535,044,04
2236Hošek MartinU20H20CZE19781993Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.5,534,043,54
2338Lhotka JiříU18H18CZE19662023Sokol Praha-Kobylisy5,532,040,54
2429Kolomazníková BarboraU20wD20CZE20101994ŠK Zlín5,529,538,04
2532Půlpán JakubU18H18CZE198819972222 ŠK Polabiny5,039,549,53
2614Blahynka MartinU18H18CZE21142146ŠK Duras BVK5,038,549,53
276Haman JakubU18H18CZE21642183ŠK Kladno5,038,049,53
2822Chmel KristiánU18H18CZE20362075Sokol Praha-Kobylisy5,038,048,53
2944Alfimov IgorU18H18CZE19421943Klub šachistů Říčany 19255,037,546,53
3030Stárek StanislavU18H18CZE19952075Klub šachistů Říčany 19255,035,545,03
3124Čáp AdamU18H18CZE20282126ŠK Kladno5,035,544,53
3211Pilch RomanU20H20CZE21362133TŽ Třinec5,035,044,53
3339Rous DanielU18H18CZE19602000ŠK PORG Praha5,035,044,03
3442Kozel JiříU18H18CZE19432005Beskydská šachová škola o.s.5,034,543,53
3518Karlík OndřejU18H18CZE20612055Sokol Hošťálková5,033,543,03
3654Valenčík JozefU20H20CZE18512091TJ Slovan Havířov5,033,042,54
3723Volčík LuděkU18H18CZE20342060SK Boršice5,032,042,04
3851Krejčí MartinU20H20CZE18791898Klub šachistů Říčany 19255,031,541,04
3934Fusek LukášU20H20CZE19842028ŠK Staré Město5,031,040,54
4060Luczyk PetrU20H20CZE18071895SK Slavia Orlová5,030,539,54
4158Szücs MatyášU18H18CZE18131948ŠK Lípa5,030,539,03
4263Strnad OndřejU18H18CZE18001807ŠK Duras BVK4,536,546,53
4353Zpěváková JanaU18wD18CZE18661935ŠK Staré Město4,535,044,54
4426Škoda MartinU20H20CZE20192058Gambit Jihlava4,534,544,53
4527Musil JiříU18H18CZE20162030Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.4,534,045,03
4648Maříková JanaU18wD18CZE19141927TJ Náměšť n/Oslavou4,534,041,01
4747Sabolová GabrielaU20wD20CZE19171921ŠK Vysoké Mýto4,533,542,53
4867Sabolová KristýnaU18wD18CZE17751719ŠK Vysoké Mýto4,533,039,02
4965Richterová NatašaU18wD18CZE17911940Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.4,532,540,53
5045Kratochvíl VítU18H18CZE19221956TJ Náměšť n/Oslavou4,532,041,53
5135Svoboda MatějU18H18CZE19822026Beskydská šachová škola o.s.4,532,041,52
5243Malčánek JanU20H20CZE19422016TJ Sokol Valašská Bystřice4,531,040,03
5362Chromík TomášU18H18CZE18031821Beskydská šachová škola o.s.4,531,039,04
5416Růžička VáclavU18H18CZE20652007ŠK Kladno4,530,540,03
5559Rojíková LenkaU18wD18CZE18091838ŠK Lípa4,530,038,52
5649Šimoník AdamU18H18CZE18851921SK Boršice4,529,538,53
5764Navrátil MarekU18H18CZE17981817Slavia Kroměříž4,528,536,54
5850Ta Van DuyU18H18CZE18822035CHESS MOST4,527,036,03
5969Johnová EliškaU18wD18CZE17711868TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší4,033,543,03
6040Sikora LukášU18H18CZE19591947Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.4,033,042,53
6177Jánská JitkaU18wD18CZE17171945ŠK Sokol Klatovy4,032,541,52
6293Hurdzan TomášU18H18CZE01773ŠK Sokol Klatovy4,032,042,02
6346Rozšafný MichalU18H18CZE19211936CHESS MOST4,031,539,53
6473Novotný AlešU18H18CZE17551712ŠK Rapid Pardubice, o.s.4,031,040,54
6591Steinhauser VáclavU18H18CZE14491750ŘEMDIH Strmilov4,030,538,53
6652Jurča MarekU20H20CZE18691915Zbrojovka Vsetín4,030,039,52
6768Šroubová LenkaU18wD18CZE17721701TJ Košutka Plzeň o.s.4,029,538,52
6870Lužíková NicolaU18wD18CZE17711768TJ Sokol Lázně Velké Losiny4,027,035,53
6978Zeman RadekU18H18CZE17131703ŠK Duras BVK4,026,531,52
7055Ptáček TomášU18H18CZE18352016ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové4,025,034,52
7156Šaffová MichaelaU18wD18CZE18291763TJ Sokol Litvínov-Lom.4,024,033,02
7271Walek PetrU18H18CZE17611868TJ Náměšť n/Oslavou3,533,042,02
7361Steinhauserová AnnaU18wD18CZE18041797ŘEMDIH Strmilov3,531,541,03
7433Grussová HelenaU20wD20CZE19861938TJ Klášterec nad Ohří3,530,039,03
7582Stuchlý OndřejU18H18CZE16781802ŠK Staré Město3,530,037,03
7672Zavadilová KarolínaU18wD18CZE17591728ŠK Duras BVK3,529,538,52
7720Škut MichalU20H20CZE20502113ŠK Sokol Klatovy3,529,037,01
7874Phamová Xuan MaiU18wD18CZE17461607ŠK Zlín3,527,535,52
7975Fusková MartinaU18wD18CZE17391837Beskydská šachová škola o.s.3,525,533,02
8057Vrecion JiříU18H18CZE18231727ŠK Řevnice3,524,533,52
8185Nový FilipU18H18CZE16281698SK OAZA Praha3,522,528,53
8287Menšík FrantišekU20H20CZE16021636Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.3,031,040,52
8384Skořepa TomášU18H18CZE16561724Gambit Jihlava3,030,538,01
8480Hanzlík DanielU18H18CZE16901799CHESS MOST3,027,535,52
8576Tůma JanU18H18CZE17181756TJ Štefanydes Polička3,026,033,02
81Žitná AnetaU18wD18CZE16801643ŠK DDM Třebechovice pod Orebem3,026,033,02
8790Tobišková PetraU18wD18CZE15031528ŠK Lípa3,026,031,01
8879Skořepa JakubU18H18CZE16981602Gambit Jihlava3,025,033,51
8988Stránská KamilaU18wD18CZE15841804ŠK Teplice3,025,031,02
9089Smrčková SvětlanaU20wD20CZE15431666SK Gym. a Střední pedagog. škola Zn3,021,527,53
9186Suchomelová SimonaU18wD18CZE16201739ŠK Sklo-Bohemia Světlá n.Sáz.2,529,538,00
9292Suchomel JanU18H18CZE14311477ŠK Sklo-Bohemia Světlá n.Sáz.2,524,531,52
9395Valterová VeronikaU18wD18CZE01322ŠK Spartak Ústí n.L.2,523,528,02
9483Hemalová LýdieU18wD18CZE16691669SK Gym. a Střední pedagog. škola Zn2,022,026,52
9594Kubitová AlžbětaU20wD20CZE01429ŠK Praha-Smíchov1,523,029,51
9696Boučková AnnaU18wD18CZE01100Sokol Praha-Kobylisy0,023,530,00

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: The greater number of victories