O pohár starosty města Čelákovice starší

Poslední aktualizace04.12.2021 15:07:15, Creator/Last Upload: Chess Federation of the Czech Republic

Výběr turnajemladší, starší
OdkazyOficiální stránka organizátora, Odkaz na turnaj v turnajovém kalendáři
Výběr parametru zobrazit detaily o turnaji
SeznamyStartovní listina, Abecední seznam hráčů, Statistika federací, partií a titulů, Alphabetical list all groups, Herní plán
Konečná tabulka po 7 kolech, Tabulka podle startovní listiny
Nasazení hráčůKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5, Kolo.6, Kolo.7/7 , nenasazen
Ranking list afterKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5, Kolo.6, Kolo.7
Excel a tiskVytisknout listinu, Export do Excelu (.xlsx), Export do souboru PDF

Konečné pořadí po 7 kolech

Poř.St.č.JménopohlavíFEDRtgKlub/MístoBody PH 1  PH 2  PH 3 
15Kammová KateřinawCZE1309ŠK JOLY Lysá nad Labem, z.s.6,50,0631,0
27Stefaniv VladislavCZE1286ŠK JOLY Lysá nad Labem, z.s.5,50,0530,5
31Pešek AntonínCZE1521ŠK Spartak Čelákovice5,00,0433,0
43Müllerová Karina NelawCZE1343ŠK Spartak Čelákovice5,00,0431,0
52Topenčík BrunoCZE1435ŠK Spartak Čelákovice5,00,0430,0
68Kaplanová DominikawCZE1251ŠK JOLY Lysá nad Labem, z.s.5,00,0427,5
74Rossler ErikCZE1328Tj Aero Odolena Voda4,50,0431,5
86Fadrný JáchymCZE1306ŠK Spartak Čelákovice4,50,0429,5
914Benda AdamCZE1100ŠK Český Brod4,50,0427,0
1026Cintl JakubCZE0ŠK Spartak Čelákovice4,50,0424,5
1119Kosek DanielCZE1049ŠK Spartak Čelákovice4,50,0421,0
1222Kaplický JindřichCZE1008ŠK Spartak Čelákovice4,00,0425,0
1310Kavan Viktor FlorianCZE1174Sk Joly Lysa Nad Labem, Z.S.4,00,0424,0
1413Gott AdamCZE1126TJ Bohemia Poděbrady4,00,0424,0
1512Mikšíček MatějCZE1142ŠK Spartak Čelákovice3,50,0326,0
1623Aggarwal AtharvCZE0ŠK Viktoria Žižkov3,50,0326,0
1725Berný JáchymCZE0TJ AERO Odolena Voda3,50,0320,5
1817Kubíčková LindawCZE1066ŠK Spartak Čelákovice3,50,0317,5
1920Engelthalerová ŠárkawCZE1045ŠK JOLY Lysá nad Labem, z.s.3,50,0221,0
2024Benešová AnetawCZE0ŠK JOLY Lysá nad Labem, z.s.3,00,0328,0
2115Král VojtěchCZE1083DDM Sokol Nymburk3,00,0323,5
229Jandová ZuzanawCZE1197ŠK Spartak Čelákovice3,00,0323,5
2311Hodek MartinCZE1160ŠK JOLY Lysá nad Labem, z.s.3,00,0323,5
2416Kostenko MarekCZE1080ŠK Spartak Čelákovice3,00,0322,5
2527Dünebier PatrikCZE0ŠK Spartak Čelákovice3,00,0320,0
2631Kaplický DanielCZE0ŠK Spartak Čelákovice3,00,0218,0
2718Lipenský ViktorCZE1062ŠK Milovice2,00,0223,0
2830Hykš JakubCZE0ŠK Spartak Čelákovice2,00,0123,5
2928Ďurišová DorotkawCZE0TGM Litol2,00,0122,5
3033Tesař BořekCZE0ZŠ JAK Lysá nad Labem2,00,0120,5
3129Hykš DominikCZE0ŠK Spartak Čelákovice2,00,0119,5
3232Matůšek ErvínCZE0DDM Sokol Nymburk2,00,0118,0
3321Trojan MatyášCZE1035ŠK Český Brod2,00,0022,0

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Direct Encounter (The results of the players in the same point group)
Pomocné hodnocení2: The greater number of victories (variable)
Pomocné hodnocení3: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)

Advertisement
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 21.06.2022 14:14
PixFuture exclusive partner, tiráž