23. ročník turnaje Járy Masopusta

Posledná aktualizácia 13.11.2021 16:35:56, Creator/Last Upload: czech republic licence 10

Výber parametrov ukáž detaily turnaja, Link tournament to the tournament calendar
VýstupyŠtartová listina, Zoznam hráčov podľa abecedy, Štatistika federácií, partií a titulov, Časový rozpis
Konečná tabuľka po 9 kolách, Tabuľka podľa štartových čísiel
Kolá po šach.k.1, k.2, k.3, k.4, k.5, k.6, k.7, k.8, k.9/9 , nežrebovaný
Ranking list afterk.1, k.2, k.3, k.4, k.5, k.6, k.7, k.8, k.9
Excel a tlačTlač, Export do Excelu (.xlsx), Export do PDF

Štartová listina

č.TMenoFEDEloFEloNpohlavieTypGrKlub
1FMSabol MarianCZE23542306KPAŠK Vysoké Mýto
2Tázlar PetrCZE22782274AŠachový klub Lípa, z.s.
3Šmajzr MartinCZE22022156KPAŠachový klub Ústí nad Orlicí, z.s.
4Pokorný TomášCZE21732140KPATJ Lanškroun
5Volf JaroslavCZE21062079KPSBŠachový klub Ústí nad Orlicí, z.s.
6Stehlík JiříCZE19631841SASokol Kolín
7Prax IvoCZE19621977KPATJ Lokomotiva Česká Třebová
8Vizibla RomanCZE19481967ATJ Spartak Rychnov nad Kněžnou
9Solil RomanCZE19431951KPATJ Lanškroun
10Mikyska KamilCZE19321878KPATJ Spartak Letohrad
11Melich JindřichCZE19271861SBTJ Pankrác
12Kalousek VladimírCZE19261925KPAŠachový klub Ústí nad Orlicí, z.s.
13Šimek ZdeněkCZE19031914KPAŠachový klub Ústí nad Orlicí, z.s.
14Kotyza BohumilCZE18841781SBTJ Spartak Rychnov nad Kněžnou
15Novotný LubomírCZE18821873AŠK Libštát
16Dvořák VladimírCZE18441772SBSK ROŠÁDA Prostějov
17Daněk PavelCZE18341847KPAŠK Bohemia Pardubice z.s.
18Kylar PavelCZE18221776KPSBŠK Řetůvka
19Chmelař VítězslavCZE18141825AŠK DDM Kostelec nad Orlicí
20Lorenc AdamCZE18131959KPATJ Spartak Letohrad
21Jindrásek MojmírCZE18041747SAŠK DDM Kostelec nad Orlicí
22Marinov PeterCZE17981713KPSAŠK Vysoké Mýto
23Šmajzrová VeronikaCZE17461713wKPJAŠachový klub Ústí nad Orlicí, z.s.
24Glembek BohumírCZE17431724KPSBŠachový klub Ústí nad Orlicí, z.s.
25Cimprich MiroslavCZE17431651KPAŠachový oddíl Horní Čermná z.s.
26Jiroušek JanCZE17301979KPDC2222 ŠK Polabiny, z.s.
27Palla StanislavCZE17091677KPSBTJ Lanškroun
28Kupsa MatějCZE16921885KPJATJ Lanškroun
29Palla RostislavCZE16621612SBTJ Spartak Rychnov nad Kněžnou
30Janeček FrantišekCZE16461734SBŠachový klub Choceň, z.s.
31Vaníček JanCZE16441631KPAŠK Řetůvka
32Ruffer VáclavCZE16321591SATJ Spartak Rychnov nad Kněžnou
33Hovad VáclavCZE16261474SBTJ Spartak Rychnov nad Kněžnou
34Boháč LubošCZE16041534KPSBTJ Lanškroun
35Dvořák EduardCZE15841639KPSBŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
36Hejl PetrCZE15821532KPAŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
37Flos PetrCZE15791655KPSBŠachový klub Choceň, z.s.
38Lapáček LubošCZE15741393KPSBTJ Lanškroun
39Brácha PavelCZE15701751KPASK ROŠÁDA Prostějov
40Mlynář MiroslavCZE15701449KPSBŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
41Marek LadislavCZE15701261KPATJ Sokol Nekoř
42Šindler JaromírCZE15611620KPAŠK Bohemia Pardubice z.s.
43Padrtka JiříCZE15610KPAŠachový klub Dolní Čermná, z.s.
44Holásek VojtěchCZE15481736KPJAŠachový klub Ústí nad Orlicí, z.s.
45Kalousová JulieCZE15321536wKPJATJ Lanškroun
46Sysr PavelCZE15231567KPSATJ Spartak Letohrad
47Mík TomášCZE15211640DDRegion Panda, z.s.
48Leksová SoňaCZE15041466wKPDCŠachový klub Ústí nad Orlicí, z.s.
49Tobiška JaroslavCZE14971575KPSBŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
50Křivohlávek JosefCZE14851404KPSBTJ Lanškroun
51Novotný PetrCZE14741431ASŠK Cejle
52Večeř MartinCZE14651410KPDCTJ Lanškroun
53Špinler BronislavCZE14391486KPASokol Mistrovice
54Lorencová JitkaCZE14101395wKPATJ Spartak Letohrad
55Šmajzrová DominikaCZE13591238wKPDCTJ Lanškroun
56Balcar VojtěchCZE13191195KPJAŠachový oddíl Horní Čermná z.s.
57Kýr MichalCZE12811420KPDCŠK Svitavy
58Šípek VladimírCZE12701270KPATJ Sokol Nekoř
59Řehák MiroslavCZE12461244KPSASokol Mistrovice
60Balcar MichalCZE12321290KPDCŠachový oddíl Horní Čermná z.s.
61Nikolinko TomášCZE12151299KPDCTJ Lokomotiva Česká Třebová
62Pokorný JiříCZE11781435KPDCTJ Lanškroun
63Nikolinko AlexandrCZE11671189KPATJ Lokomotiva Česká Třebová
64Tapušík EduardCZE11411366KPSBTJ Lokomotiva Česká Třebová
65Senko JánCZE01633KPSATJ Lanškroun
66Kokula FilipCZE01376KPASokol Mistrovice
67Víglaský JaroslavCZE01360KPAŠachový klub Ústí nad Orlicí, z.s.
68Sysrová EliškaCZE01293wKPDCTJ Spartak Letohrad
69Cimprich LukášCZE01274KPDCŠachový oddíl Horní Čermná z.s.
70Knizner MichalCZE01129KPDCTJ Sokol Nekoř
71Sysr VojtěchCZE01120KPDDTJ Spartak Letohrad
72Sadílek FilipCZE01109KPDCTJ Lanškroun
73Šejnoha JanCZE01109KPJAŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
74Kalousová EvaCZE01089wKPDCTJ Lanškroun
75Pusztai RadimCZE01087KPDCŠachový oddíl Horní Čermná z.s.
76Suchodol LukášCZE01084KPDCŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
77Kubíček OndřejCZE01077KPDCTJ Sokol Nekoř
78Klimeš MartinCZE01032DCŠK 1921 Zábřeh
79Bednařík MartinCZE00KPDCTJ Sokol Nekoř
80Branda ZdeněkCZE00KPAŠK Řetůvka
81Brůna Filip FrantišekCZE00KPJATJ Sokol Nekoř
82Dušánek FilipCZE00DTJ Lanškroun
83Klubert LukášCZE00KPDCTJ Spartak Letohrad
84Knizner TomášCZE00KPDDTJ Sokol Nekoř
85Křivohlávek JanCZE00KPDCTj Spartak Letohrad
86Novotný RadimCZE00KPDCTJ Sokol Nekoř
87Šuman VáclavCZE00KPDCTJ Sokol Nekoř
88Velebný JosefCZE00JTJ Spartak Letohrad
Chess-Tournament-Results-Servers © 2006-2021 Heinz Herzog, CMS-Version 28.09.2021 14:51
PixFuture exclusive partner, Tiráž