ČEZ Otevřené MČR v bleskovém šachu 2021 - DS Brno Open

OrganizátorŠachový svaz ČR - Czech Chess Federation
FederaceČeská republika ( CZE )
Ředitel turnajeMartin Petr
Hlavní rozhodčíIA Petr Buchníček (305235)
Deputy ArbiterNA Jakub Vaculík (344109)
RozhodčíIA Kateřina Šimáčková (373150), FA Luboš Drahotský (353507), FA Jiří Krejnický (366870)
Bedenkzeit (Blitz)3 min + 2 s/tah
MístoOrea Congress Hotel Brno
Number of rounds15
Tournament typeŠvýcarský systém
Výpočet ratinguElo národní, ELO mezinárodní
Datum2021/12/11
Ø ELO turnaje1934
Losovací programSwiss-Manager Heinz HerzogTurnajový soubor Swiss-Manageru

Poslední aktualizace11.12.2021 15:51:44, Creator/Last Upload: czech republic licence 63

Výběr turnajeOpen, Ženy
OdkazyOficiální stránka organizátora, Odkaz na turnaj v turnajovém kalendáři
Výběr parametru nezobrazovat detaily o turnaji
SeznamyStartovní listina, Abecední seznam hráčů, Statistika federací, partií a titulů, Alphabetical list all groups, Herní plán
Konečná tabulka po 15 kolech, Tabulka podle startovní listiny
Nasazení hráčůKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5, Kolo.6, Kolo.7, Kolo.8, Kolo.9, Kolo.10, Kolo.11, Kolo.12, Kolo.13, Kolo.14, Kolo.15/15 , nenasazen
Ranking list afterKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5, Kolo.6, Kolo.7, Kolo.8, Kolo.9, Kolo.10, Kolo.11, Kolo.12, Kolo.13, Kolo.14, Kolo.15
Excel a tiskVytisknout listinu, Export do Excelu (.xlsx), Export do souboru PDF

Startovní listina

Čís.JménoFideIDFEDRtgFIDERtgNTypKlub/Místo
1GMNAVARA David309095CZE276326831. Novoborský ŠK
2GMMICHALÍK Peter14907526CZE26052567Unichess
3GMLÁZNIČKA Viktor316385CZE257226412222 ŠK Polabiny, z.s.
4GMPOLÁK Tomáš300560CZE25142514Moravská Slavia Brno
5GMHÁBA Petr300160CZE25042428ŠK Gordic Jihlava
6IMPŮLPÁN Jakub302759CZE24712409ŠK Dopravní podnik Praha
7GMPLÁT Vojtěch325740CZE24632567ŠK JOLY Lysá nad Labem, z.s.
8GMBABULA Vlastimil301264CZE244125401. Novoborský ŠK
9FMHOLLAN Martin360937CZE24412365Slavia Kroměříž
10GMŽILKA Štěpán315303CZE244025321. Novoborský ŠK
11GMKREJČÍ Jan322156CZE243325331. Novoborský ŠK
12GMŠIMÁČEK Pavel307165CZE24092438ŠK ZIKUDA Turnov, z.s.
13IMVYKOUK Jan349658CZE24032450ŠK ZIKUDA Turnov, z.s.
14GMPETR Martin318299CZE24022500ŠK Líně
15GMNEUMAN Petr305243CZE23882350ŠK Líně
16IMMALINOVSKÝ Karel313874CZE23852479Slavia Kroměříž
17GMRAŠÍK Vítězslav300306CZE23842419TJ Ostrava
18FMŠORM Daniel5400139CZE23722324S60Unichess
19IMKONOPKA Michal308633CZE23672390Slavia Kroměříž
20ROUBALÍK Jakub322237CZE23672375Moravská Slavia Brno
21VIROSTKO Petr308340CZE23412336Beskydská šachová škola z.s.
22FMMLÁDEK Richard386588CZE23402376Slavia Kroměříž
23FMJIRÁSEK Pavel319848CZE23372261Šachový klub Lípa, z.s.
24IMBUREŠ Jaroslav322890CZE23162386Beskydská šachová škola z.s.
25KÁRNÍK Pavel304093CZE22742275Šachový klub Bruntál z.s.
26IMČERVENÝ Martin321141CZE22732338ŠK Duras BVK
27IMKOUROUSIS Epameinondas4211626CZE22652417ŠK Dopravní podnik Praha
28IMZPĚVÁK Pavel300586CZE22522351S60TJ Vlčnov
29IMŽŮREK Milan300241CZE22452306TJ ŠK DUE POP Uničov
30SOURAL Jan311928CZE22432129TJ Pankrác
31BREJNÍK Gustav362662CZE22302272ŠK Slavoj Litoměřice, z.s.
32FMMUDRÁK Josef301116CZE21632202S60Slavia Kroměříž
33CMBUREŠ Vít309052CZE21322095Moravská Slavia Brno
34FMSTALMACH Richard372048CZE21212332U18Beskydská šachová škola z.s.
35ZVOLENSKÝ David393770CZE21152018TJ Spartak Vlašim
36FMJEDLIČKA Aleš304824CZE210022192222 ŠK Polabiny, z.s.
37CMŘEHŮŘEK Lukáš311790CZE20912119ŠK Bystrc Oilers
38HOSTIČKA František302295CZE20862036S60ŠO TJ Tatran Prachatice
39HÚSEK Martin384054CZE20832179ŠK Staré Město
40LAKATOŠ Tomáš14910683CZE20812154OREL Jednota Ořechov
41HAVELKA Ondřej349526CZE20772143Šachy Hošťálková z.s.
42GAJDOŠ Daniel346314CZE20732084VSK Universita Brno
43FMFRANK Adam384720CZE20612220U18Beskydská šachová škola z.s.
44ŠTĚPÁN Patrik358444CZE20582241Beskydská šachová škola z.s.
45FMMIČA Marek382884CZE20552291U18Beskydská šachová škola z.s.
46FMKŮSA Jakub395595CZE20532277U18Moravská Slavia Brno
47BORKOVEC Milan307610CZE20492208QCC České Budějovice
48JUN Rudolf376612CZE20432084U18TJ CHS Chotěboř
49BARÁK David387347CZE20382082U18ŠK Duras BVK
50TOMEŠ Pavel313432CZE20312077ŠK Duras BVK
51BENEŠ Miroslav325945CZE20281984Slavia Kroměříž
52DUDEK Vojtěch398780CZE20182035U18TJ Spartak Vlašim
53KOŽENÝ Pavel314617CZE20162025ŠK JOLY Lysá nad Labem, z.s.
54ŠÍPEK Michal325554CZE20151978Jezdci Jundrov
55HLAVÁČEK Tomáš332119CZE20052098Karlovarský šachklub Tietz
56NOVOTNÝ Viktor333697CZE200321121. Novoborský ŠK
57PTÁČEK Luboš320323CZE20012046ŠK Vysoké Mýto
58SIKORA Jan305405CZE20002200TŽ Třinec
59VESELÝ Jaromír307793CZE19971967S60Šachový klub Lokomotiva Brno, z.s.
60CHLÁDEK Vlastimil321150CZE19892012S60ŠK GARDE Lipovec
61MIČÁNEK Tomáš314790CZE19852080TJ Bohemians Praha
62HEJNÝ Jaroslav325520CZE19801975ŠO MKS Vyškov
63TAJOVSKÝ Matěj384780CZE19722038U18ŠK Duras BVK
64MALEC Jan312576CZE19711978TJ Uranové doly Hamr
65HOŠEK Martin345652CZE19642149Jezdci Jundrov
66VÁVRA Michal306398CZE19581959Moravská Slavia Brno
67KUBÁT Pavel325678CZE19571906OREL jednota Ořechov
68RAFAJA Marek324876CZE19521974ŠK Holešov
69HÁK David377007CZE19342112U18TJ Spartak Vlašim
70PRAX Ivo367702CZE19281934TJ Lokomotiva Česká Třebová
71VALTR Tomáš311502CZE19261923ŠK JOLY Lysá nad Labem, z.s.
72RYŠÁNEK Jakub23706856CZE19221890TJ Valašské Meziříčí
73SIKORA Lukáš346322CZE19201866ŠK Bystrc Oilers
74VLACH Martin342548CZE19141913TJ ČZ Strakonice
75OCELÁK Jakub23707933CZE19132128U18Unichess
76GNOJEK Petr371807CZE19042226U18Beskydská šachová škola z.s.
77SVÍŽENSKÝ Luboš349437CZE19011924ŠK Caissa Třebíč z.s.
78LAJBL Jan390240CZE18942228Šachový klub Jičín z.s.
79BABULA Vlastimil391930CZE18902153U18ŠK Staré Město
80NEZVAL Filip23709960CZE18832134U18ŠK Duras BVK
81RET Adam Josef384240CZE18782060U18Šachový klub Jičín z.s.
82JIREŠ Jiří365718CZE18772149ŠO MKS Vyškov
83DLOUHÝ David353876CZE18671884Šachový klub Bohnice
84KŘÍŽEK Kryštof23701307CZE18622025U18TJ Spartak Vlašim
85SENÁŠI Martin23709367CZE18621896ASK Blansko
86KUČERA Tomáš395390CZE18561911U18ŠK TJ Dolní Benešov
87BOUŠKA Jiří23722223CZE18531977U182222 ŠK Polabiny, z.s.
88CMVYKYDAL František301744CZE18312073S60Šachový klub Lokomotiva Brno, z.s.
89MESSERSCHMIDT Stanislav346624CZE18212005S60OREL Jednota Ořechov
90SOUČEK Petr23715170CZE18152020U18Unichess
91TILLMANN Tomáš23703245CZE18101895ŠK TJ Dolní Benešov
92NAVRÁTIL Jiří323497CZE18011902S60TJ Bojkovice
93NYTRA Ondřej371955CZE17892145U18Beskydská šachová škola z.s.
94BALÁŽ František371262CZE17851884TJ Sloup
95KOLLER Martin343781CZE17601803ŠK Sokol Vyšehrad
96KOVAŘÍK David392855CZE17311794ŠK Staré Město
97SENKO Ján23719494CZE17111256S60TJ Lanškroun
98PLESNIVÝ Martin359262CZE17041726SK OAZA Praha
99MARINOV Peter340197CZE16951796S60ŠK Vysoké Mýto
100DELGERDALAI Bayarjavkhlan23727276CZE16922019U18ŠK Staré Město
101EICHLER Břetislav359238CZE16921744Moravská Slavia Brno
102ŠIMŮNEK Jakub Šimon23709464CZE16901796U18Šachová akademie VŠTE, z.s.
103BABULA Matěj398322CZE16891749U18ŠK Staré Město
104HOZDA Max23725958CZE16831869U18Šachový oddíl TJ DUKLA Praha
105BLAŽEK Pavel320536CZE16791755ŠK 64 Brno
106PRAŽÁK Daniel23709456CZE16741938U18Šachová akademie VŠTE, z.s.
107HURTA Miroslav320072CZE16451832Šachový klub Lokomotiva Brno, z.s.
108MYKISKA Vojtěch367265CZE16391649ŠK Sokol Vyšehrad
109KOLAŘÍK Tomáš366609CZE16371635ŠK Hošťálkovice, z.s.
110MRÁZEK Roman23707062CZE16351741U18SK Slavia Orlová
111ROUSEK Jan386669CZE16151906U18Unichess
112JUHAŇÁK Daniel23718765CZE16131859U18Unichess
113PERUŠIČ Ondřej23749008CZE16051248TJ Bohemians Praha
114VAVŘÍNEK Tomáš341622CZE16031698ŠK TJ Dolní Benešov
115JÍLEK Marcel398128CZE15811553U18Šachový klub Jičín z.s.
116KOŇAŘÍK Filip23717580CZE15671578TJ Valašské Meziříčí
117JUCHELKA Petr336920CZE15651685ŠK Bohemia Pardubice z.s.
118DIVIŠ Jan23728655CZE15541360Gambit Jihlava
119OSIČKA Přemysl379360CZE15501524ŠO Hlinsko
120ZEDNÍČEK Filip23723181CZE15481606U18Gambit Jihlava
121RYCHTECKÝ Pavel334235CZE14911519S60ŠK Teplárna Praha-Malešice
122KUČERA David396494CZE14371669U18Gambit Jihlava
123BUČEK Miroslav23726938CZE14281511OREL jednota Ořechov
124MARTIROSYAN David23714980CZE14091638U18ŠK Dopravní podnik Praha
125BÁRA Josef377694CZE13941466ŠK Dopravní podnik Praha
126KOŽDOŇ Marek23737913CZE13861287U18TŽ Třinec
127ZRŮBEK Adam23718706CZE13131718U18Agentura 64 Grygov
128LOUCKÝ Tomáš23731575CZE13031498ŠK Caissa Třebíč z.s.
129ZRŮBEK Dan23718714CZE12651555U18Agentura 64 Grygov
130KONEČNÝ Jakub23729317CZE12241358Beskydská šachová škola z.s.
131BÁRA Jan23716150CZE12121442U18ŠK Dopravní podnik Praha
132NĚMEC Jakub337641CZE11681161Fatra Slavia Napajedla
133POCHYLÝ Bronislav337919CZE01876Šachový klub DM Klášterského 4, Brn
134DVOŘÁK JakubCZE01256U18ŠK Merta Slavkov u Brna
135VELIM VojtěchCZE00U18Individuální člen
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 28.09.2021 14:51
PixFuture exclusive partner, tiráž