VELKÁ CENA MOSTU v rapid šachu čtyřčlenných družstev 2021 IX. ročník šachového turnaje - Memoriál Antonína Rakušana

Poslední aktualizace16.10.2021 19:00:25, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

OdkazyOficiální stránka organizátora, Odkaz na turnaj v turnajovém kalendáři
Výběr parametru zobrazit detaily o turnaji
SeznamyStartovní pořadí družstev
Sestava družstev s výsledky jednotlivců, Sestava družstva bez výsledků, Konečná tabulka po 7 kolech
Startovní listina hráčů, Abecední seznam hráčů
Nasazení družstevKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5, Kolo.6, Kolo.7
Nasazení hráčůKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5, Kolo.6, Kolo.7
Ranking list afterKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5, Kolo.6, Kolo.7
Statistika federací, partií a titulů, Herní plán
Excel a tiskVytisknout listinu, Export do Excelu (.xlsx), Export do souboru PDF

Sestava družstev s výsledky jednotlivců

  1. ŠK Teplice (Rtg prům.:1473, PH 1: 25 / PH 2: 70)
Šach.JménoRtgFEDFideID1234567BodyPartieRtg prům.
1Václavík Jan1928CZE394491111½1116,571241
2Veverka Vladimír1493CZE23716568111½1116,571171
3Češpiva Jakub1376CZE2370364411111106,071039
4Bytko Tymofii1095CZE2374238011011+16,071000
  2. Šachy Štěpán "A" (Rtg prům.:1183, PH 1: 24 / PH 2: 71)
Šach.JménoRtgFEDFideID1234567BodyPartieRtg prům.
1Hrbek Jáchym1414CZE2370913811010115,071297
2Čajka Richard1204CZE2372401311011116,071209
3Souček Kryštof1115CZE2372575311011116,071076
4Rendl Luboš0CZE11111117,071014
  3. TJ DDM Klášterec nad Ohří "A" (Rtg prům.:1029, PH 1: 16,5 / PH 2: 64)
Šach.JménoRtgFEDFideID1234567BodyPartieRtg prům.
1Rödig Filip0CZE2372037901½00102,571285
2Kalynčuková Kateřina1117CZE2371319401010114,071103
3Vaic Pavel0CZE01110115,071078
4Vaic Radek0CZE0+110115,071016
  4. Klub Šachistů Štětí (Rtg prům.:1296, PH 1: 15,5 / PH 2: 68,5)
Šach.JménoRtgFEDFideID1234567BodyPartieRtg prům.
1Kleker Jiří1508CZE23713429111½1116,571301
2Lev Lukáš1677CZE23713437011½0114,571128
3Vagner Jan0CZE01000012,071093
4Hoffmanová Julie0CZE+½000012,571016
  5. ŠK Louny (Rtg prům.:1098, PH 1: 15 / PH 2: 70)
Šach.JménoRtgFEDFideID1234567BodyPartieRtg prům.
1Krupka Aleš1114CZE2372034410001013,071328
2Vykoupil Lukáš1177CZE2373863410011003,071200
3Vítek Filip1099CZE2372845010101014,071078
4Partyková Nikola0CZE23728434101110+5,071016
  6. Šachy Štěpán "B" (Rtg prům.:1095, PH 1: 13,5 / PH 2: 81,5)
Šach.JménoRtgFEDFideID1234567BodyPartieRtg prům.
1Dudarec Elias1323CZE2371493010½11003,571281
2Černý Zbyšek0CZE2373938010100002,071238
3Brabcová Nikola1058CZE2373937110011115,071084
4Mikeš Maxmilián0CZE10001103,071014
  7. Šachy Štěpán MIX (Rtg prům.:1000, PH 1: 10,5 / PH 2: 61)
Šach.JménoRtgFEDFideID1234567BodyPartieRtg prům.
1Trejbal Jindřich0CZE2374394801½00012,571168
2Polanský Matěj0CZE2374187201101104,071075
3Sýkora Dominik0CZE01100103,071039
4Reif Martin0CZE00+00001,071000
  8. ŠK Spartak DDM Ústí A (Rtg prům.:1052, PH 1: 9,5 / PH 2: 73)
Šach.JménoRtgFEDFideID1234567BodyPartieRtg prům.
1Čech Jan1207CZE2372589300111104,071281
2Šulc Richard0CZE2374389100100001,071216
3Kudr Matěj0CZE00101002,071070
4Kudr Michal0CZE0½00+102,571016
  9. 4. ZŠ Most (Rtg prům.:1036, PH 1: 6,5 / PH 2: 67)
Šach.JménoRtgFEDFideID1234567BodyPartieRtg prům.
1Soukup Marek1120CZE00½10001,571251
2Ta Xuan Nguyen1024CZE10011014,071209
3Oleničová Zuzana0CZE10000001,071068
  10. Ústí, Teplice MIX (Rtg prům.:1000, PH 1: 4 / PH 2: 64)
Šach.JménoRtgFEDFideID1234567BodyPartieRtg prům.
1Losenická Anna0CZE2373643700000000,071182
2Jeřábek Jakub0CZE00000000,071142
3Nedohibčenko Vladislav0CZE00010001,071022
4Holarová Barbora0CZE011+0003,071000
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2021 Heinz Herzog, CMS-Version 28.09.2021 14:51
PixFuture exclusive partner, tiráž