Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Mistrovství Čech mládeže v šachu 2021 - HD14

Poslední aktualizace30.10.2021 13:07:52, Creator/Last Upload: Chess Federation of the Czech Republic

Search for player Hledej

Konečné pořadí po 9 kolech

Poř.St.č.JménopohlavíFEDRtgKlub/MístoBody PH 1  PH 2  PH 3 
12Souček JanCZE1848Šachy Štěpán8,5046,550,5
28Síleš JanCZE1571Klub šachistů Říčany 19256,504951,5
317Davídek ZdeněkCZE1438TJ Bohemians Praha6,504852
46Tesař JakubCZE1611Unichess6,504751
51Hozda MaxCZE1930Šachový oddíl TJ DUKLA Praha6,504549
612Svoboda DanielCZE1545Unichess6,5044,547,5
720Vyšinský OtakarCZE1422ŠK Řevnice604852
837Mrázek AdamCZE1279Klub šachistů Říčany 19256045,545,5
931Sedmihradský TomášCZE1309ŠK Spartak Čelákovice604346
109Tichý TomášCZE1568TJ Bohemians Praha6042,547
115Janoušková AdélawCZE1627ŠK Líně604144
127Dušánek MichalCZE1607Region Panda, z.s.5,504852,5
1316Andrle FilipCZE1439TJ Kobylisy5,504649,5
1428Martínek OndřejCZE1341TJ Kobylisy5,5040,544,5
1533Jun RobertCZE1301TJ CHS Chotěboř5,504043,5
164Ocelák DavidCZE1668ŠK JOLY Lysá nad Labem, z.s.5,5038,541,5
1711Vlček VojtěchCZE1554ŠŠPM Lipky HK5,5036,539,5
1823Langmaier MichalCZE1375TJ KRALUPY, z.s.504245,5
193Pressler TobiasCZE1792Klub šachistů Říčany 19255041,545,5
2027Lána VincentCZE1349TJ Lanškroun5041,541,5
2119Mikoláš PetrCZE1432ŠK Karlovy Vary504144
2210Dobsa EmmawCZE1555Unichess503941,5
2334Maršík OndřejCZE1290TJ Desko Liberec5038,541,5
2450Stein MichaelCZE1115TJ Spartak Vlašim503740
2561Stefan ŠimonCZE0Šachový spolek Železné hory503639
2615Večeř MartinCZE1440TJ Lanškroun503639
2749Mauer PavelCZE1135Šachový klub Frýdlant, z.s.5035,538,5
2826Bukvaj MartinCZE1354ŠK Sokol Klatovy4,5042,546
2922Škutil František EliášCZE1392ŠK Líně4,5041,544,5
3044Svoboda OndřejCZE1214ŠŠPM Lipky HK4,5040,543,5
3118Barták JosefCZE1433ŠK Řevnice4,504044
3245Mauder KarelCZE1208TJ Desko Liberec4,503942
3340Bukvaj JanCZE1240ŠK Sokol Klatovy4,503839
3438Tegda VojtěchCZE1270Karlovarský šachklub Tietz4,503738
3546Dominiková DenisawCZE1149Sokol Domažlice4,503538
3614Bárta DavidCZE1497Šachová akademie VŠTE, z.s.4,503132
3729Mikulka Martin MichaelCZE1340ŠK Spartak Ústí nad Labem4042,544,5
3848Krupka AlešCZE1142Šachový klub Louny z.s.404044
3930Martinkovič AdamCZE1320ŠACHklub Tábor z.s.4037,540,5
4032Kučina OndřejCZE1304Šachový klub Frýdlant, z.s.403740
4121Dudarec EliasCZE1403Šachy Štěpán403740
4225Kaplanová DominikawCZE1368ŠK JOLY Lysá nad Labem, z.s.403739,5
4351Novák LukášCZE1084SK Šachy Chlumec403638
4447Velkoborský TadeášCZE1147ŠK Sokol Klatovy4034,534,5
4524Meca ViktorCZE1370Sokol Brandýs nad Labem403435
4654Sehnoutka VojtěchCZE1042Klub šachistů Říčany 19254033,536,5
4759Koval AnnawCZE0Karlovarský šachklub Tietz403335,5
4841Tůma HugoCZE1237QCC České Budějovice3,503840
4962Šmejdová KateřinawCZE0TJ Náchod3,5031,532,5
5056Dvořák MilanCZE1012Region Panda, z.s.3,5028,528,5
5157Dufková TerezawCZE0Klub šachistů Říčany 19253,502727
5236Hrubý FilipCZE1281Sokol Buštěhrad303942
5335Hejda OndřejCZE1281Šachová akademie VŠTE, z.s.303740
5413Pešta MilanCZE1528TJ Kavalier Sázava z.s.303639
5543Archlebová StelawCZE1228Šachový klub Lípa, z.s.303537
5653Jakubec VítCZE1043Šachový klub Jičín z.s.3030,530,5
5752Svrchokrylová LudmilawCZE1044ŠACHklub Tábor z.s.302930
5842Jindra JakubCZE1235TJ Klášterec nad Ohří302929
5939Fousek PetrCZE1265TJ CHS Chotěboř2,5032,533,5
6060Losenická AnnawCZE0ŠK Spartak Ústí nad Labem2024,524,5
6155Holásek TomášCZE1028Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s.1028,528,5
6258Holarová BarborawCZE0ŠK Spartak Ústí nad Labem003031

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Direct Encounter (The results of the players in the same point group)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)