Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Mistrovství Čech do 10 let

Poslední aktualizace06.11.2011 12:32:25, Creator/Last Upload: czech republic licence 50

Startovní listina

Čís.JménoFEDRtgKlub/Místo
1Haase PavelCZE1503ŠK PORG Praha
2Vilímová JulieCZE1279Klub šachistů Říčany 1925
3Bílek MarekCZE12502222 ŠK Polabiny
4Eret MatoušCZE1250ŠK Sokol Klatovy
5Havelka FrantišekCZE1250ŠK Řevnice
6Kocourková KláraCZE1250TJ Kavalier Sázava
7Kočí VítCZE1250CHESS MOST
8Kořínek VojtěchCZE1250ŠK Lípa
9Ludvík TomášCZE12502222 ŠK Polabiny
10Mencl FilipCZE1250ŠK Líně
11Pavlíček LukášCZE1250TJ Štefanydes Polička
12Petr JakubCZE1250TJ Bohemians Praha
13Polanský Adam LubošCZE1250CHESS MOST
14Pravda KryštofCZE1250Sokol Praha-Kobylisy
15Přibylová SofieCZE1250TJ Sokol Lány
16Randák RichardCZE1250ŠK Karlovy Vary
17Sýkora TomášCZE1250QCC České Budějovice, sportovní klu
18Škrabánek MatějCZE1250Sokol Nymburk
19Škuthan RadekCZE1250CHESS MOST
20Šuráň JanCZE1250ŠK PORG Praha
21Šustr MartinCZE1250ŠACHklub Tábor
22Voříšek JakubCZE1250TJ Bohemians Praha
23Žák DanielCZE1250Klub šachistů Říčany 1925
24Žejdlík ErikCZE1250ŠO DDM Hlinsko
25Balín DanielCZE1100ŠK Spartak Ústí n.L.
26Boháč JaroslavCZE1100Sokol Český Brod
27Brož PetrCZE1100ŠK Sklo-Bohemia Světlá n.Sáz.
28Buločkin MartinCZE1100Šachová škola Panda Rychnov nad Kně
29Černíček MatyášCZE1100ŠK UNION Louny
30Dolenský ŠtěpánCZE1100ŠK Libštát
31Fojt PetrCZE1100Podzvičinská šachová škola
32Gonda PavelCZE1100ŠK Lípa
33Hložek DavidCZE1100TJ ZČE Plzeň
34Houser MilanCZE1100SK OAZA Praha
35Hrochová KateřinaCZE1100ŠK Lípa
36Hánělová MarieCZE1100ŠK Medvědi Zvole
37Kabelka TomášCZE1100ŠK AD Jičín
38Kopecká KláraCZE1100Klub šachistů Říčany 1925
39Kovařík VojtěchCZE1100SK Pyrit Příbram
40Kurek PavelCZE1100Klub šachistů Říčany 1925
41Lang DavidCZE1100Sokol Buštěhrad
42Matičková SilvieCZE1100ŠK Sokol Klatovy
43Mayrhofer MatyášCZE1100Sokol Buštěhrad
44Nechutný MichalCZE1100TJ ZČE Plzeň
45Novotný OndřejCZE1100ŠO DDM Hlinsko
46Rosenbaumová LeaCZE1100Šachový klub Zdice
47Sak BohumilCZE1100QCC České Budějovice, sportovní klu
48Studzinski DavidCZE1100Klub šachistů Říčany 1925
49Štochl VojtěchCZE1100Klub šachistů Říčany 1925
50Trejbalová EvaCZE1100ŠK Líně
51Vašková MarieCZE1100ŠO DDM Hlinsko
52Albul DmytroCZE1000ŠK Tachov
53Beranová KarinCZE1000ŠK Karlovy Vary
54Čeresizová NaděždaCZE1000TJ Bižuterie Jablonec n.Nisou
55Hora AlešCZE1000CHESS MOST
56Chaloupka KarelCZE1000TJ Sokol Mělník
57Lorencová MichaelaCZE1000ŠACHklub České Budějovice
58Podzimek AdamCZE1000TJ Bižuterie Jablonec n.Nisou
59Randuška JakubCZE1000ŠK Karlovy Vary
60Richterová JulieCZE1000Sokol Zastávka
61Spišjak JakubCZE1000TJ Sokol Údlice
62Strnad JiříCZE1000TJ Bižuterie Jablonec n.Nisou
63Šolcová AndreaCZE1000ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové
64Vltavský JakubCZE1000TJ Bižuterie Jablonec n.Nisou
65Vydra MartinCZE1000TJ Slavoj Litoměřice
Advertisement
Advertisement