Regionální přebor družstev sk. 'B' Stč ŠS

OrganizátorStředočeský šachový svaz (SŠS)
FederaceČeská republika ( CZE )
Ředitel turnajeRobert Kubíček
Hlavní rozhodčíRobert Kubíček
RozhodčíRobert Kubíček
Bedenkzeit (Standard)90 min/40t + 30 min + přídavek 30 vteřin/tah
MístoStředočeský kraj
Number of rounds11
Tournament typeKaždý s každým pro družstva
Výpočet ratinguElo národní
Datum od2021/10/10 Datum do 2022/03/27
Ø ELO turnaje1450
Losovací programSwiss-Manager Heinz HerzogTurnajový soubor Swiss-Manageru

Poslední aktualizace09.01.2022 17:27:56, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Výběr turnajeKP, KS A, KS B, RPA, RPB, RPC
OdkazyOficiální stránka organizátora, Odkaz na turnaj v turnajovém kalendáři
Výběr parametru nezobrazovat detaily o turnaji
SeznamyKřížová tabulka podle pořadí, Tabulka podle startovní listiny, Startovní listina hráčů, Abecední seznam hráčů, Alphabetical list all groups, Herní plán
Sestava družstev s výsledky jednotlivců, Sestava družstva bez výsledků, Los družstev pro všechna kola
Nasazení hráčůKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5, Kolo.6
Excel a tiskVytisknout listinu, Export do Excelu (.xlsx), Export do souboru PDF

Křížová tabulka podle pořadí

Poř.Družstvo123456789101112 PH 1  PH 2  PH 3 
1TJ Neratovice E * 45551019,03106
2Sokol Brandýs nad Labem A4 * 5551019,03095
3Šachklub města Dobrovice D * 56917,02730
4Sokol Pečky A * 364719,53162
5TJ Kralupy nad Vltavou C3 * 619,53183
6Šachklub města Dobrovice C5 * 617,52977
7DDM Sokol Nymburk C32 * 8617,52907
8ŠK JOLY Lysá nad Labem F34 * 4516,52762
9TJ AŠ Mladá Boleslav B04 * 410,01690
10ŠK Spartak Čelákovice B333 * 6315,02492
11ŠK JOLY Lysá nad Labem G22 * 312,02013
12Sokol Bakov n.Jiz. C3 * 09,51563

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Matchpoints (3 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
Pomocné hodnocení2: points (game-points)
Pomocné hodnocení3: Board Tie-Breaks of the whole tournament

Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 28.09.2021 14:51
PixFuture exclusive partner, tiráž