Logged on: Gast
Servertime 19.04.2024 05:09:15
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Domů
Databáze turnajů
Mistrovství AUT
Fotogalerie
FAQ
Online Registrace
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:
Krajská soutěž SŠS 2021/22 - skupina B
Poslední aktualizace01.05.2022 18:43:24, Creator/Last Upload: Czech Republic licence 11
Search for player or team
Hledej
Nasazení hráčů
1. Kolo Datum kola 2021/10/17 Hodina 10:00
Šach.
1
ŠS Kostelec n.Č.l. B
ELO
-
12
DDM Sokol Nymburk B
ELO
7 : 1
1.1
Vrabec Miloš
2111
-
Vlasák Miloslav
1742
1 - 0
1.2
Novák Jindřich
2067
-
Sobotka Jiří
1875
0 - 1
1.3
Forman Daniel
1944
-
Zima Tomáš
1668
1 - 0
1.4
Kacafírek Miroslav
1927
-
Levinský Ladislav
1518
1 - 0
1.5
Šindelář Pavel
1922
-
Všetečka Jiří
1698
1 - 0
1.6
Suchý Ladislav
1793
-
Hanuš Karel
1508
1 - 0
1.7
Macháček Otakar
1905
-
Kmec Ján
1301
1 - 0
1.8
Kořínek Oldřich
1603
-
bez hráče
0
+ - -
Šach.
2
TJ Sokol Sendražice A
ELO
-
11
JAWA Brodce B
ELO
5 : 3
2.1
Groh Jiří
1996
-
Fialka Miroslav
1996
½ - ½
2.2
Novák Jiří
1923
-
Steiner Juraj
1931
½ - ½
2.3
FM
Seifert Milan
1981
-
Hroník Petr
1922
½ - ½
2.4
Hamrník Jan
1876
-
Procházka Jaroslav
1788
½ - ½
2.5
Uhlíř Václav
1743
-
Holub Milan
1901
½ - ½
2.6
Křepelka Petr
1685
-
Sládek Oldřich
1925
½ - ½
2.7
Lukša Aleš
1627
-
Tománek Karel
1356
1 - 0
2.8
Kuta Lukáš
1545
-
Bláha Martin
1365
1 - 0
Šach.
3
Sokol Kolín B
ELO
-
10
Šachklub města Dobrovice B
ELO
6 : 2
3.1
Brezmen Pavel
2031
-
Mejzr Jan
1828
½ - ½
3.2
Žák Zbyněk
1949
-
Rakouš Pavel
1822
1 - 0
3.3
Stehlík Jiří
1796
-
Paldus Jan
1713
½ - ½
3.4
Kaplan Tomáš
1887
-
Novotný Petr
1728
½ - ½
3.5
Gabriel Jan
1806
-
Redek Daniel
1499
1 - 0
3.6
Vlasák Jiří
1810
-
Suchý František
1793
½ - ½
3.7
Zrůst Tomáš
1792
-
Šoltys Roman
1642
1 - 0
3.8
Franc Lubor
1732
-
Karafiát Václav
1545
1 - 0
Šach.
4
Šachklub města Dobrovice A
ELO
-
9
KŠ Stříbrná Skalice A
ELO
5½:2½
4.1
Pospíšil Jiří
2036
-
Tvrdý Jindřich
1859
½ - ½
4.2
Šulc Jakub
1927
-
Čuchna Martin
1887
1 - 0
4.3
Jaček Miloslav
1947
-
Starýchfojtů Josef
1855
½ - ½
4.4
Rastočný Josef
1968
-
Kylar Miroslav
1813
½ - ½
4.5
Kastner Jan
1943
-
Krajl Zdeněk
1661
1 - 0
4.6
Petruň Milan
1884
-
Remeš Šimon
1630
1 - 0
4.7
Skokan František
1828
-
Studzinski Boleslav
1560
1 - 0
4.8
Chmelík Ladislav
1734
-
Žák Daniel
1544
0 - 1
Šach.
5
ŠK Spartak Čelákovice A
ELO
-
8
ŠK Joly Lysá nad Labem E
ELO
3 : 5
5.1
Horký Pavel
2010
-
Kořenek František
1873
½ - ½
5.2
Kříž Pavel
1998
-
Musil Martin
1973
½ - ½
5.3
Tichý Petr
1918
-
Daniel Jiří
1920
½ - ½
5.4
Mácha Václav
1759
-
Valtr Tomáš
1914
0 - 1
5.5
Passer Lukáš
1710
-
Němeček Pavel
1903
0 - 1
5.6
Karkuš Dušan
1820
-
Němeček Lukáš
1734
1 - 0
5.7
Janda Lukáš
1554
-
Döme Michal
1884
½ - ½
5.8
Šimek Václav
1657
-
Kubíče Jakub
1778
0 - 1
Šach.
6
ŠK Český Brod A
ELO
-
7
TJ Neratovice D
ELO
4½:3½
6.1
Hrdina Robin
2170
-
Picek Miroslav
1925
1 - 0
6.2
Moravec Vít
2171
-
Štich Jan
1833
1 - 0
6.3
Čermák Jan
1968
-
Sovány Attila
1790
0 - 1
6.4
Koudelka Ivan
1945
-
Verner Jan
1781
0 - 1
6.5
Fiala Jan
1914
-
Kabát Josef
1743
0 - 1
6.6
Šedivý Ondřej
1791
-
Parpel Petr
1640
1 - 0
6.7
Krejčík Miroslav
1822
-
Stypa Zdeněk st.
1528
½ - ½
6.8
Chybný Zdeněk
1769
-
Verner Ondřej
1257
1 - 0
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 17.04.2024 12:12
tiráž