OPEN RAPID ŠACH ŠENOV 2021

FederaceČeská republika ( CZE )
Ředitel turnajeIng. Miroslav Kozel
Hlavní rozhodčíRNDr. Petr Bulava
Bedenkzeit (Rapid)2x13min+2s/tah
MístoŠenov
Number of rounds9
Tournament typeŠvýcarský systém
Výpočet ratinguElo národní
Datum2021/09/28
Ø ELO turnaje1504
Losovací programSwiss-Manager Heinz HerzogTurnajový soubor Swiss-Manageru

Poslední aktualizace28.09.2021 15:53:18, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

OdkazyOficiální stránka organizátora, Odkaz na turnaj v turnajovém kalendáři
Výběr parametru nezobrazovat detaily o turnaji
SeznamyStartovní listina, Abecední seznam hráčů, Statistika federací, partií a titulů, Herní plán
Konečná tabulka po 9 kolech, Tabulka podle startovní listiny
Nasazení hráčůKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5, Kolo.6, Kolo.7, Kolo.8, Kolo.9/9 , nenasazen
Ranking list afterKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5, Kolo.6, Kolo.7, Kolo.8, Kolo.9
Excel a tiskVytisknout listinu, Export do Excelu (.xlsx), Export do souboru PDF

Konečné pořadí po 9 kolech

Poř.St.č.JménoFEDRtgKlub/Místo PH 1  PH 2  PH 3 
13IMMichenka JozefCZE2223Šachový klub Ostrava-Jih8,044,556,5
28Mrva MarekCZE2066TJ Ostrava7,539,552,5
35Krajina AlešCZE2133TJ Ostrava7,040,053,0
411FMČempel JaroslavCZE2034ŠK Slavoj Poruba7,039,051,0
57Zimniok LubomírCZE2078Šachový klub Karviná6,541,554,0
610Vysoglad PetrCZE2038Tatra Kopřivnice6,538,050,5
71IMVesselovsky SergueiCZE2244Beskydská šachová škola z.s.6,042,054,5
82FMVrána FrantišekCZE2236ŠK Staré Město6,041,053,0
96FMLys JosefCZE2101Sokol Brušperk6,040,049,0
104FMSobek JaroslavCZE2141Šachový klub Karviná6,038,549,0
119Horváth TomášCZE2059SK Slavia Orlová6,038,546,5
1218Drastich TomášCZE1832SK Slavia Orlová6,038,049,0
1319Pavlíček TomášCZE1823TJ Slovan Havířov6,038,049,0
1420Kozelský MarekCZE1812ŠK Šenov6,036,047,5
1515Podlesný PetrCZE1884TJ Baník Havířov6,035,547,0
1621Bárta JanCZE1797ŠK Slavoj Poruba6,034,044,5
1712Vránová ZdeňkaCZE2007ŠK Staré Město5,539,552,5
1813Didi JanCZE1961TJ Ostrava5,538,050,0
1917Kotlář JarmilCZE1837ŠK Šenov5,535,546,0
2034Matlocha LubomírCZE1627Rychvaldský spolek šachový 19455,535,544,0
2124Pecha VladanCZE1763Beskydská šachová škola5,533,043,0
2222Hanák TomášCZE1790Rychvaldský spolek šachový 19455,531,542,0
2363Stáňa LukášCZE1000ŠK Šenov5,038,549,5
2440Štefan AlešCZE1545Slovan Ostrava5,035,545,0
2525Kriebel RudolfCZE1739ŠK TJ Dolní Benešov5,035,046,5
2633Špála JiříCZE1628Šachový klub Ostrava-Jih5,035,045,0
2729Rychlík ZdeněkCZE1645Rychvaldský spolek šachový 19455,034,043,5
2832Hurta JiříCZE1635TJ Ostrava5,034,043,0
2914Čížek PetrCZE1930ŠK Šenov5,033,042,5
3023Břoušek JiříCZE1783TJ Sokol Valašská Bystřice5,032,042,0
3128Nešpor IvanCZE1680ŠK Šenov5,031,540,5
3238Mokroš RadomírCZE1587Sokol Vítkovice5,031,540,0
3341Peterek ZbyněkCZE1464TJ Ostrava5,031,540,0
3436Petrov NikolajCZE1620ŠK Šenov5,031,040,0
3530Repák JanCZE1644TJ Ostrava5,030,538,5
3654Sikorová JanaCZE1116TŽ Třinec5,027,533,5
3737Šoki ZdeněkCZE1616Sokol Vítkovice4,536,045,5
3839Tkadleček PetrCZE1568TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek4,534,545,0
3935Broskevič LumírCZE1625ŠK Šenov4,532,541,5
4031Gajda RostislavCZE1641ŠK Slavoj Poruba4,531,042,0
4127Cyroň KarelCZE1696ŠK Hošťálkovice, z.s.4,531,040,0
4216Vízner JaroslavCZE1862TJ Baník Havířov4,528,538,0
4353Krišica LukášCZE1161TŽ Třinec4,033,543,5
4443Barčik PeterCZE1430Šachový klub Ostrava-Jih4,032,040,5
4526Wertheim AdolfCZE1703TJ Slovan Havířov4,031,541,0
4644Vicher JanCZE1379TJ Ostrava4,030,038,0
4746Pirhala LadislavCZE1305Dynamo DP Ostrava4,029,537,5
4850Boff ArnoštCZE1185TŽ Třinec4,029,036,0
4956Krišicová NeliCZE1009TŽ Třinec4,028,536,5
5048Ludvová MarieCZE1272Sokol Vítkovice4,028,036,0
5149Rotter DominikCZE1193TŽ Třinec4,027,534,5
5274Štix VítekCZE1043ŠK Šenov4,027,035,5
5360Kyška JakubCZE1000ŠK Šenov4,026,533,0
5452Ráček PavelCZE1164ŠK Šenov4,024,531,0
5545Boff OndřejCZE1355TŽ Třinec3,534,042,5
5642Krišica JanCZE1433TŽ Třinec3,532,041,5
5751Beran DanielCZE1175Rychvaldský spolek šachový 19453,532,040,5
5855Boff VojtěchCZE1111TŽ Třinec3,528,536,0
5947Malik VojtěchCZE1278TŽ Třinec3,528,035,5
6072Žurek TobiášCZE1000TJ Ostrava3,526,032,5
6165Šoltýsek ŠtěpánCZE1000ŠK Šenov3,522,529,0
6270Vrajík FilipCZE1000ŠK Šenov3,026,033,5
6368Toman PetrCZE1000ŠK Šenov3,026,033,5
6475Revenda MichalCZE1007ŠK Šenov3,025,031,5
6571Žůrek KarelCZE10003,024,531,5
6673Malik RostislavCZE1060FanClub TŠŠ3,024,030,5
6761Pánek ViktorCZE1000ŠK Šenov3,022,527,5
6859Kunc OndřejCZE1000ŠK Šenov3,022,028,5
6962Raszka MartinCZE1000ŠK Šenov3,021,527,0
7064Stavárek MarekCZE1000ŠK Šenov3,021,027,0
7158Koběrský TobiášCZE1000ŠK Šenov2,524,531,5
7266Štix JáchymCZE1000ŠK Šenov2,025,031,0
7369Vicherová AliceCZE1000TJ Ostrava2,023,029,0
7467Štixová LucieCZE1000ŠK Šenov2,020,027,0
7557Bulavová NatálieCZE1000ŠK Šenov1,517,524,0

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: points (game-points)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)

Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2021 Heinz Herzog, CMS-Version 28.09.2021 14:51
PixFuture exclusive partner, tiráž