Los družstev pro všechna kola

1. Kolo Datum kola 2021/10/10 Hodina 09:00
Čís.DružstvoDružstvoVýsl.:Výsl.
1  TJ Ostrava B  SK Slavia Orlová C3:5
2  ŠK Slavoj Poruba D  ŠK Ostrava-Jih A:
3  BŠŠ Frýdek-Místek D  ŠK Karviná B:
4  ŠK Šenov A  Baník Havířov B:
5  TJ Dolní Benešov B  Slezan Opava A3:5
6  ŠK ASK Tatra Kopřivnice A  Sokol Brušperk:
2. Kolo Datum kola 2021/10/24 Hodina 09:00
Čís.DružstvoDružstvoVýsl.:Výsl.
1  SK Slavia Orlová C  Sokol Brušperk:
2  Slezan Opava A  ŠK ASK Tatra Kopřivnice A:
3  Baník Havířov B  TJ Dolní Benešov B2:6
4  ŠK Karviná B  ŠK Šenov A:
5  ŠK Ostrava-Jih A  BŠŠ Frýdek-Místek D4:4
6  TJ Ostrava B  ŠK Slavoj Poruba D3:5
3. Kolo Datum kola 2021/11/14 Hodina 09:00
Čís.DružstvoDružstvoVýsl.:Výsl.
1  ŠK Slavoj Poruba D  SK Slavia Orlová C:
2  BŠŠ Frýdek-Místek D  TJ Ostrava B:
3  ŠK Šenov A  ŠK Ostrava-Jih A:
4  TJ Dolní Benešov B  ŠK Karviná B:
5  ŠK ASK Tatra Kopřivnice A  Baník Havířov B:
6  Sokol Brušperk  Slezan Opava A:
4. Kolo Datum kola 2021/11/28 Hodina 09:00
Čís.DružstvoDružstvoVýsl.:Výsl.
1  SK Slavia Orlová C  Slezan Opava A5:3
2  Baník Havířov B  Sokol Brušperk2:6
3  ŠK Karviná B  ŠK ASK Tatra Kopřivnice A2:6
4  ŠK Ostrava-Jih A  TJ Dolní Benešov B:
5  TJ Ostrava B  ŠK Šenov A5:3
6  ŠK Slavoj Poruba D  BŠŠ Frýdek-Místek D5:3
5. Kolo Datum kola 2021/12/12 Hodina 09:00
Čís.DružstvoDružstvoVýsl.:Výsl.
1  BŠŠ Frýdek-Místek D  SK Slavia Orlová C:
2  ŠK Šenov A  ŠK Slavoj Poruba D:
3  TJ Dolní Benešov B  TJ Ostrava B:
4  ŠK ASK Tatra Kopřivnice A  ŠK Ostrava-Jih A:
5  Sokol Brušperk  ŠK Karviná B:
6  Slezan Opava A  Baník Havířov B:
6. Kolo Datum kola 2022/01/09 Hodina 09:00
Čís.DružstvoDružstvoVýsl.:Výsl.
1  SK Slavia Orlová C  Baník Havířov B:
2  ŠK Karviná B  Slezan Opava A:
3  ŠK Ostrava-Jih A  Sokol Brušperk:
4  TJ Ostrava B  ŠK ASK Tatra Kopřivnice A:
5  ŠK Slavoj Poruba D  TJ Dolní Benešov B:
6  BŠŠ Frýdek-Místek D  ŠK Šenov A:
7. Kolo Datum kola 2022/01/23 Hodina 09:00
Čís.DružstvoDružstvoVýsl.:Výsl.
1  ŠK Šenov A  SK Slavia Orlová C:
2  TJ Dolní Benešov B  BŠŠ Frýdek-Místek D:
3  ŠK ASK Tatra Kopřivnice A  ŠK Slavoj Poruba D:
4  Sokol Brušperk  TJ Ostrava B:
5  Slezan Opava A  ŠK Ostrava-Jih A:
6  Baník Havířov B  ŠK Karviná B:
8. Kolo Datum kola 2022/02/06 Hodina 09:00
Čís.DružstvoDružstvoVýsl.:Výsl.
1  SK Slavia Orlová C  ŠK Karviná B:
2  ŠK Ostrava-Jih A  Baník Havířov B:
3  TJ Ostrava B  Slezan Opava A:
4  ŠK Slavoj Poruba D  Sokol Brušperk:
5  BŠŠ Frýdek-Místek D  ŠK ASK Tatra Kopřivnice A:
6  ŠK Šenov A  TJ Dolní Benešov B:
9. Kolo Datum kola 2022/02/20 Hodina 09:00
Čís.DružstvoDružstvoVýsl.:Výsl.
1  TJ Dolní Benešov B  SK Slavia Orlová C:
2  ŠK ASK Tatra Kopřivnice A  ŠK Šenov A:
3  Sokol Brušperk  BŠŠ Frýdek-Místek D:
4  Slezan Opava A  ŠK Slavoj Poruba D:
5  Baník Havířov B  TJ Ostrava B:
6  ŠK Karviná B  ŠK Ostrava-Jih A:
10. Kolo Datum kola 2022/03/06 Hodina 09:00
Čís.DružstvoDružstvoVýsl.:Výsl.
1  SK Slavia Orlová C  ŠK Ostrava-Jih A:
2  TJ Ostrava B  ŠK Karviná B:
3  ŠK Slavoj Poruba D  Baník Havířov B:
4  BŠŠ Frýdek-Místek D  Slezan Opava A:
5  ŠK Šenov A  Sokol Brušperk:
6  TJ Dolní Benešov B  ŠK ASK Tatra Kopřivnice A:
11. Kolo Datum kola 2022/03/27 Hodina 09:00
Čís.DružstvoDružstvoVýsl.:Výsl.
1  ŠK ASK Tatra Kopřivnice A  SK Slavia Orlová C:
2  Sokol Brušperk  TJ Dolní Benešov B:
3  Slezan Opava A  ŠK Šenov A:
4  Baník Havířov B  BŠŠ Frýdek-Místek D:
5  ŠK Karviná B  ŠK Slavoj Poruba D:
6  ŠK Ostrava-Jih A  TJ Ostrava B:
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2021 Heinz Herzog, CMS-Version 28.09.2021 14:51
PixFuture exclusive partner, tiráž