Logged on: Gast
Servertime 28.03.2024 12:03:29
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Головна
Турнірна база даних
AUT
Фото
ЧАВО
Онлайн реєстрація
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Увага: щоб знизити навантаження серверу від сканування усіх посилань (а їх більше 100 000) такими пошуковими системами як Google, Yahoo та іншими, усі посилання старіше двох тижнів сховані та відображаються після натискання на наступну кнопку:
Показати додаткову інформацію
The top 2 teams qualify for the Playoffs
2021 FIDE Online Olympiad Top Division Pool C
Останнє оновлення11.09.2021 18:16:45, Автор /Останнє завантаження: alexholowczak
Search for player or team
Пошук
Пари по дошках
5. Тур на 2021/09/09 у 1500 UTC
Дош.
4
Italy
Рейт
-
8
Latvia
Рейт
2½:3½
PGN
1.1
GM
Basso Pier Luigi
2458
-
FM
Mustaps Matiss
2376
½ - ½
PGN
1.2
IM
Lodici Lorenzo
2289
-
FM
Lavendelis Egons
2273
0 - 1
PGN
1.3
IM
Sedina Elena
2264
-
WGM
Rogule Laura
2261
½ - ½
PGN
1.4
WIM
Movileanu Daniela
2099
-
WFM
Vidruska Renate
1951
0 - 1
PGN
1.5
FM
Di Benedetto Edoardo
2152
-
FM
Golubovskis Maksims
2244
½ - ½
PGN
1.6
WFM
Grimaldi Angela Flavia
1864
-
Golsta Madara
1895
1 - 0
PGN
Дош.
5
Spain
Рейт
-
7
Argentina
Рейт
4 : 2
PGN
2.1
GM
Perez Candelario Manuel
2517
-
GM
Flores Diego
2578
½ - ½
PGN
2.2
GM
Salgado Lopez Ivan
2560
-
GM
Perez Ponsa Federico
2626
0 - 1
PGN
2.3
IM
Vega Gutierrez Sabrina
2237
-
IM
Lujan Carolina
2375
1 - 0
PGN
2.4
IM
Matnadze Ana
2361
-
WFM
Borda Rodas Anapaola S.
1985
1 - 0
PGN
2.5
GM
Henderson de La Fuente Lance
2177
-
FM
Kapitanchuk Tomas
2160
1 - 0
PGN
2.6
FM
Eizaguerri Floris Maria
1824
-
WFM
Francisco Guecamburu Candela Be
1922
½ - ½
PGN
Дош.
1
Russia
Рейт
-
6
Israel
Рейт
5 : 1
PGN
3.1
GM
Grischuk Alexander
2763
-
GM
Smirin Ilia
2678
½ - ½
PGN
3.2
GM
Fedoseev Vladimir
2688
-
GM
Rodshtein Maxim
2624
1 - 0
PGN
3.3
GM
Lagno Kateryna
2521
-
WIM
Gutmakher Olga
2243
1 - 0
PGN
3.4
GM
Gunina Valentina
2499
-
WIM
Lahav Michal
2018
1 - 0
PGN
3.5
GM
Esipenko Andrey
2628
-
IM
Parkhov Yair
2274
½ - ½
PGN
3.6
WGM
Garifullina Leya
2238
-
WCM
Levitan Ronit
1734
1 - 0
PGN
Дош.
3
Ukraine
Рейт
-
9
Paraguay
Рейт
4½:1½
PGN
4.1
GM
Ivanchuk Vasyl
2686
-
IM
Vazquez Guillermo
2466
½ - ½
PGN
4.2
GM
Shevchenko Kirill
2460
-
FM
Almiron Antonio
2329
1 - 0
PGN
4.3
IM
Osmak Iulija
2302
-
WIM
Perez Rodriguez Jennifer
2150
½ - ½
PGN
4.4
GM
Zhukova Natalia
2312
-
WIM
Vargas Gabriela
2105
1 - 0
PGN
4.5
IM
Galperin Platon
2436
-
CM
Melian Juan Sebastian
1597
1 - 0
PGN
4.6
WCM
Hryzlova Sofiia
1988
-
Oviedo Acosta Paula
1311
½ - ½
PGN
Дош.
2
Germany
Рейт
-
10
Czech Republic
Рейт
5½: ½
PGN
5.1
GM
Svane Rasmus
2644
-
FM
Mladek Richard
2315
1 - 0
PGN
5.2
GM
Fridman Daniel
2580
-
FM
Stalmach Richard
1667
1 - 0
PGN
5.3
WGM
Papp Sarah
2323
-
Zelbova Lada
1246
1 - 0
PGN
5.4
WGM
Heinemann Josefine
2177
-
WFM
Pribylova Sofie
1922
½ - ½
PGN
5.5
GM
Keymer Vincent
2542
-
FM
Finek Vaclav
2030
1 - 0
PGN
5.6
WIM
Muetsch Annmarie
2222
-
Voriskova Anna
1645
1 - 0
PGN
сервер Chess-Tournament-Results
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 20.03.2024 12:22
Legal details/Terms of use