8 kārtas
22.09.2021. kārta = 18.00!!!
21.09.2021. kārta nenotiks tehnisku iemeslu dēļ. Plīsis ūdensnvads!!!

Piedalīties var dalībnieki ar COVID sertifikātiem vai testiem.
Bērni tikai no 7 gadu vecuma.
Balvu fonds tiks precizēts.
Lomonosova iela 1, Rīga, Transporta un sakaru institūts

Latvijas 2021. gada čempionāts šahā vīriešiem

Last update 24.09.2021 21:02:06 / Page cached 25.09.2021 06:36:08 114min., Creator/Last Upload: riga chess federation

Tournament selectionVīrieši, Sievietes, Open
LinksOfficial Homepage of the Organizer, Link with tournament calendar
Parameters Show tournament details, show flags
ListsStarting rank, Alphabetical list, Statistics, Alphabetical list all groups, Playing schedule
Final Ranking crosstable after 8 Rounds, Starting rank crosstable
Board PairingsRd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5, Rd.6, Rd.7, Rd.8/8 , not paired
Ranking list afterRd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5, Rd.6, Rd.7, Rd.8
Excel and PrintPrint list, Export to Excel (.xlsx), Export to PDF-File

Starting rank

No.NameFideIDFEDRtgTypClub/City
1GMStarostits Ilmars11600748LAT2428Rēzekne
2IMBerzinsh Roland11600357LAT2364Rīga
3FMStepins Edgars11602422LAT2263Jelgava
4FMJankovskis Guntis11600551LAT2260S50Jēkabpils
5NMKretainis Kristaps11602163LAT2249Rīga
6NMMierins Eriks11603178LAT2191Baldone
7CMJazdanovs Aleksandrs11604492LAT2178U18Rīga
8MKBatashevs Arsens11603593LAT2167U20Rīgas Šaha skola
9MKUngurs Edgars11601205LAT2154Rīgas Šaha skola
10FMKatishonok Nikolaj11600225LAT2123S50Rīga
11FMLevchenkov Vitaly11600411LAT2120S65Rīga
12NMBekasovs Rihards11606029LAT2091U20Rīgas Šaha skola
13MKTolmacevs Artjoms11617519LAT2090U12Rīgas Šaha skola
14FMDzjuba Vsevolod11601280LAT2085Jūrmala
15MKMierins Emils Janis11616830LAT2028U16RŠS/Olaine
16MKGudovskis Konstantins11609753LAT2024Rīga
17MKSaveljevs Aleksandrs11601779LAT1976Rīga
18MKBoreisis Vitauts11602929LAT1930S50Rīga
19MKSpringis Jevgenijs11610506LAT1879U16Rīgas Šaha skola
20MKMelderis Uldis11600845LAT1877S50Pļaviņas
21MKAlainis Artis11609095LAT1841U20Rīga
22IMilovs Daniels11623187LAT1814U20Jūrmala
23MKAlipovs Anatolijs11602392LAT1796S50Rīgas Šaha skola
24MKGobleja Karlis11629789LAT1728S50Rīga
25ISavicevs Arsenijs11617489LAT1708U14Rīgas Šaha skola
26IMucenieks Marks11622660LAT1660U18Rīgas Šaha skola
27MKStrods Kristaps Reinis11608625LAT1646U18Rīgas Šaha skola
28IAdamovics Aleksejs11622075LAT1594U14Rīgas Šaha skola
29ISokolovskis Pavels11611480LAT1568U14Rīgas Šaha skola
30IZajakins Artjoms11624280LAT1477U14Rīgas Šaha skola
31IValdats Reinis11617578LAT1440U12Rīgas Šaha skola
32IAleidzans Vadims11617608LAT1433U12Rīgas Šaha skola
33IPetrovs Renars11613971LAT1187U14Jēkabpils
34IStinka Gustavs11611782LAT1024U18Rīgas Šaha skola
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2021 Heinz Herzog, CMS-Version 22.09.2021 12:51
PixFuture exclusive partner, Legal details/Terms of use