Pastaba: kad būtų apribota kasdienė serverio apkrova dėl paieškos sistemų, tokių kaip Google, Yahoo and Co ir pan. veiklos (kasdien 100.000 puslapių ir daugiau), skenuojant senesnės nei dviejų savaičių (pagal turnyro pabaigos datą) nuorodos rodomos tik spragtelėjus šį užrašą:
rodyti detalią informaciją apie turnyrą
Первенство Беларуси (блиц, рапид) до 12, 14, 16 лет G12 BlitsPaskutinis atnaujinimas31.08.2021 14:08:16, Autorius/Paskutinis perkėlimas: BELARUS CHESS FEDERATION
pradinis sąrašas
Nr. | | Pavardė | FIDE ID | Fed. | TReit. | NReit. | Klubas/Miestas |
1 | | Sidorenja Milena | 13520920 | BLR | 1556 | 2000 | БР-г. Барановичи, ДЮСШ №1 |
2 | WCM | Zubkovskaya Ekaterina | 13519310 | BLR | 1365 | 1800 | г. Минск, СДЮШОР |
3 | | Obukhava Anastasiya | 13521926 | BLR | 1357 | 1800 | ГР-г. Гродно, ШШ "AlphaZero" |
4 | | Bendik Margarita | 13518534 | BLR | 1309 | 2000 | МО-г. Могилев, МОСДЮШОР |
5 | | Karpinskaya Aryna | 13523112 | BLR | 1303 | 1800 | ГР-г. Гродно, ШШ "Мастер" |
6 | | Venskaya Nika | 13523503 | BLR | 1292 | 1800 | г. Минск, РЦОПШШ |
7 | | Hoika Liubou | 13525549 | BLR | 1288 | 1600 | ГР-г. Гродно, ШШ "Мастер" |
8 | | Matskevich Varvara | 13523465 | BLR | 1287 | 1800 | г. Минск, СДЮШОР |
9 | | Koishman Karina | 13519352 | BLR | 1267 | 1800 | г. Минск, СДЮШОР |
10 | | Dzelnik Yana | 13524305 | BLR | 1246 | 1800 | г. Минск, РЦОПШШ |
11 | | Karpenkava Palina | 13522710 | BLR | 1131 | 1800 | г. Минск, СДЮШОР |
12 | | Marchenkova Varvara | 13521578 | BLR | 1119 | 1600 | г. Минск, Школа Шахмат |
13 | | Sakun Darya | 13527444 | BLR | 1102 | 1800 | ГО-г. Гомель, СДЮШОР №3 |
14 | | Trus Darya I | 13523198 | BLR | 1089 | 1400 | ГР-г. Гродно, ШШ "Мастер" |
15 | | Krotava Viktoryia | 13520830 | BLR | 1052 | 1600 | ГО-г. Калинковичи, ДЮСШ №1 |
16 | | Zubaryk Maryia | 13521748 | BLR | 1041 | 1800 | г. Минск, Школа Шахмат |
17 | | Gul Mariya | | BLR | 0 | 1600 | БР-г. Брест, СДЮШОР №7 |
18 | | Kozlovskaia Nataliya | | BLR | 0 | 1600 | БР-г. Пинск, СДЮШОР №2 |
19 | | Maliush Alisa | 13524461 | BLR | 0 | 1600 | ГР-г. Гродно, ШШ "Ферзь" |
20 | | Otchik Polina | 13527312 | BLR | 0 | 1600 | ГО-г. Калинковичи, ДЮСШ №1 |
21 | | Petrenko Tatsyana | | BLR | 0 | 1600 | ГО-г. Речица, СШ №2 |
22 | | Ramanovich Maryia | 13526855 | BLR | 0 | 1600 | БР-г. Брест, СДЮШОР №7 |
23 | | Shmarovskaya Nadezhda | | BLR | 0 | 1400 | ГР-г. Гродно, ШШ "Ферзь" |
24 | | Siamionava Hanna | 13526456 | BLR | 0 | 1800 | ГР-г. Гродно, ШШ "Ферзь" |
25 | | Zayats Alexandra | 13530380 | BLR | 0 | 1600 | БР-г. Кобрин, КСДЮШОР |
26 | | Zhukava Lizaveta | 13524992 | BLR | 0 | 1600 | ГР-г. Гродно, ШШ "Мастер" |
|
|
|
|