Praha - 1. Pražský šachový podzim 24.09. - 26.09.2021

OrganizátorŠachový klub Dopravní podnik Praha
FederaceČeská republika ( CZE )
Ředitel turnajeRůžena Přibylová
Hlavní rozhodčíFA Václav Soukup
Deputy ArbiterIM Martin Přibyl
Bedenkzeit (Standard)90 minut + 30 sekund za tah
MístoPraha
Number of rounds5
Tournament typeŠvýcarský systém
Výpočet ratinguElo národní, ELO mezinárodní
Datum od2021/09/24 Datum do 2021/09/26
Ø ELO turnaje1771
Losovací programSwiss-Manager Heinz HerzogTurnajový soubor Swiss-Manageru

Poslední aktualizace25.09.2021 20:17:11 / Page cached 25.09.2021 23:17:13 96min., Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

OdkazyOficiální stránka organizátora, Odkaz na turnaj v turnajovém kalendáři
Výběr parametru nezobrazovat detaily o turnaji, bez vlajek
SeznamyStartovní listina, Abecední seznam hráčů, Statistika federací, partií a titulů, Herní plán
Tabulka podle pomocného hodnocení po 3 kole, Tabulka podle startovní listiny
Nasazení hráčůKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4/5 , nenasazen
Ranking list afterKolo.1, Kolo.2, Kolo.3
Excel a tiskVytisknout listinu, Export do Excelu (.xlsx), Export do souboru PDF

Startovní listina

Čís. JménoIDFideIDFEDRtgFIDERtgNpohlavíTypSkup.Klub/Místo
1
IMPůlpán Jakub30306302759CZE24182385OKŠK Dopravní podnik Praha
2
GMNeuman Petr110305243CZE23842390OKŠK Líně
3
IMHrabuša Matej3271714908042SVK23590OKŠK Dopravní podnik Praha
4
FMMüller Reinhold9004295624605875GER23302267OKSC Caissa Schwarzenbach
5
IMKulhánek Tomáš547309656CZE23152303OKŠK Dopravní podnik Praha
6
IMPřibyl Josef28300187CZE22262213S65OKŠK Dopravní podnik Praha
7
Poysti Nathanael11976524622133GER22162230OK1. Sk Ottakring Wien
8
Větrovský Michal182303372CZE21472133OKŠachový klub Loko Praha
9
Pokrupa Marek1357307386CZE21402167OKČeský lev Kolešovice-šachový klub
10
Sandvik Thomas46635503231FIN21280OKGROP Praha
11
Zevenhuizen Daniel01043900NED21122174OKNijmegen
12
Kukučka Matej440114917270SVK21080OKMKŠS-ŠK Kysucké Nové Mesto
13
Šimeček Bohumil1195308188CZE20972090OKŠachový klub Loko Praha
14
Kuhn Ulf540101224693604GER20742074OKSk Gründau
15
Delgerdalai Bayarjavkhlan4933923727276CZE20701879U12OKŠK Staré Město
16
Schoonackers Jeroen01034863NED20662077OKZukertort Amstelveen
17
Turner Radek882321214CZE20472034OKŠK Líně
18
Agnello Francesco Claudio134252884766ITA20460U20OKTrapani - Sicilia
19
Brhel Ján3677314913070SVK20340OKMKŠS-ŠK Kysucké Nové Mesto
20
Le Clercq Maxim01027476NED20052086OKRotterdam
21
Dusbaba Karel1289314480CZE19992021OKIndividuální člen
22
Chaluš Karel1229311723CZE19951958OKTJ Sokol Plzeň-Letná
23
Yin Stanley90042102124622729GER19872001OKSC Caissa Schwarzenbach
24
Janouš Petr1867389846CZE19761964OKŠK SLAVIA Liberec
25
Vávra Jan466308579CZE19751976S65OKTJ Sokol Praha-Vršovice
26
Bartoníček Zdeněk12434317276CZE19701977S65OKŠK Garde Kaznějov
27
Hozda Max4765823725958CZE19561659U16OKŠachový oddíl TJ DUKLA Praha
28
Zajíček Karel2422339768CZE19191954OKŠK Sokol Vyšehrad Praha
29
CMPetras Milan812306665CZE18761991OKŠachový klub Bohnice Praha
30
Sládek Jaroslav1914313726CZE18731879OKSK Petřín Plzeň
31
Koper Štefan1827306606CZE18631887S65OKŠK Mahrla Praha
32
Roubal Matyáš4912323727152CZE18571676U12OKŠK Sokol Klatovy
33
Wiener Richard2931320897CZE18481827OKTJ Sokol Praha-Vršovice
34
Holub Jan10392318841CZE18381882S65OKTJ Bohemians Praha
35
Lohia Sohum05819369ENG18300U12OKBarnet Knights Chess Club London
36
Železný Jan4970023708735CZE18181842OKSportovní klub Kbely Praha
37
Russa Roberto0712400HUN18100OKVízügyi Sport Club
38
Světlý Jiří701316032CZE18091813OKŠachový oddíl TJ DUKLA Praha
39
Chudek Lubomír207823718250CZE18071811OKSK Petřín Plzeň
40
Hrbek Tomáš39967383848CZE18051849U20OKŠK Dopravní podnik Praha
41
Bednář Miloš4618723709812CZE18051710U16OKŠŠPM Lipky Hradec Králové
42
Kalužný Michal15435330000CZE17921784OKTJ Sokol Údlice
43
Vlkovič Pavol369714913062SVK17870S65OKŠK Cífer
44
Korniichuk Oleksandra014155656UKR17750wU20OKŠK Dopravní podnik Praha
45
Veverka Vladimír4570023716568CZE17731645U12OKŠK Teplice
46
Horňák Pavol480414918773SVK17510OKŠK Cífer
47
Kurek Pavel36245382396CZE17371775U20OKKlub šachistů Říčany 1925
48
Kolbušovský Michal4769423717645CZE17011487U16OKŠK Dopravní podnik Praha
49
Rucabado Štefan5003123730315CZE16971641U20OKUnichess Praha
50
Majzlan Blažej269714912449SVK16090S65OKMK Slovenský orol Prievidza
51
Trefilík Jiří3279923724390CZE16011640OKŠK Dopravní podnik Praha
52
Sedláček Pavel15048308730CZE15731586OKŠachový klub Viktoria Žižkov
53
Werner Roman9673344265CZE15431595OKŠK Dopravní podnik Praha
54
Svoboda Daniel4778423718684CZE15381503U16OKUnichess Praha
55
Chamoso Javier5312523741708CZE14950OKTJ Sokol Praha-Vršovice
56
Chernyy Andrey4691923723785CZE14791597U12OKŠK Aurora-šach. škola A. Karpova Pr
57
Sochor Adam41039386677CZE14621503U20OKTJ Bohemians Praha
58
Mores Antonín4608423711485CZE12671355U16OKŠK Praha-Smíchov
59
Dobšinský Petr4893023724633CZE12621341OKŠK Česká Lípa
60
Sboev Kirill4775523732245CZE11491077U12OKŠK Aurora-šach. škola A. Karpova Pr
61
Ragula Marian023708859CZE01642OKBeroun
62
Walgenbach Martin25101131434608516GER01625OKSC 1868 Bamberg
63
Čížek Jan26578CZE01421OKIndividuální člen
64
Bernt Theodor4854423716860CZE01100U16OKŠK Praha-Smíchov
65
Bauer Jiří51550CZE01000U12NOKUnichess Praha
66
Bruk Martin53665CZE01000U20OKŠK Dopravní podnik Praha
67
Dvořák Mikuláš53726CZE01000U16OKŠK Sokol Vyšehrad Praha
68
Florian Josef35484337294770CZE01000OKIndividuální člen
69
Niesner Ondřej53632CZE01000OKŠK Dopravní podnik Praha
70
Pham Hai Ha012429686VIE01000OKSV Lonneker, Netherlands
71
Shakhin Alexey0CZE01000OKTeplice