Sve informacije na 065/073-465 (IA Vlado Stojanović). Prijave na telefon 065/966-933 (FA Nemanja Šipka). Kotizacija za učešće: 0KM.

3. Međunarodni kadetski šahovski turnir "PANTELINO 2021" grupa M10

Organizator(i)ŠK "Svetozar Gligorić" Bijeljina
FederacijaBosnia & Herzegovina ( BIH )
Direktor turniraIA Vlado Stojanović (FIDE ID: 921190)
Glavni sudijaFA Nemanja Šipka (FIDE ID: 14409305)
Bedenkzeit (Rapid)10 minuta po igraču + 5 sekundi po potezu
StranicaHotel "Sveti Stefan" Dvorovi - Bijeljina
Number of rounds7
Tournament typeŠvicarac
Rating calculation -
Datum2021/08/07
Prosječan rejting1059
Program za sparivanjeSwiss-Manager od Heinza HerzogaSwiss-Manager turnirski podatak

Zadnja izmjena07.08.2021 16:32:44, Creator/Last Upload: nemanja šipka

Odabir turniraM10, M12, M14, M16, Z10, Z12, Z14, Z16
LinkoviPočetna Stranica Organizatora, Link tournament to the tournament calendar
Odabir parametara bez podataka o turniru
ListeLista po nositeljstvu, Abecedna lista igrača, Podaci o Federacijama, Partijama i Titulama, Alphabetical list all groups, Satnica
Konačna tabela sa partijama nakon 7 Kola, Lista po nositeljstvu sa partijama
Poeni po pločamaKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5, Kolo.6, Kolo.7/7 , nisu parovani
Tabela nakonKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5, Kolo.6, Kolo.7
Pretvori u Excel i PrintajLista za ispis, Pretvoti u Excel (.xlsx), Pretvori u PDF-File

Lista po nositeljstvu

Br.ImeFideIDFEDRtgKlub/Grad
1Jerinić Damjan14428008BIH1414OŠK "DOBOJ ISTOK" Doboj Istok
2Lukić Đorđe14420104BIH1411ŠK "SVETOZAR GLIGORIĆ" Bijeljina
3Kršić Vuk14427478BIH1385"GAMBIT" Banjaluka
4Kršić Filip14427532BIH1288"GAMBIT" Banjaluka
5Cvijanović Dragoslav14424606BIH1162ŠK "SVETOZAR GLIGORIĆ" Bijeljina
6Babić Eldin14423600BIH0OŠK "DOBOJ ISTOK" Doboj Istok
7Bajić StevoBIH0"GAMBIT" Banjaluka
8Bilal MatejBIH0ŠK "SVETI GEORGIJE" Bijeljina
9Burgić MatijaBIH0"GAMBIT" Banjaluka
10Đukić PetarBIH0"GAMBIT" Banjaluka
11Gaćeša TadijaSRB0ŠK "ALJEHIN" Pančevo
12Grbić MihajloBIH0"GAMBIT" Banjaluka
13Grubač DragišaBIH0ŠK "TREBINJE" Trebinje
14Ilić IvanBIH0ŠK "CRVENA ZVIJEZDA" Obudovac
15Ivanović Đorđe14427265BIH0ŠK "DVOROVI" Dvorovi
16Kanački AljošaSRB0ŠK "ALJEHIN" Pančevo
17Milovanović Miodrag14425238BIH0ŠK "SVETOZAR GLIGORIĆ" Bijeljina
18Mujkić MuhamedBIH0OŠK "DOBOJ ISTOK" Doboj Istok
19Perić DavidBIH0ŠK "SVETI GEORGIJE" Bijeljina
20Pupčević LukaBIH0ŠK "CRVENA ZVIJEZDA" Obudovac
21Radonić MarkoBIH0ŠK "MLADOST" Teslić
22Radikić AleksejBIH0ŠK "SVETI GEORGIJE" Bijeljina
23Sekulić PavleBIH0ŠK "SVETI GEORGIJE" Bijeljina
24Sibinčić NikolaBIH0ŠK "DERVENTA" Derventa
25Stošić FilipBIH0"GAMBIT" Banjaluka
26Šakotić NikolaSRB0ŠK "DELFIN" Beograd
27Vuković Bojan14428121BIH0ŠK "CRVENA ZVIJEZDA" Obudovac
28Živković StrahinjaBIH0"GAMBIT" Banjaluka
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 28.09.2021 14:51
PixFuture exclusive partner, masthead