Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

TEV OPEN FIDE VYSOCINA 2011 KP jednotlivcu Vysocina

Poslední aktualizace01.10.2011 16:29:27, Creator/Last Upload: czech republic licence 14

Pořadí po 4 kole

Poř.St.č. JménoTyppohlavíSkup.FEDRtgFIDERtgNKlub/MístoBody PH 1  PH 2  PH 3 Krtg+/-
124
Jakl AlesFCZE19740SK Tachov3,55,59,031524,9
213
Lorenc OldrichFCZE20800TJ Stefanydes Policka3,55,010,031517,3
39
Karhanek PavelFCZE21550VOKD Poruba3,54,08,031520,0
48
FMVorobyov YrijFUKR21550SK Bohemia Pardubice o.s.3,05,510,521524,3
53
FMBartos JanFCZE22390SK Litomerice3,05,010,0215-5,6
14
Siebenburger VlastimilFCZE20770TJ Zdar nad Sazavou3,05,010,021514,1
719
Pavlis JaromirS60FCZE20330TJ Zdar nad Sazavou3,05,09,0215-2,1
812
Vala FilipFCZE20840TJ Jiskra Havlickuv Brod3,04,59,03159,1
910
Zavadil MichalFCZE21240SK Duras BVK3,04,08,0315-6,2
101
WIMKulkarni BhaktiwFIND228903,04,08,0215-10,8
5
Haba ZdenekFCZE22070SK Gordic Jihlava3,04,08,0215-21,3
126
Vospernik AndrejFSLO220503,03,58,02152,0
20
Balazec LudovitFCZE20240SK Zlin3,03,58,02157,2
1415
Paldus PetrFCZE20460TJ Slavia Liberec3,03,57,02150,2
1511
Tesar JanFCZE21060SK Caissa Trebic3,03,07,52151,0
162
Parligras CosminFROU226702,55,010,0215-16,4
1742
Sykora MichalFCZE18020TJ Zdar nad Sazavou2,54,08,523030,0
184
IMZakharchenko ArnoldS60FUKR222502,53,58,5210-5,7
29
Sukdolak RadekFCZE19010TJ CHS Chotebor2,53,58,5215-5,3
2021
Svoboda IvoFCZE20060TJ Zdar nad Sazavou2,53,57,52158,6
2126
Gurtovoi BorysS60FUKR195302,53,06,5230-40,5
30
Michalek MiroslavFCZE18910SK Caissa Trebic2,53,06,5215-8,9
2317
Jelinek VaclavS60FCZE20410SK Bohemia Pardubice o.s.2,53,05,5215-11,6
2431
Horyna JosefS60FCZE18880TJ Sokol Praha-Vrsovice2,52,56,02156,9
2516
Jiruse JosefFCZE20420TJ Slavia Hradec Kralove2,05,511,0215-6,0
2623
Cieslak LeszekFCZE19850SK Caissa Trebic2,05,010,02152,5
2718
Bradac RomanFCZE20380SK Caissa Trebic2,05,09,0215-5,8
2833
Bazala VladimirS60FCZE18740SK Caissa Trebic2,05,09,0115-11,1
2940
Denk PetrFCZE18080TJ Zdar nad Sazavou2,05,08,5130-11,4
3027
Smolik BorisFCZE19520TJ Sokol Litvinov-Lom.2,04,59,0215-6,3
3122
Roeser AxelFGER198702,04,58,01303,9
3225
Lauko MarianS60FCZE19610SK Cesky Krumlov2,04,08,5215-22,2
3332
Pokorny JanS60FCZE18780TJ Sokol Praha-Vrsovice2,04,07,5230-14,4
3436
Sykora MilanU16FCZE18320TJ Zdar nad Sazavou2,03,57,023071,7
3561
Havelka JanU16NCZE01546SK Revnice2,03,56,51
3651
Tuma JanU16FCZE17010TJ Stefanydes Policka2,03,56,021516,5
377
Vecera PavelFCZE22030TJ Zdar nad Sazavou2,03,07,5115-23,1
3846
Doskar MiloslavS60FCZE17570Sachovy klub Lokomotiva Brno, o.s.2,03,06,5215-21,1
3948
Walek PetrU16FCZE17450TJ Namest n/Oslavou2,03,05,521515,9
4055
Petruzalek RadimFCZE16380SK Bohemia Pardubice o.s.2,02,55,011519,5
4139
Kirs PavelFCZE18150SK Teplice1,55,510,511516,2
4238
Oburka VladislavFCZE18300TJ Zdar nad Sazavou1,55,59,011513,9
4357
Suchomelova SimonaU16wFCZE15810SK Sklo-Bohemia Svetla n.Saz.1,55,010,011538,8
4447
Zamorsky LadislavFCZE17570TJ Sokol Melnik1,55,010,003012,9
4534
Schwarz MatthiasFGER185701,55,08,513016,2
4628
Kratochvil VitU16FCZE19300TJ Namest n/Oslavou1,54,59,0115-8,3
4745
Svoboda FrantisekFCZE17690SK Caissa Trebic1,54,58,5130-24,0
4853
Skorepa JakubU16FCZE16610Gambit Jihlava1,54,58,501537,2
4935
Divis JanS60FCZE18480SK Petrvald u NJ1,54,07,5115-19,5
60
Stork RostislavNCZE01752SK Caissa Trebic1,54,07,51
5165
Eis PavelU16*CZE01000TJ CHS Chotebor1,54,07,50
5264
Pleskac VaclavU16*CZE01100TJ CHS Chotebor1,54,07,00
5350
Dosoudil PavelS60FCZE17070SK Prerov1,53,05,5130-8,4
5443
Bukacek LubomirS60FCZE17850TJ Zdar nad Sazavou1,52,56,5130-52,5
5537
Nad BorisS60FCZE18300Sachovy oddil TJ DUKLA Praha1,05,09,5015-2,7
5659
Suchomel JanU16FCZE13950SK Sklo-Bohemia Svetla n.Saz.1,04,07,513036,3
5752
Glacner KarelS60FCZE16690SK Bystrc Oilers1,04,07,5015-2,8
5858
Sem PetrFCZE14750TJ Zdar nad Sazavou1,04,07,0030-29,1
63
Sukany AdamU16*CZE01250SK Caissa Trebic1,04,07,00
6054
Skorepa TomasU16FCZE16570Gambit Jihlava1,03,05,5115-1,4
6144
Hruby VaclavS60FCZE17720DDM Osek1,02,56,0015-41,1
6241
Doossche CarloS60FBEL180600,54,09,5015-11,3
6349
Brhlik AntoninS60FCZE17290TJ Kavalier Sazava0,54,08,5015-7,3
6462
Havelka JiriU16NCZE01279SK Revnice0,53,57,00
6556
Bastyr PavelFCZE16200QCC Ceske Budejovice, sportovni klu0,53,07,5015-4,9

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: The greater number of victories

Advertisement