Bleskový turnaj Dlouhé Stráně 2021

OrganizátorŠK Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou
FederaceČeská republika ( CZE )
Ředitel turnajeIO Zdeněk Fiala
Hlavní rozhodčíFA Martin Šmajzr
Bedenkzeit (Blitz)3 min + 2 s/tah
MístoKouty nad Desnou
Number of rounds11
Tournament typeŠvýcarský systém
Výpočet ratingu -
Datum2021/06/26
Ø ELO turnaje1656
Losovací programSwiss-Manager Heinz HerzogTurnajový soubor Swiss-Manageru

Poslední aktualizace26.06.2021 18:03:44, Creator/Last Upload: czech republic licence 10

Výběr turnajeJunioři, Juniorky, H16, H14, H12, H10, D16, D14, D12, D10, FIDE, NÁR, blesk
Výběr parametru nezobrazovat detaily o turnaji, Odkaz na turnaj v turnajovém kalendáři
SeznamyStartovní listina, Abecední seznam hráčů, Statistika federací, partií a titulů, Alphabetical list all groups, Herní plán
Konečná tabulka po 11 kolech, Tabulka podle startovní listiny
Nasazení hráčůKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5, Kolo.6, Kolo.7, Kolo.8, Kolo.9, Kolo.10, Kolo.11/11 , nenasazen
Ranking list afterKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5, Kolo.6, Kolo.7, Kolo.8, Kolo.9, Kolo.10, Kolo.11
Excel a tiskVytisknout listinu, Export do Excelu (.xlsx), Export do souboru PDF

Startovní listina

Čís.JménoFEDRtgKlub/Místo
1FMŠpreňar PetrCZE2244ŠK Líně
2FMKratochvíl JosefCZE2219ŠK Gordic Jihlava
3FMSlovák KiliánCZE2209TJ Kobylisy
4Bělaška PřemyslCZE2198TJ Desko Liberec
5FMKaras MarekSVK2196cizinec
6Brožka ml. KarelCZE21672222 ŠK Polabiny, z.s.
7Sochor StanislavCZE2109Agentura 64 Grygov
8Skýpala OndřejCZE2088TJ Kobylisy
9Hlavina MatoušCZE2081ŠK Sokol Klatovy
10Mach PetrCZE2069Unichess
11FMMojžíš JaroslavCZE20532222 ŠK Polabiny, z.s.
12Babula VlastimilCZE2048ŠK Staré Město
13Hrabal MatějCZE2012Oddíl šachů Sportovního klubu Prost
14Večeřa DominikCZE1990Sokol Postoupky
15CMChrz PavelCZE1976ŠK Spartak Ústí nad Labem
16CMJareš MichalCZE19632222 ŠK Polabiny, z.s.
17Vylíčil AdamCZE1953ŠK Staré Město
18Brož PetrCZE1926TJ Sparta Kutná Hora
19Souček PetrCZE1909Unichess
20Růžička FilipCZE1902TJ Kobylisy
21Tajovský MatějCZE1898ŠK Duras BVK
22Dolenský FilipCZE1890ŠK Spartak Ústí nad Labem
23Kulhánek JáchymCZE18662222 ŠK Polabiny, z.s.
24Starý LukášCZE1866Jiskra Heřmanův Městec
25Zelba LukášCZE1847Šachový klub Lípa, z.s.
26Seidl JanCZE1773TJ KRALUPY, z.s.
27Werner Hong Quan DanCZE1745ŠK Spartak Ústí nad Labem
28Vrzal FilipCZE1719Sokol Postoupky
29Bednář MilošCZE1710Šachový klub Jičín z.s.
30Brožka st. KarelCZE1706TJ Sokol Zaječice
31Bezděk TomášCZE1699TJ KRALUPY, z.s.
32Kubín Tomáš DanielCZE1697Sokol Postoupky
33Starý VojtěchCZE16822222 ŠK Polabiny, z.s.
34Tajovský ŠimonCZE1675ŠK Duras BVK
35Buchta BartolomějCZE1666Beskydská šachová škola z.s.
36Popov RomanCZE1664SK OAZA Praha
37Pressler TobiasCZE1662Klub šachistů Říčany 1925
38Garabik MarekCZE1654Šachová akademie VŠTE, z.s.
39Veverka VladimírCZE1645ŠK Teplice
40Dvořáček MatyášCZE1639Sokol Postoupky
41Mrkvan FrantišekCZE1629ŠK Spartak Ústí nad Labem
42Babula MatějCZE1621ŠK Staré Město
43Šulcová Tereza RadmilaCZE16192222 ŠK Polabiny, z.s.
44Zedníček FilipCZE1605Gambit Jihlava
45Síleš JanCZE1558Klub šachistů Říčany 1925
46Andrle FilipCZE1541TJ Kobylisy
47Kroulík VáclavCZE1539Region Panda, z.s.
48Lev LukášCZE1519Klub šachistů Štětí
49Vlček VojtěchCZE1507ŠŠPM Lipky HK
50Dejmek TomášCZE1504Šachový klub Světlá nad Sázavou
51Švadlenka DominikCZE1493TJ Kobylisy
52Bělaška VáclavCZE1485TJ Desko Liberec
53Bělaška AdamCZE1465TJ Desko Liberec
54Švadlenka MichalCZE1451TJ Kobylisy
55Mrázek AdamCZE1425Klub šachistů Říčany 1925
56Seidl VáclavCZE1338Šachový klub Rapid Pardubice, z.s.
57Petirová IvaCZE1333Šachový klub Jičín z.s.
58Šmajzrová DominikaCZE1312Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s.
59Boff OndřejCZE1297TŽ Třinec
60Mikulka Martin MichaelCZE1283ŠK Spartak Ústí nad Labem
61Ocelák LukášCZE1232ŠK JOLY Lysá nad Labem, z.s.
62Koždoň MarekCZE1167TŽ Třinec
63Kaplanová DominikaCZE1158ŠK JOLY Lysá nad Labem, z.s.
64Kammová KateřinaCZE1121ŠK JOLY Lysá nad Labem, z.s.
65Mydlář MatějCZE1112Lokomotiva Krnov
66Sochor VáclavCZE1102ŠK ZŠ Horka nad Moravou
67Dominiková DenisaCZE1079Sokol Domažlice
68Kroulík ŠtěpánCZE1078Region Panda, z.s.
69Babula TomášCZE0ŠK Staré Město
70Martikánová AmálieCZE0Beskydská šachová škola z.s.
71Mík TomášCZE0Region Panda, z.s.
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2021 Heinz Herzog, CMS-Version 28.09.2021 14:51
PixFuture exclusive partner, tiráž