Praha - 4. Memoriál Věry Menčíkové 28.09.2021

OrganizátorŠachový klub Dopravní podnik Praha,z.s.
FederaceČeská republika ( CZE )
Ředitel turnajeRůžena Přibylová
Hlavní rozhodčíFA Václav Soukup
Deputy ArbiterIM Martin Přibyl
Bedenkzeit (Rapid)12 minut + 3 sekundy za tah
MístoPraha
Number of rounds9
Tournament typeŠvýcarský systém
Výpočet ratinguElo národní, ELO mezinárodní
Datum2021/09/28
Ø ELO turnaje1591
Losovací programSwiss-Manager Heinz HerzogTurnajový soubor Swiss-Manageru

Poslední aktualizace25.09.2021 22:35:02 / Page cached 25.09.2021 22:42:38 112min., Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

OdkazyOficiální stránka organizátora, Odkaz na turnaj v turnajovém kalendáři
Výběr parametru nezobrazovat detaily o turnaji, bez vlajek
SeznamyStartovní listina, Abecední seznam hráčů, Statistika federací, partií a titulů, Herní plán
Excel a tiskVytisknout listinu, Export do Excelu (.xlsx), Export do souboru PDF

Startovní listina

Čís. JménoIDFideIDFEDRtgFIDERtgNpohlavíTypSkup.Klub/Místo
1
GMNavara David3192309095CZE27172684OK1. Novoborský ŠK
2
GMPlát Vojtěch26098325740CZE25412550OKŠK JOLY Lysá nad Labem
3
IMPůlpán Jakub30306302759CZE24852448OKŠK Dopravní podnik Praha
4
IMVykouk Jan34500349658CZE24412383OKŠK ZIKUDA Turnov
5
GMNeuman Petr110305243CZE24042389OKŠK Líně
6
FMVojta Tomáš526308781CZE23952351NOKTJ Spartak Vlašim
7
IMKourousis Epameinondas386574211626CZE23622355OKŠK Dopravní podnik Praha
8
IMJirovský Pavel83303291CZE22992292OKSokol Kolín
9
IMKulhánek Tomáš547309656CZE22902293OKŠK Dopravní podnik Praha
10
IMHrabuša Matej3271714908042SVK22862359OKŠK Dopravní podnik Praha
11
FMHollan Martin36626360937CZE22832294OKSlavia Kroměříž
12
IMBurdalev Kirill4225914121913CZE22762314OKŠK Dopravní podnik Praha
13
IMTričkov Vasil11069311103CZE22512214OKTJ Bohemians Praha
14
IMJuřek Josef115300993CZE22492267S65OKŠK Sokol Vyšehrad Praha
15
FMPachmann Aleš127306177CZE22232230NOKŠK Dopravní podnik Praha
16
Liuba Volodymyr3585714100614UKR22162082NOKTJ Sokol Praha-Vršovice
17
FMJedlička Aleš206304824CZE22152194OK2222 ŠK Polabiny Pardubice
18
IMPřibyl Josef28300187CZE22042186S65OKŠK Dopravní podnik Praha
19
FMHollan Petr36625360945CZE22022218OKSlavia Kroměříž
20
Rosenbaum Vít25762338125CZE21962125NOKŠachový klub Zdice
21
FMFedorov Evgueny486034188004RUS21782234OKŠK Dopravní podnik Praha
22
WIMSochorová Petra354305260CZE21732141wOKŠK GARDE Lipovec
23
Eret Matouš33932364509CZE21672117NOKŠK Sokol Klatovy
24
Hruška Jan2209350729CZE21612141OKUnichess Praha
25
FMNetušil Miloslav118301183CZE21582156S65NOKŠK Sokol Vyšehrad Praha
26
Kotál Václav39628388491CZE21502021NOKŠACHklub Písek
27
Adámek Zdeněk575305065CZE21492230OKŠK Dopravní podnik Praha
28
FMBauma Jiří383306649CZE21372106OKŠO TJ DUKLA Praha
29
Hadraba Vladimír263301663CZE21112091OKŠK Teplice
30
Agnello Francesco Claudio0884766ITA21102046U20OKTrapani - Sicilia
31
Jínová Lucie4145316466CZE20902130wNOKŠK Česká Lípa
32
Munk Petr581317799CZE20782146NOKŠK JOLY Lysá nad Labem
33
CMBeneš Petr536311812CZE20782071NOKŠK Slavoj Litoměřice
34
Hostička František392302295CZE20692020S65NOKŠO TJ Tatran Prachatice
35
Zima Jan35789346292CZE20632072OKŠK ZIKUDA Turnov
36
FMHajiyev Kanan013404148AZE20282141OKŠK Dopravní podnik Praha
37
Pavlíček Petr1535325163CZE20141897S65OKŠachový klub Loko Praha
38
Jančálek Petr7462312304CZE20111964NOKTJ Mořkov
39
CMPetras Milan812306665CZE20031999OKŠachový klub Bohnice Praha
40
Groh Jiří472304557CZE20031994S65NOKŠK Sokol Vyšehrad Praha
41
Špírek Adam5817310832CZE19951984NOKŠK Česká Lípa
42
Doležal Vít2313307289CZE19941978OKTJ AERO Odolena Voda
43
Brouček Tomáš5761339555CZE19872059OKŠK ZIKUDA Turnov
44
Přibyl Radomír1346308080CZE19831984OKTJ Spartak Pelhřimov
45
Bartoníček Zdeněk12434317276CZE19741994S65OKŠK Garde Kaznějov
46
Melich Jindřich419305758CZE19591961S65NOKTJ Pankrác Praha
47
Budinský Petr1549353469CZE19551968NOKŠK Dopravní podnik Praha
48
Holub Jan10392318841CZE19351889S65OKTJ Bohemians Praha
49
Musil Vítězslav1242308803CZE19331938OKAgentura 64 Grygov
50
WFMPřibylová Sofie37176371726CZE19221904wU20NOKŠK Dopravní podnik Praha
51
Koper Štefan1827306606CZE19121842S65OKŠK Mahrla Praha
52
Jirásek Jiří866336874CZE18991864S65OKŠachový klub Slovan Jirkov
53
Plášek Zdeněk2946309800CZE18961933NOKTJ Sokol Praha-Vršovice
54
Jecha Petr1226336823CZE18911856OKTJ Jiskra Jaroměř
55
Buksa Jaromír0326925CZE18860S65OKPraha
56
Picek Miroslav2615325198CZE18631835OKTJ Neratovice
57
Minbayev Bolatbek4963013714503KAZ18542078OK
58
Russa Roberto0712400HUN18420NOKVízügyi Sport Club
59
Vojta Jakub38405382515CZE18342108U16OKTJ Spartak Vlašim
60
Třešňák Lukáš14494349569CZE18331831NOKŠachový klub Zdice
61
Židů Jan8051353817CZE18301939OKŠK Mlejn Praha
62
Václavík Jan42971394491CZE18261928U16OKŠK Teplice
63
Fišer Jiří32469330604CZE18171813S65OKUnichess Praha
64
Bouška Jiří4737623722223CZE18141930U10OK2222 ŠK Polabiny Pardubice
65
Fabian Jan11384353884CZE18131806S65NOKŠK Dopravní podnik Praha
66
Ocelák Jakub4533023707933CZE17741885U16OKUnichess Praha
67
Macoun Jiří818923709081CZE17701813S65OKŠO TJ DUKLA Praha
68
Železný Jan4970023708735CZE17661684OKSportovní klub Kbely Praha
69
Franc Lubor1830331872CZE17641811S65NOKSokol Kolín
70
Barabas Aleš36698353396CZE17641771OKŠK Dopravní podnik Praha
71
Plicka Petr6805301728CZE17591767OKŠK Liběhrad Libčice nad Vltavou
72
Lexa Václav2650313661CZE17571705S65NOKTJ Sokol Praha-Vršovice
73
Civín Dominik33544372331CZE17511920OKŠachový klub Zdice
74
Šaur František2770383805CZE17451766S65NOKTJ Sokol Praha-Vršovice
75
Čimbora Matěj5350323744073CZE17400NOKŠK Dopravní podnik Praha
76
Doležal Oldřich4949623729627CZE17400OKGROP Praha
77
Závůrková Monika4407344680CZE17371804wOKTJ Kavalier Sázava
78
Hozda Max4765823725958CZE17261730U14OKŠO TJ DUKLA Praha
79
Kalvach Ladislav2648317284CZE17231752S65OKŠK Mahrla Praha
80
Kolbušovský Petr4735223715901CZE16991680OKŠK Dopravní podnik Praha
81
Delgerdalai Bayarjavkhlan4933923727276CZE16801920U12OKŠK Staré Město
82
Legkostup Maxim4964523709065CZE16750OKTJ Sokol Praha-Vršovice
83
Jiroušek Jan39080378771CZE16651847U18OK2222 ŠK Polabiny, Pardubice
84
Krňák Vladimír2428349461CZE16581724S65OKTJ Sokol Praha-Vršovice
85
Řeřábek Jaroslav4209338087CZE16571578S65OKKlub šachistů Říčany 1925
86
Chloupek Petr41501383830CZE16541691NOKTJ Kobylisy Praha
87
Brotánek Tomáš5155523741988CZE16431232U18OKTJ Jince
88
Ragula Marian023708859CZE16420OKBeroun
89
Trunečka Tomáš023710543CZE16420NOK
90
Závůrka Vladimír37155377678CZE16391639OKTJ Kavalier Sázava
91
Simeonov Tihomir02934060BUL16210NOKPlzeň
92
Buřita Dobroslav4524923709979CZE16161660OKŠachový klub Frýdlant
93
Bartoň Milan2732349445CZE16131584S65OKŠO Praga Praha
94
Slavík Pavel6923354953CZE15911617OKTJ Spartak Pelhřimov
95
Pražák Daniel4608923709456CZE15901735U14NOKŠachová akademie VŠTE Čes. Budějovi
96
Veselský Jan29454303135CZE15891608OKŠK Praha-Smíchov
97
WFMModrová Hana1236302651CZE15871657wS65OKTJ Bohemians Praha
98
Souček Petr4658223715170CZE15761916U16OKUnichess Praha
99
Hocek Lukáš023744804CZE15650U20OKŠK Rakovník
100
Papírník Milan3666354066CZE15491572OKŠO Praga Praha
101
Kolbušovský Michal4769423717645CZE15481724U16OKŠK Dopravní podnik Praha
102
Strnadová Monika4161523701668CZE15461668wU16NOKKlub šachistů Říčany 1925
103
Akerman Jan4514623734710CZE15271507S65OKŠO Praga Praha
104
Sichrovský Tomáš4337723704730CZE14951769NOKŠK Česká Lípa
105
Harašta František3329380660CZE14891491S65OKŠK Mahrla Praha
106
Vaško Pavel4296365122CZE14851522S65OKTJ Bohemians Praha
107
Lavrinčík Radek40720383260CZE14821571NOKŠK Dopravní podnik Praha
108
Sarbojeet Bhowmick05057604IND14750OKSK OAZA Praha
109
Beguivin Alan0393517CZE14700OK
110
Švihnos Vladimír4988423726326CZE14491317S65OKTJ AERO Odolena Voda
111
Raba Milan16580377023CZE14441458S65OKŠachový klub Praha 4
112
Souček Jan4619623713275CZE14421662U14OKŠachy Štěpán Praha
113
Jodas Daniel4657423718927CZE14391579U16OKŠK ZIKUDA Turnov
114
Rous Dominik16876375993CZE14391431U16NOKŠK Dopravní podnik Praha
115
Svoboda Daniel4778423718684CZE14361480U14OKUnichess Praha
116
Porš Jaroslav4694723718994CZE14351898U16OKŠK ZIKUDA Turnov
117
Novák Alan4657323710292CZE14351358U18OKŠK ZIKUDA Turnov
118
Sochor Václav5093323734230CZE14321294U10OKŠK ZŠ Horka nad Moravou
119
Leština st. Petr4390223707429CZE14131439OKŠK Dopravní podnik Praha
120
Táborský Václav4695323734051CZE14131261U12OKŠK ZIKUDA Turnov
121
Fakan Petr12736351610CZE14121379OKTJ Plzeň Košutka
122
Kormáňoš Samuel41490383490CZE13931434U18NOKŠK Dopravní podnik Praha
123
Rucabado Štefan5003123730315CZE13921566U18OKUnichess Praha
124
Kosťukevič Sergej023740078CZE13750OK
125
Kraus Petr3715023714565CZE13681429NOKChess club Písek
126
Verner Matěj4811323729236CZE13621336U14OKŠK Sokol Vyšehrad Praha
127
Vajdík Josef4337223716606CZE13521410U18OKKlub šachistů Říčany 1925
128
Veny Jaume44912397792CZE13181514U14NOKŠK Dopravní podnik Praha
129
Floriánová Barbora4889723735279CZE13171080wU10OKŠK ZIKUDA Turnov
130
Vávrová Jaroslava4952423715693CZE12901290wS65NOKŠK Praha-Smíchov
131
Rössler Erik4519123719761CZE12751318U12OKTJ AERO Odolena Voda
132
Táborská Aneta4889823733039CZE12571459wU18OKŠK ZIKUDA Turnov
133
Pobříslová Ivana4936923729597CZE12491258wOKTJ AERO Odolena Voda
134
Sboev Kirill4775523732245CZE12471306U10OKŠK Aurora-šach. škola A. Karpova Pr
135
Bernt Theodor4854423716860CZE12041308U14OKŠK Praha-Smíchov
136
Chon Jeremy4944223731559CZE11891435U12OKTJ Bohemians Praha
137
Leština ml. Petr42088397725CZE11801288U16OKŠK Dopravní podnik Praha
138
Pánek Daniel4809823719230CZE11771449U16OKŠK Dopravní podnik Praha
139
Vávrová Jiřina41922391808CZE11091263wS65OKŠachový klub Praha 4
140
Martínek Denis4753723716223CZE11031236U12NOKŠachový klub Bohnice Praha
141
Vodička Jan4642423718862CZE10491178NOKKlub šachistů Říčany 1925
142
Půlpán Jiří0397857CZE01639OKPraha
143
Mrázek Tomáš12358371432CZE01510OKŠK Praha-Smíchov
144
Novák Peter53182CZE01303OKŠK Dopravní podnik Praha
145
Sochor Antonín4942023735350CZE01288U10OKŠK ZIKUDA Turnov
146
Svoboda Ondřej50257CZE01252U12OKŠK ZIKUDA Turnov
147
Rössler Michal4519223719770CZE01234OKTJ AERO Odolena Voda
148
Bílek Alexander4460523701129CZE01109NOKTJ Bohemians Praha
149
Hyška Melichar50678CZE01100U10OKŠK Dopravní podnik Praha
150
Dubský Lukáš4781523716908CZE01098U14OKŠK Dopravní podnik Praha
151
Kubát František4613423714956CZE01095U14NOKŠK Dopravní podnik Praha
152
Šámal Jiří52180CZE01089U10OKŠK Dopravní podnik Praha
153
Bucková Barbora46885CZE01059wU14OKŠK ZIKUDA Turnov
154
Klimeš Martin45443CZE01037U14NOKŠK 1921 Zábřeh
155
Gvazava Mikhail48149383430CZE01008U18NOKŠK Dopravní podnik Praha
156
Mojžíšová Barbora4984823732733CZE01008wU10OKŠK Sokol Vyšehrad Praha
157
Čeněk Matyáš51429CZE01004U12NOKŠK Dopravní podnik Praha
158
Bandalac Andrei0CZE01000NOK
159
Bauer Sebastian53602CZE01000U14NOKŠK Dopravní podnik Praha
160
Breiner Daniel0CZE01000NOK
161
Burša Josef52378CZE01000U14NOKŠO TJ Sokol Voznice
162
Burša Lukáš52377CZE01000NOKŠO TJ Sokol Voznice
163
Dubský Tomáš4781423714921CZE01000U12OKŠK Dopravní podnik Praha
164
Dvořáček Vojtěch0CZE01000OK
165
Gvazava Ketevan48150383422CZE01000wU16NOKŠK Dopravní podnik Praha
166
Hajiyev Kamal0CZE01000U12NOK
167
Hrdina Kryštof0CZE01000U16NOKBořanovice
168
Chloupková Bára0383368CZE01000wU18NOKPraha
169
Christensen Axel Emil0DEN01000NOK
170
Janda Viktor023740159CZE01000U14OKŠK Dopravní podnik Praha
171
Jaruška Adam52381CZE01000U16NOKŠO TJ Sokol Voznice
172
Jurčík Róbert556814940663SVK01000OK
173
Kašpar Adam52379CZE01000U10NOKŠO TJ Sokol Voznice
174
Kašpar Maroš0CZE01000OKPraha
175
Květ Ivo0CZE01000S65OKKladno
176
Laube Tomáš0CZE01000U10OKPraha
177
Liška David0CZE01000OKPraha
178
Luňáček Luboš4816623742062CZE01000U12OKŠK ZIKUDA Turnov
179
Mach Miroslav52375CZE01000S65NOKŠO TJ Sokol Voznice
180
Mashkov Dmitry5357423725591CZE01000OKŠK Mlejn Praha
181
Medvetskyy Danylo48305CZE01000U12OKŠK Dopravní podnik Praha
182
Mojžíš Jaroslav023744103CZE01000OKPraha
183
Musil Filip53626CZE01000U14OKTJ Auto Škoda Mladá Boleslav
184
Musil Marek53625CZE01000OKTJ Auto Škoda Mladá Boleslav
185
Niesner Ondřej0CZE01000OKŠK Dopravní podnik Praha
186
Oryshko Nikita0CZE01000NOK
187
Rosiar Lukáš53474CZE01000U16OKSokol Nebušice Praha
188
Šámal Jakub53554CZE01000U10OKŠK Dopravní podnik Praha
189
Vávra Marek52383CZE01000U20NOKŠO TJ Sokol Voznice
190
Zajíček Radek0CZE01000OKPraha