Praha - 16. Zlatá Praha Open 10.07. - 18.07.2021

OrganizátorChess Academy Club, z.s.
FederaceČeská republika ( CZE )
Ředitel turnajeRůžena Přibylová
Hlavní rozhodčíFA Ladislav Hajšman (349585)
Bedenkzeit (Standard)90 minut - 40 tahů + 30 minut + 30 sekund za tah
MístoPraha
Number of rounds9
Tournament typeŠvýcarský systém
Výpočet ratinguElo národní, ELO mezinárodní
Datum od2021/07/10 Datum do 2021/07/18
Ø ELO turnaje1607
Losovací programSwiss-Manager Heinz HerzogTurnajový soubor Swiss-Manageru

Poslední aktualizace18.07.2021 13:55:01, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Výběr turnajeOpočenský (GM), Macek (S-65), Zlatá Praha Open, Zlatá Praha Junior, Zlatá Praha Rapid, Zlatá Praha Blitz
OdkazyOficiální stránka organizátora, Odkaz na turnaj v turnajovém kalendáři
Výběr parametru nezobrazovat detaily o turnaji, bez vlajek
SeznamyStartovní listina, Abecední seznam hráčů, Statistika federací, partií a titulů, Alphabetical list all groups, Herní plán
Konečná tabulka po 9 kolech, Tabulka podle startovní listiny
Nasazení hráčůKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5, Kolo.6, Kolo.7, Kolo.8, Kolo.9/9 , nenasazen
Ranking list afterKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5, Kolo.6, Kolo.7, Kolo.8, Kolo.9
Excel a tiskVytisknout listinu, Export do Excelu (.xlsx), Export do souboru PDF

Konečné pořadí po 9 kolech

Poř.St.č. JménoTyppohlavíSkup.FEDRtgFIDERtgNKlub/MístoBody PH 1  PH 2  PH 3 RpKrtg+/-
11
Flajšman PavelOKCZE21842156ŠK Dvorec7,048,5198353,022362013,6
26
Bodický MichalOKCZE20992117Šachový klub Příbram-Baník7,045,0192949,521802024,0
32
Flašík Radoslav Dr.OKSVK21612153Linzer Schachverein6,549,5203854,022042012,4
43
CMHaase PavelOKCZE21182133ŠK Dopravní podnik Praha6,547,0183051,021032012,4
54
FMHajiyev KananOKAZE21180ŠK Dopravní podnik Praha6,545,0192749,52115206,0
67
Kopřiva MartinOKCZE20952077ŠK Dvorec6,046,5188049,5206220-0,4
710
Řehák MartinOKCZE19751994ŠK Sokol Vyšehrad Praha5,543,0177045,5192820-3,2
814
Belov AlexanderOKRUS18460ŠK Dopravní podnik Praha5,542,5174046,51851207,2
95
FMLacrosse MarcOKBEL21100Kon. Schaakkring Ruy Lopez Gent5,542,0173945,0191320-33,6
1011
Plášek ZdeněkOKCZE19571961TJ Sokol Praha-Vršovice5,542,0167744,51942200,2
119
Huřťák OttoOKCZE20332009TJ Bohemians Praha5,541,0169845,0192120-18,4
128
Aubrecht PetrOKCZE20502000TJ Bohemians Praha5,539,5172643,5186220-34,2
1315
Světlý JiříOKCZE18331813Šachový oddíl TJ DUKLA Praha5,045,0181249,019182020,4
1419
Kolbušovský MichalU16OKCZE16411487ŠK Dopravní podnik Praha5,042,0176445,017934060,0
1522
Veselský JanOKCZE15521615ŠK Praha-Smíchov5,036,5150538,5154520-4,0
1612
Pazdera TomášOKCZE19051872Šachový klub Sobotka 2009, o.s.5,032,0133234,0181920-7,6
1713
Skopec LubošOKCZE18731884Šachklub města Dobrovice4,543,5176346,0178120-15,4
1825
Písař TomášU16OKCZE14881519TJ Bohemians Praha4,540,5164543,515994040,4
1923
Beinhauer BernardOKCZE14991175ŠK Dopravní podnik Praha4,540,0175942,516984076,0
2018
Popov RomanU12OKCZE16621664SK OAZA Praha4,539,5165543,0164740-10,4
2117
Plesnivý MartinOKCZE16681709SK OAZA Praha4,537,5149540,0156620-24,0
2220
Bezděk TomášU16OKCZE16121699TJ Kralupy nad Vltavou4,536,5150839,5154240-17,6
2321
Trefilík JiříOKCZE15961640ŠK Dopravní podnik Praha4,535,0155737,5155920-8,6
2424
Chon JeremyU12OKCZE14961525TJ Bohemians Praha4,533,5150135,0149540-4,8
2531
Bára JanU12OKCZE13101397ŠK Dopravní podnik Praha4,038,0163941,015444094,0
2637
Herzig PhilipOKGER00KSV Rochade Göttingen4,038,0163140,51588
2732
Pásek JosefU12OKCZE13011344TJ Bohemians Praha4,038,0153440,514384039,6
2816
Rell MartinOKCZE17531749Slezan Opava4,036,5162838,5160320-31,8
2934
Markina SofiiaU12wOKCZE11390ŠK Aurora-šach. škola A. Karpova Pr4,035,5154738,513754077,2
3026
Rous DominikU16OKCZE14631465ŠK Dopravní podnik Praha4,033,0138036,0134540-9,6
3139
Löwen NickOKGER00Göttingen4,031,5140533,01368
3229
Melnikov IvanU12OKCZE13191424TJ Bohemians Praha3,531,0134732,5123740-16,8
3327
Bára JosefOKCZE14061476ŠK Dopravní podnik Praha3,035,5153537,0133520-25,2
3438
Kahl LisawOKGER00Hannover3,033,0141635,01291
3528
Veny JaumeU16OKCZE13351334ŠK Dopravní podnik Praha3,032,0125134,5110840-27,2
3635
Martínek DenisU12OKCZE10561250Šachový klub Bohnice Praha3,027,0125228,51093408,4
3730
Řeháček JanOKCZE13111408ŠK Spartak Ústí nad Labem2,535,0141936,5117340-42,8
3840
Pogorelskiy BorisU12OKRUS00Praha2,531,5132633,51116
3933
Katasonova OlgaU12wOKCZE12120Unichess Praha2,031,5131733,098040-46,0
4036
Vávrová JiřinawOKCZE01090Šachový klub Praha 41,529,5122531,5457

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení2: rating average of the opponents (variabel with parameters)
Pomocné hodnocení3: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)