Praha - Zlatá Praha Blitz Open 27.06.2021

OrganizátorChess Academy Club, z.s.
FederaceČeská republika ( CZE )
Ředitel turnajeRůžena Přibylová
Hlavní rozhodčíFA Ladislav Hajšman
Bedenkzeit (Blitz)3 minuty + 2 sekundy za tah
MístoPraha
Number of rounds11
Tournament typeŠvýcarský systém
Výpočet ratinguElo národní, ELO mezinárodní
Datum2021/06/27
Ø ELO turnaje1749
Losovací programSwiss-Manager Heinz HerzogTurnajový soubor Swiss-Manageru

Poslední aktualizace28.06.2021 20:35:34, Creator/Last Upload: Chess Federation of the Czech Republic

Výběr turnajeOpočenský (GM), Macek (S-65), Zlatá Praha Open, Zlatá Praha Junior, Zlatá Praha Rapid, Zlatá Praha Blitz
OdkazyOficiální stránka organizátora, Odkaz na turnaj v turnajovém kalendáři
Výběr parametru nezobrazovat detaily o turnaji, bez vlajek
SeznamyStartovní listina, Abecední seznam hráčů, Statistika federací, partií a titulů, Alphabetical list all groups, Herní plán
Konečná tabulka po 11 kolech, Tabulka podle startovní listiny
Nasazení hráčůKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5, Kolo.6, Kolo.7, Kolo.8, Kolo.9, Kolo.10, Kolo.11/11 , nenasazen
Ranking list afterKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5, Kolo.6, Kolo.7, Kolo.8, Kolo.9, Kolo.10, Kolo.11
Excel a tisk, Export do Excelu (.xlsx), Export do souboru PDF
Search for player Hledej

Nasazení/Výsledky

11. Kolo Datum kola 2021/06/27 Hodina 12:45

Šach.Čís. JménoELOBody VýsledekBody JménoELO Čís.
111
Holý Filip2044 0 - 1 GMNeuman Petr2379
1
26
IMPřibyl Martin22096 1 - 0 IMHrabuša Matej2299
4
310
Toman Jan20517 ½ - ½7 Grussová Helena2092
8
432
Kolbušovský Michal15476 0 - 1 FMBurdalev Kirill2300
3
55
IMPřibyl Josef22276 1 - 06 WFMPřibylová Sofie1920
13
614
Ryšánek Jakub18796 ½ - ½6 FMHajiyev Kanan2064
9
712
Novotný David1985 1 - 0 FMSharashenidze Akaki2374
2
824
Motlíček Ondřej1529 0 - 1 Hozda Max1480
26
931
Půlpán Jiří17165 0 - 15 CMBeneš Petr2116
7
1025
Koňařík Filip14845 1 - 05 Kalaidzidis Mikis1582
23
1122
Bečvář Pavel15975 1 - 0 Harašta František1430
28
1216
Gubin Michail1738 1 - 0 Krňák Vladimír1600
21
1315
Šaffová Michaela17654 0 - 14 Lavrinčík Pavel1729
17
1429
Veny Jaume13324 0 - 14 Rous Dominik1611
20
1534
Novák Peter0 1 - 04 Pánek Daniel1274
33
1627
Vaško Pavel14354 1 - 0 Vávrová Jiřina1027
30
1719
Hinz František16774 1 - 02 Veny Helena0
35
1818
Plicka Petr1706 1 volno  

10. Kolo Datum kola 2021/06/27 Hodina 12:30

Šach.Čís. JménoELOBody VýsledekBody JménoELO Čís.
11
GMNeuman Petr2379 1 - 06 Ryšánek Jakub1879
14
24
IMHrabuša Matej2299 1 - 06 Kolbušovský Michal1547
32
38
Grussová Helena20926 1 - 06 IMPřibyl Josef2227
5
42
FMSharashenidze Akaki2374 0 - 16 Toman Jan2051
10
53
FMBurdalev Kirill2300 1 - 0 Motlíček Ondřej1529
24
611
Holý Filip2044 1 - 0 Hozda Max1480
26
722
Bečvář Pavel15975 0 - 15 IMPřibyl Martin2209
6
89
FMHajiyev Kanan20645 1 - 05 Koňařík Filip1484
25
913
WFMPřibylová Sofie19205 1 - 0 Gubin Michail1738
16
1012
Novotný David1985 1 - 04 Šaffová Michaela1765
15
117
CMBeneš Petr21164 1 - 04 Vaško Pavel1435
27
1217
Lavrinčík Pavel17294 0 - 14 Půlpán Jiří1716
31
1323
Kalaidzidis Mikis15824 1 - 04 Pánek Daniel1274
33
1420
Rous Dominik16114 0 - 1 Krňák Vladimír1600
21
1518
Plicka Petr1706 0 - 13 Hinz František1677
19
1630
Vávrová Jiřina1027 0 - 13 Veny Jaume1332
29
1735
Veny Helena02 0 - 1 Novák Peter0
34
1828
Harašta František1430 1 volno  

9. Kolo Datum kola 2021/06/27 Hodina 12:15

Šach.Čís. JménoELOBody VýsledekBody JménoELO Čís.
15
IMPřibyl Josef22276 0 - 1 GMNeuman Petr2379
1
214
Ryšánek Jakub18796 0 - 1 IMHrabuša Matej2299
4
310
Toman Jan2051 ½ - ½ Kolbušovský Michal1547
32
42
FMSharashenidze Akaki23745 ½ - ½5 FMBurdalev Kirill2300
3
59
FMHajiyev Kanan20645 0 - 15 Grussová Helena2092
8
66
IMPřibyl Martin2209 ½ - ½ WFMPřibylová Sofie1920
13
716
Gubin Michail1738 0 - 1 Holý Filip2044
11
824
Motlíček Ondřej1529 1 - 0 Novotný David1985
12
926
Hozda Max1480 1 - 04 Rous Dominik1611
20
1025
Koňařík Filip14844 1 - 04 CMBeneš Petr2116
7
1127
Vaško Pavel14354 0 - 14 Bečvář Pavel1597
22
1215
Šaffová Michaela1765 ½ - ½3 Plicka Petr1706
18
1321
Krňák Vladimír1600 0 - 13 Kalaidzidis Mikis1582
23
1433
Pánek Daniel12743 1 - 0 Harašta František1430
28
1529
Veny Jaume13323 0 - 13 Lavrinčík Pavel1729
17
1619
Hinz František16772 1 - 0 Novák Peter0
34
1730
Vávrová Jiřina1027 1 - 02 Veny Helena0
35
1831
Půlpán Jiří17163 1 volno  

8. Kolo Datum kola 2021/06/27 Hodina 12:00

Šach.Čís. JménoELOBody VýsledekBody JménoELO Čís.
11
GMNeuman Petr2379 1 - 05 FMHajiyev Kanan2064
9
28
Grussová Helena20925 0 - 1 IMHrabuša Matej2299
4
310
Toman Jan2051 0 - 15 Ryšánek Jakub1879
14
45
IMPřibyl Josef22275 1 - 05 FMBurdalev Kirill2300
3
532
Kolbušovský Michal1547 1 - 0 Gubin Michail1738
16
620
Rous Dominik16114 0 - 14 FMSharashenidze Akaki2374
2
713
WFMPřibylová Sofie19204 ½ - ½4 Holý Filip2044
11
812
Novotný David19854 ½ - ½4 Hozda Max1480
26
928
Harašta František1430 0 - 1 IMPřibyl Martin2209
6
107
CMBeneš Petr21163 1 - 0 Krňák Vladimír1600
21
1117
Lavrinčík Pavel17293 0 - 1 Motlíček Ondřej1529
24
1218
Plicka Petr17063 0 - 13 Koňařík Filip1484
25
1322
Bečvář Pavel15973 1 - 03 Veny Jaume1332
29
1431
Půlpán Jiří17163 0 - 13 Vaško Pavel1435
27
1533
Pánek Daniel12742 1 - 02 Hinz František1677
19
1623
Kalaidzidis Mikis15822 1 - 02 Veny Helena0
35
1734
Novák Peter02 ½ - ½1 Vávrová Jiřina1027
30
1815
Šaffová Michaela1765 1 volno  

7. Kolo Datum kola 2021/06/27 Hodina 11:45

Šach.Čís. JménoELOBody VýsledekBody JménoELO Čís.
13
FMBurdalev Kirill2300 ½ - ½5 GMNeuman Petr2379
1
24
IMHrabuša Matej22995 ½ - ½ IMPřibyl Josef2227
5
39
FMHajiyev Kanan2064 ½ - ½5 Toman Jan2051
10
48
Grussová Helena20924 1 - 04 Rous Dominik1611
20
512
Novotný David19854 0 - 14 Ryšánek Jakub1879
14
66
IMPřibyl Martin2209 0 - 1 Kolbušovský Michal1547
32
724
Motlíček Ondřej1529 0 - 1 Gubin Michail1738
16
82
FMSharashenidze Akaki23743 1 - 03 Lavrinčík Pavel1729
17
926
Hozda Max14803 1 - 03 CMBeneš Petr2116
7
1011
Holý Filip20443 1 - 03 Plicka Petr1706
18
1127
Vaško Pavel14353 0 - 13 WFMPřibylová Sofie1920
13
1221
Krňák Vladimír1600 1 - 03 Půlpán Jiří1716
31
1319
Hinz František16772 0 - 1 Harašta František1430
28
1435
Veny Helena02 0 - 12 Bečvář Pavel1597
22
1525
Koňařík Filip14842 1 - 02 Pánek Daniel1274
33
1629
Veny Jaume13322 1 - 02 Novák Peter0
34
1715
Šaffová Michaela1765 1 - 01 Vávrová Jiřina1027
30
1823
Kalaidzidis Mikis15821 1 volno  

6. Kolo Datum kola 2021/06/27 Hodina 11:30

Šach.Čís. JménoELOBody VýsledekBody JménoELO Čís.
110
Toman Jan20514 1 - 05 IMHrabuša Matej2299
4
21
GMNeuman Petr23794 1 - 04 Grussová Helena2092
8
33
FMBurdalev Kirill23004 ½ - ½4 FMHajiyev Kanan2064
9
45
IMPřibyl Josef2227 1 - 03 FMSharashenidze Akaki2374
2
516
Gubin Michail17383 ½ - ½3 IMPřibyl Martin2209
6
67
CMBeneš Petr21163 0 - 13 Rous Dominik1611
20
718
Plicka Petr17063 0 - 13 Novotný David1985
12
814
Ryšánek Jakub18793 1 - 03 Hozda Max1480
26
932
Kolbušovský Michal15473 ½ - ½ Holý Filip2044
11
1028
Harašta František1430 0 - 1 Motlíček Ondřej1529
24
1113
WFMPřibylová Sofie19202 1 - 02 Veny Jaume1332
29
1217
Lavrinčík Pavel17292 1 - 02 Pánek Daniel1274
33
1331
Půlpán Jiří17162 1 - 02 Bečvář Pavel1597
22
1427
Vaško Pavel14352 1 - 02 Veny Helena0
35
1521
Krňák Vladimír1600 1 - 0 Šaffová Michaela1765
15
1630
Vávrová Jiřina10271 0 - 11 Hinz František1677
19
1734
Novák Peter01 1 - 01 Kalaidzidis Mikis1582
23
1825
Koňařík Filip14841 1 volno  

5. Kolo Datum kola 2021/06/27 Hodina 11:15

Šach.Čís. JménoELOBody VýsledekBody JménoELO Čís.
14
IMHrabuša Matej22994 1 - 04 FMBurdalev Kirill2300
3
220
Rous Dominik16113 0 - 13 GMNeuman Petr2379
1
32
FMSharashenidze Akaki23743 0 - 13 FMHajiyev Kanan2064
9
46
IMPřibyl Martin22093 0 - 13 Toman Jan2051
10
58
Grussová Helena20923 1 - 03 Ryšánek Jakub1879
14
624
Motlíček Ondřej1529 0 - 1 IMPřibyl Josef2227
5
711
Holý Filip2044 0 - 12 CMBeneš Petr2116
7
812
Novotný David19852 1 - 02 Vaško Pavel1435
27
932
Kolbušovský Michal15472 1 - 02 WFMPřibylová Sofie1920
13
1016
Gubin Michail17382 1 - 02 Veny Jaume1332
29
1126
Hozda Max14802 1 - 02 Lavrinčík Pavel1729
17
1235
Veny Helena02 0 - 12 Plicka Petr1706
18
1322
Bečvář Pavel15971 1 - 0 Krňák Vladimír1600
21
1423
Kalaidzidis Mikis15821 0 - 1 Harašta František1430
28
1531
Půlpán Jiří17161 1 - 01 Koňařík Filip1484
25
1633
Pánek Daniel12741 1 - 01 Vávrová Jiřina1027
30
1715
Šaffová Michaela1765½ 1 - 01 Novák Peter0
34
1819
Hinz František16770 1 volno  

4. Kolo Datum kola 2021/06/27 Hodina 11:00

Šach.Čís. JménoELOBody VýsledekBody JménoELO Čís.
11
GMNeuman Petr23793 0 - 13 IMHrabuša Matej2299
4
23
FMBurdalev Kirill23003 1 - 0 Holý Filip2044
11
35
IMPřibyl Josef2227 0 - 12 IMPřibyl Martin2209
6
413
WFMPřibylová Sofie19202 0 - 12 FMSharashenidze Akaki2374
2
514
Ryšánek Jakub18792 1 - 02 CMBeneš Petr2116
7
617
Lavrinčík Pavel17292 0 - 12 Grussová Helena2092
8
79
FMHajiyev Kanan20642 1 - 02 Gubin Michail1738
16
829
Veny Jaume13322 0 - 12 Toman Jan2051
10
928
Harašta František1430 0 - 12 Rous Dominik1611
20
1021
Krňák Vladimír1600 0 - 1 Motlíček Ondřej1529
24
1130
Vávrová Jiřina10271 0 - 11 Novotný David1985
12
1234
Novák Peter01 0 - 11 Plicka Petr1706
18
1322
Bečvář Pavel15971 0 - 11 Hozda Max1480
26
1423
Kalaidzidis Mikis15821 0 - 11 Kolbušovský Michal1547
32
1525
Koňařík Filip14841 0 - 11 Veny Helena0
35
1627
Vaško Pavel14351 1 - 0½ Šaffová Michaela1765
15
1719
Hinz František16770 0 - 10 Půlpán Jiří1716
31
1833
Pánek Daniel12740 1 volno  

3. Kolo Datum kola 2021/06/27 Hodina 10:45

Šach.Čís. JménoELOBody VýsledekBody JménoELO Čís.
16
IMPřibyl Martin22092 0 - 12 GMNeuman Petr2379
1
27
CMBeneš Petr21162 0 - 12 FMBurdalev Kirill2300
3
34
IMHrabuša Matej22992 1 - 02 FMHajiyev Kanan2064
9
411
Holý Filip20442 ½ - ½2 IMPřibyl Josef2227
5
52
FMSharashenidze Akaki23741 1 - 02 Veny Jaume1332
29
68
Grussová Helena20921 1 - 01 Bečvář Pavel1597
22
710
Toman Jan20511 1 - 01 Kalaidzidis Mikis1582
23
826
Hozda Max14801 0 - 11 WFMPřibylová Sofie1920
13
914
Ryšánek Jakub18791 1 - 01 Koňařík Filip1484
25
1016
Gubin Michail17381 1 - 01 Vaško Pavel1435
27
1135
Veny Helena01 0 - 11 Lavrinčík Pavel1729
17
1220
Rous Dominik16111 1 - 01 Novák Peter0
34
1332
Kolbušovský Michal15471 0 - 1½ Krňák Vladimír1600
21
1428
Harašta František1430½ 1 - 0½ Šaffová Michaela1765
15
1524
Motlíček Ondřej1529½ 1 - 00 Hinz František1677
19
1612
Novotný David19850 1 - 00 Půlpán Jiří1716
31
1718
Plicka Petr17060 1 - 00 Pánek Daniel1274
33
1830
Vávrová Jiřina10270 1 volno  

2. Kolo Datum kola 2021/06/27 Hodina 10:30

Šach.Čís. JménoELOBody VýsledekBody JménoELO Čís.
11
GMNeuman Petr23791 1 - 01 Toman Jan2051
10
211
Holý Filip20441 1 - 01 FMSharashenidze Akaki2374
2
33
FMBurdalev Kirill23001 1 - 01 Ryšánek Jakub1879
14
413
WFMPřibylová Sofie19201 0 - 11 IMHrabuša Matej2299
4
55
IMPřibyl Josef22271 1 - 01 Gubin Michail1738
16
617
Lavrinčík Pavel17291 0 - 11 IMPřibyl Martin2209
6
77
CMBeneš Petr21161 1 - 01 Kolbušovský Michal1547
32
829
Veny Jaume13321 1 - 01 Grussová Helena2092
8
99
FMHajiyev Kanan20641 1 - 01 Veny Helena0
35
1025
Koňařík Filip14840 1 - 00 Novotný David1985
12
1115
Šaffová Michaela17650 ½ - ½0 Motlíček Ondřej1529
24
1227
Vaško Pavel14350 1 - 00 Plicka Petr1706
18
1319
Hinz František16770 0 - 10 Hozda Max1480
26
1431
Půlpán Jiří17160 0 - 10 Rous Dominik1611
20
1521
Krňák Vladimír16000 ½ - ½0 Harašta František1430
28
1633
Pánek Daniel12740 0 - 10 Bečvář Pavel1597
22
1723
Kalaidzidis Mikis15820 1 - 00 Vávrová Jiřina1027
30
1834
Novák Peter00 1 volno  

1. Kolo Datum kola 2021/06/27 Hodina 10:15

Šach.Čís. JménoELOBody VýsledekBody JménoELO Čís.
118
Plicka Petr17060 0 - 10 GMNeuman Petr2379
1
22
FMSharashenidze Akaki23740 1 - 00 Hinz František1677
19
320
Rous Dominik16110 0 - 10 FMBurdalev Kirill2300
3
44
IMHrabuša Matej22990 1 - 00 Krňák Vladimír1600
21
522
Bečvář Pavel15970 0 - 10 IMPřibyl Josef2227
5
66
IMPřibyl Martin22090 1 - 00 Kalaidzidis Mikis1582
23
724
Motlíček Ondřej15290 0 - 10 CMBeneš Petr2116
7
88
Grussová Helena20920 1 - 00 Koňařík Filip1484
25
926
Hozda Max14800 0 - 10 FMHajiyev Kanan2064
9
1010
Toman Jan20510 1 - 00 Vaško Pavel1435
27
1128
Harašta František14300 0 - 10 Holý Filip2044
11
1212
Novotný David19850 - - +0 Veny Jaume1332
29
1330
Vávrová Jiřina10270 0 - 10 WFMPřibylová Sofie1920
13
1414
Ryšánek Jakub18790 1 - 00 Půlpán Jiří1716
31
1532
Kolbušovský Michal15470 1 - 00 Šaffová Michaela1765
15
1616
Gubin Michail17380 1 - 00 Pánek Daniel1274
33
1734
Novák Peter00 0 - 10 Lavrinčík Pavel1729
17
1835
Veny Helena00 1 volno