Konečné pořadí po 9 kolech

Poř.St.č.JménoFEDRtgKlub/Místo PH 1  PH 2  PH 3 
12Soural JanCZE2234TJ Pankrác8,039,07
23Horák JiříCZE2179TJ Sokol Údlice6,541,56
34Horák AlešCZE2112TJ Sokol Údlice6,540,56
412Kozlovský LiborCZE1974ŠK Magic Žatec6,539,06
517Koper ŠtefanCZE1871Šachový Spolek Kostelec Nad Černými6,537,55
610Groh JiříCZE1997ŠK Sokol Vyšehrad6,041,05
77Janáček JaroslavCZE2043ŠK Mahrla Praha z.s.6,038,55
81IMFreisler PavelCZE2249ŠK Kladno6,035,05
915Žváček AntonínCZE1900Sportovní klub Kbely6,033,06
1011CMPetras MilanCZE1996Šachový klub Bohnice5,536,05
116Jerman RichardCZE2059ŠO TP Nova Kladno, z.s.5,536,05
1219Švadlenka JaroslavCZE1854Český Lev Kolešovice-Šachový Klub,5,038,54
1318Šťastný JakubCZE1863Šk Teplice5,035,04
1414Šíbl VáclavCZE1901ŠK Valdštejn Cheb5,035,04
159Novotný DavidCZE2001TJ Kobylisy5,032,54
1624Kalvach LadislavCZE1761ŠK Mahrla Praha z.s.5,031,55
1721Urban TomášCZE1798Český Lev Kolešovice-Šachový Klub,5,031,54
1825Mleziva MiloslavCZE1760Sokol Buštěhrad5,028,54
1913Žáček PetrCZE1921ŠO TP Nova Kladno, z.s.4,535,03
208Urbánek ŠtěpánCZE2007Český Lev Kolešovice-Šachový Klub,4,534,04
2126Bartoň MilanCZE1737ŠO Praga Praha4,531,54
2220Hofner FrantišekCZE1838SK DDM Slaný4,529,54
2322Rujder TiborCZE1782Šachový klub Zdice4,529,04
2428Bečvář PavelCZE1679ŠO Praga Praha4,528,54
255Bauer JindřichCZE2085Český Lev Kolešovice-Šachový Klub,4,036,54
2632Veselský JanCZE1544ŠK Praha-Smíchov4,033,53
2730Pokorná JanaCZE1602Šk Rakovník4,033,03
2816Hinz FrantišekCZE1880Tj Hostivice4,031,04
2923Žák JiříCZE1762Šachový klub Velvary4,030,04
3029Zmeškal StanislavCZE1666Šachový klub Slovan Jirkov4,028,54
3133Jakuš LubomírCZE1522ŠK Mahrla Praha z.s.3,526,53
3242Krajíček MatthewCZE1110Český Lev Kolešovice-Šachový Klub,3,524,53
3339Mleziva MiloslavCZE1424Sokol Buštěhrad3,524,03
3438Harašta FrantišekCZE1466ŠK Mahrla Praha z.s.3,030,53
3527Beneš MiroslavCZE1717ŠK Rakovník3,028,03
3631Papírník MilanCZE1548ŠO Praga Praha3,025,03
3735Kraus PetrCZE1277ŠK Mahrla Praha z.s.3,024,52
3840Stružka AdamCZE1228Český Lev Kolešovice-Šachový Klub,3,021,53
3934Verner JaromírCZE1413Český Lev Kolešovice-Šachový Klub,2,523,02
4041Litavský LukášCZE1114ŠK Rakovník2,522,51
4137Vávrová JiřinaCZE1036Šachový klub Praha 42,022,01
4236Jindra JakubCZE1235TJ Klášterec nad Ohří1,520,01

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: points (game-points)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: The greater number of victories (variable)

Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2021 Heinz Herzog, CMS-Version 22.09.2021 12:51
PixFuture exclusive partner, tiráž