Logged on: Gast
Servertime 19.03.2024 05:46:32
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Domů
Databáze turnajů
Mistrovství AUT
Fotogalerie
FAQ
Online Registrace
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:
POHÁR města Říčany 2021 OPEN A
Poslední aktualizace28.08.2021 14:00:07, Creator/Last Upload: Chess Federation of the Czech Republic
Search for player
Hledej
Nasazení/Výsledky
6. Kolo Datum kola 2021/08/25 Hodina 17:00
Šach.
Čís.
Jméno
Typ
ELO
Body
Výsledek
Body
Jméno
Typ
ELO
Čís.
1
7
Skypala Ondrej
U18
2158
5
0 - 1
4½
Rut Vojtech
2061
19
2
3
FM
Petr Jakub
U20
2236
4
1 - 0
4
Vojta Jakub
U18
2150
8
3
10
Horak Jan
2143
4
½ - ½
4
Vitak Jiri
2221
4
4
6
Hrdina Robin
S
2192
3½
0 - 1
4
FM
Taborsky Rostislav
2090
16
5
14
Ocelak Jakub
U18
2102
3½
½ - ½
3½
FM
Vojta Tomas
S
2312
2
6
15
Novotny Martin
U20
2097
3½
1 - 0
3½
FM
Svatos Jan
2198
5
7
20
Aubrecht Petr
2016
3½
0 - 1
3½
Placer Sebastian
U18
2129
12
8
52
Rousek Jan
U18
1745
3½
½ - ½
3½
FM
Hajiyev Kanan
2124
13
9
1
FM
Hollan Petr
2318
3
1 - 0
3
Voracek Zdenek
S60
1935
26
10
17
Jun Rudolf
U18
2090
3
½ - ½
3
Ruzicka Filip
U18
1783
43
11
23
Steiner Juraj
S60
1959
3
1 - 0
3
Stanek Ondrej
2072
18
12
21
Elias Jakub
S
1982
3
½ - ½
3
Pejrimovsky Tadeas Rubel
U18
1532
69
13
25
Cermak Jan
1938
3
0 - 1
3
Blumel Otto
S60
1965
22
14
37
Chval Zdenek
U18
1846
3
½ - ½
2½
Chval Zdenek
2147
9
15
51
Holub Adam
U18
1754
2½
1 - 0
2½
Novotny David
1923
28
16
29
Hejsek Lukas
U18
1906
2½
1 - 0
2½
Nentvich Libor
1771
49
17
31
Skala Jaromir
S
1887
2½
½ - ½
2½
Konvalinka Vladislav
S60
1718
58
18
33
Vavrinec Tomas
S
1875
2½
1 - 0
2½
Meca Viktor
1709
59
19
34
Strnad Michael
U20
1868
2½
½ - ½
2½
Feierfeil Jiri
S60
1623
64
20
35
Pavlicek Petr
S60
1863
2½
½ - ½
2½
Rucabado Stefan
U18
1549
67
21
62
Bezdek Tomas
U18
1644
2½
1 - 0
2½
Hrbek Tomas
U18
1833
38
22
47
Pressler Tobias
U18
1772
2½
0 - 1
2½
Pisar Tomas
U18
1528
70
23
30
Danhel Lukas
1902
2
½ - ½
2
Papousek Michal
U18
1689
61
24
54
Chmelik Ladislav
S
1732
2
0 - 1
2
Bartos Vaclav
U18
1879
32
25
44
Le Anh Dung
U18
1779
2
1 - 0
2
Tichy Tomas
U18
1513
71
26
56
Vit Zdenek
S60
1726
2
½ - ½
2
Kubice Jakub
U20
1776
45
27
66
Jankovsky Zbynek
S
1564
2
0 - 1
2
Seidl Jan
U18
1768
50
28
53
Mach Jan
1742
2
½ - ½
2
Bruna Matous
U18
1623
63
29
11
Zvolensky David
U20
2136
1½
1 - 0
1½
CM
Petras Milan
S60
1938
24
30
48
Kalvach Ladislav
S60
1771
1½
0 - 1
1½
Svetly Jiri
1852
36
31
41
Vorackova Jarmila
S60
1802
1½
½ - ½
1
Vilimova Julie
U20
1805
40
32
39
Koper Stefan
S60
1827
1
1 - 0
1
Blazek Miroslav
1801
42
33
60
Cabart Pavel
1700
1
1 - 0
1
Pejrimovska Viola Ruby
U18
1773
46
34
57
Kacirek Pavel
U18
1718
1
1 - 0
1
Kleprlik Jan
S
1533
68
35
72
Chon Jeremy
U18
1454
½
½ - ½
1
Hampel Rudolf
1593
65
36
27
Salac Jiri
S60
1929
½
0
nenasazen
37
55
Martinec Karel
S60
1730
1
0
nenasazen
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 12.03.2024 12:22
tiráž