Logged on: Gast
Servertime 19.03.2024 07:33:05
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Domů
Databáze turnajů
Mistrovství AUT
Fotogalerie
FAQ
Online Registrace
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:
POHÁR města Říčany 2021 OPEN A
Poslední aktualizace28.08.2021 14:00:07, Creator/Last Upload: Chess Federation of the Czech Republic
Search for player
Hledej
Nasazení/Výsledky
5. Kolo Datum kola 2021/08/24 Hodina 17:00
Šach.
Čís.
Jméno
Typ
ELO
Body
Výsledek
Body
Jméno
Typ
ELO
Čís.
1
5
FM
Svatos Jan
2198
3½
0 - 1
4
Skypala Ondrej
U18
2158
7
2
13
FM
Hajiyev Kanan
2124
3½
0 - 1
3½
Rut Vojtech
2061
19
3
16
FM
Taborsky Rostislav
2090
3
1 - 0
3
FM
Hollan Petr
2318
1
4
26
Voracek Zdenek
S60
1935
3
0 - 1
3
FM
Petr Jakub
U20
2236
3
5
4
Vitak Jiri
2221
3
1 - 0
3
Stanek Ondrej
2072
18
6
6
Hrdina Robin
S
2192
3
½ - ½
3
Novotny Martin
U20
2097
15
7
8
Vojta Jakub
U18
2150
3
1 - 0
3
Jun Rudolf
U18
2090
17
8
10
Horak Jan
2143
3
1 - 0
3
Cermak Jan
1938
25
9
12
Placer Sebastian
U18
2129
3
½ - ½
3
Rousek Jan
U18
1745
52
10
2
FM
Vojta Tomas
S
2312
2½
1 - 0
2½
Hejsek Lukas
U18
1906
29
11
14
Ocelak Jakub
U18
2102
2½
1 - 0
2½
Bezdek Tomas
U18
1644
62
12
20
Aubrecht Petr
2016
2½
1 - 0
2½
Strnad Michael
U20
1868
34
13
22
Blumel Otto
S60
1965
2½
½ - ½
2½
Elias Jakub
S
1982
21
14
49
Nentvich Libor
1771
2
½ - ½
2
Chval Zdenek
2147
9
15
45
Kubice Jakub
U20
1776
2
0 - 1
2
Steiner Juraj
S60
1959
23
16
28
Novotny David
1923
2
½ - ½
2
Konvalinka Vladislav
S60
1718
58
17
33
Vavrinec Tomas
S
1875
2
½ - ½
2
Pisar Tomas
U18
1528
70
18
51
Holub Adam
U18
1754
2
½ - ½
2
Pavlicek Petr
S60
1863
35
19
61
Papousek Michal
U18
1689
2
0 - 1
2
Chval Zdenek
U18
1846
37
20
38
Hrbek Tomas
U18
1833
2
½ - ½
2
Feierfeil Jiri
S60
1623
64
21
43
Ruzicka Filip
U18
1783
2
1 - 0
2
Jankovsky Zbynek
S
1564
66
22
69
Pejrimovsky Tadeas Rubel
U18
1532
2
1 - 0
2
Le Anh Dung
U18
1779
44
23
59
Meca Viktor
1709
1½
1 - 0
1½
Zvolensky David
U20
2136
11
24
24
CM
Petras Milan
S60
1938
1½
0 - 1
1½
Pressler Tobias
U18
1772
47
25
36
Svetly Jiri
1852
1½
0 - 1
1½
Skala Jaromir
S
1887
31
26
67
Rucabado Stefan
U18
1549
1½
1 - 0
1½
Vorackova Jarmila
S60
1802
41
27
32
Bartos Vaclav
U18
1879
1
1 - 0
1½
Kalvach Ladislav
S60
1771
48
28
63
Bruna Matous
U18
1623
1
1 - 0
1
Koper Stefan
S60
1827
39
29
40
Vilimova Julie
U20
1805
1
0 - 1
1
Mach Jan
1742
53
30
42
Blazek Miroslav
1801
1
0 - 1
1
Chmelik Ladislav
S
1732
54
31
46
Pejrimovska Viola Ruby
U18
1773
1
0 - 1
1
Vit Zdenek
S60
1726
56
32
50
Seidl Jan
U18
1768
1
1 - 0
1
Cabart Pavel
1700
60
33
27
Salac Jiri
S60
1929
½
- - +
1
Tichy Tomas
U18
1513
71
34
65
Hampel Rudolf
1593
½
½ - ½
½
Kacirek Pavel
U18
1718
57
35
72
Chon Jeremy
U18
1454
0
½ - ½
½
Martinec Karel
S60
1730
55
36
68
Kleprlik Jan
S
1533
0
1
volno
37
30
Danhel Lukas
1902
2
0
nenasazen
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 12.03.2024 12:22
tiráž