Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

O pohár bystrcké radnice 2011

Poslední aktualizace11.09.2011 08:05:39, Creator/Last Upload: Chess Federation of the Czech Republic

Startovní listina

Čís.JménoFEDRtgKlub/Místo
1IMBernášek JanCZE2485ŠK Rapid Pardubice, o.s.
2IMVyskočil NeklanCZE2311ŠK Duras BVK
3FMHolemář DavidCZE2291ŠK Bystrc Oilers
4Skácelík PetrCZE2233ŠK Duras BVK
5Řehůřek LukášCZE2233ŠK Bystrc Oilers
6FMKratochvíl JosefCZE2223ŠK Caissa Třebíč
7Kratochvíl KarelCZE2175Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.
8Uhmann st. JanCZE2147ŠK Hustopeče
9Blahynka MartinCZE2146ŠK Duras BVK
10Kratochvíl MilanCZE2101Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.
11Přibyl RenéCZE2070ŠK Bystrc Oilers
12Chládek VáclavCZE2036Garde Lipovec
13Píše JanCZE2033Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.
14Zeman ArnoštCZE2031Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.
15Šípek MichalCZE2001Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.
16Kalendovský JanCZE1999Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.
17Sysel JiříCZE1999ŠK Tetčice
18Veselý JaromírCZE1983Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.
19Uhmann ml. JanCZE1977Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.
20Kopeček IvanCZE1971Moravská Slavia Brno
21Kubíček PavelCZE1965OREL Ořechov
22Kratochvíl VítCZE1956TJ Náměšť n/Oslavou
23Hrdina JiříCZE1953ŠK Bystrc Oilers
24Vávra MichalCZE1933Moravská Slavia Brno
25Paulík MartinCZE1928Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.
26Hampel DavidCZE1922ŠK Tetčice
27Kubíček JiříCZE1920ŠK Bystrc Oilers
28Dvořák AdamCZE1912Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.
29Novák VítězslavCZE1908ŠK Vinohrady Brno
30Vavřínek TomášCZE1903MSA Dolní Benešov
31Polák RadimCZE1876Viktorie Bohumín
32Kalmár MartinCZE1873Viktorie Bohumín
33Kolek JosefCZE1864Slovan Ivančice
34Vachek JiříCZE1852Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.
35Matzner RadomilCZE1835nereg.
36Zikan KarelCZE1833Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.
37Prokop JiříCZE1822Moravská Slavia Brno
38Prax IvoCZE1818TJ Lokomotiva Česká Třebová
39Kosina VladimírCZE1811Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.
40Juránek PetrCZE1804Moravská Slavia Brno
41Rotrekl RostislavCZE1804Moravská Slavia Brno
42Kosík ZbyněkCZE1792Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.
43Kacálek TomášCZE1790ŠK Bystrc Oilers
44Slezák JiříCZE1750nereg.
45Horák KarelCZE1749Sokol Střelice
46Juriga TomášCZE1726Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.
47Řehůřek JiříCZE1711ŠK Bystrc Oilers
48Effenberger AdamCZE1703Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.
49Eichler BřetislavCZE1682Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.
50Lapúník MichalCZE1679Moravská Slavia Brno
51Hladký MilanCZE1675Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.
52Fiala LubomírCZE1657ŠK Lipůvka
53Sapák RadoslavCZE1654ŠK Bystrc Oilers
54Sojka OldřichCZE1632Sokol Střelice
55Stambolidis SpirosCZE1619Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.
56Sup JiříCZE1589ŠK Bystrc Oilers
57Polák ZdeněkCZE1564Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.
58Menčík PavelCZE1558ŠK Duras BVK
59Horák MilošCZE1557Sokol Střelice
60Koukolík AntonínCZE1556Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.
61Kandalec ŠtefanCZE1542Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.
62Kejduš RadomírCZE1542Moravská Slavia Brno
63Hafrovič VendelínCZE1472ŠK 64 Brno
64Fajová AliceCZE1337ŠK Bohemia Pardubice o.s.
65Pavlík MartinCZE1280TJ ČECHIE Zastávka
66Daňhel PetrCZE1000nereg.
67Heneš PavelCZE1000nereg.
68Ott MichalCZE1000Bystrc
69Siuda MiroslavCZE1000nereg.
70Černý RomanCZE1000Sokol Kobeřice
71Šoba PavelCZE1000Bystrc
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 17.08.2022 09:12
PixFuture exclusive partner, tiráž