XIII Open Internacional Memorial Ezequiel Martin id. 260736

Darrera actualització13.06.2021 19:23:45, Creador/Darrera càrrega: Josep M. Jordan Garcia

Selecciona paràmetres Mostra els detalls del torneig, Link tournament to the tournament calendar
LlistesRànquing inicial, Llista alfabètica de jugadors, Estadístiques de la Federació, partides i títols, Taula d'horaris
Taula creuada de classificació final després de 9 rondes, Taula creuada pel rànquing inicial
Aparellaments per taulersRd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5, Rd.6, Rd.7, Rd.8, Rd.9/9 , Sense emparellar
Classificació després de Rd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5, Rd.6, Rd.7, Rd.8, Rd.9
Excel i impressióImprimeix la llista, Exporta a Excel (.xlsx), Exporta a fitxer PDF

Classificació final després de 9 rondes

OrdreNúm. Ini.NomTipusGrFEDEloFIDEClub/CiutatPts. Des1  Des2  Des3 
14IMGarriga Cazorla PereESP25192519Mollet, Club D'escacs7,5124822359
23GMMunoz MiguelESP25262526Lira Vendrellenca7,5025042386
32IMSosa TomasARG25822582Mollet, Club D'escacs7024242338
45GMMoskalenko ViktorS50ESP24922492Colon Sabadell Chessy7023672281
51GMNarciso Dublan MarcESP25932593Ateneu Colon C.E.7023402230
67FMGarcia Ramos DanielAESP23842384Colon Sabadell Chessy7023362255
711FMFernandez Diaz CristianBESP22212221Mollet, Club D'escacs7021132054
810MKRojano Alfonso CarlosAESP22772277Gramenet Club Escacs6,5022522225
96GMMovsziszian KarenS50ARM24652465Sant Andreu C.E.6,5022262188
1016MKVentura Bolet AlexandreBESP21492149Vila Olimpica, Club D'escacs6,5021672127
118IMVidarte Morales ArturoS50AESP23562356Platja D'aro, Club Escacs6,5020061980
129IMCruz FilemonS50APER230423046021972210
1320CMMenac Comas Joan RamonS50CESP19831983Catalonia-Joviat E.6020432054
1417MKVicient Calvo RamonCESP20972097Peo Vuit, C.E.6020332025
1513MKVentura Bolet MaximBESP21872187Vila Olimpica, Club D'escacs6019691944
1674Montes Molina IvanU12FESP14021402Barad, Club Escacs6019681886
1714MKBarranco Montilla CristobalBESP21712171Gramenet Club Escacs6019431946
1815MKCanal Oliveras JoanS50BESP21572157Catalunya E.C.6019251869
1924Planella Sanchez JordiS50DESP18951895Esplugues L'Avenc C.E.6019101898
2021Pla Almenar NelCESP19651965Vila Olimpica, Club D'escacs5,5020072044
2146Torrent Minguet JoanEESP17041704Balaguer C.E.5,5020032133
2249Serrano Batova VicentU16EESP16681668Barcelona, Club Escacs5,5019522072
2318MKComellas Blanchart JordiS50CESP20782078Tres Peons C.E.5,5019001935
2419MKBardera Gil SergiCESP20352035Gramenet Club Escacs5,5018811889
2554Ramirez Cortes IzanU18FESP16271627Montornes C.E.5,5018641938
2648Dominguez Laguna EduardU18EESP16831683Cor De Marina Badalona, C.E.5,5017761858
2753Uber Gracia HugoU12FESP16281628Catalonia-Joviat E.5,5017691799
2831Jimenez Martinez JavierDESP18371837Manlleu Club Escacs5,5017641781
2940Goormachtigh LaurensEBEL172517255,5016961717
3025Ruiz Molina GabrielDESP18891889Canet, Club Escacs5,5016881671
3123Melero Sanchez PereS50DESP19101910Terrassa Del Csc, C.E.5,5016331606
3244Colomer Gomez JordiS50EESP17051705Sant Cugat Club Escacs5,5016271660
3342Vinuesa Sorli RubenU14EESP17121712Ruy Lopez, Club Escacs5,5015321537
3457Herman Gamazo IsaacU10FESP15641564Colon Sabadell Chessy5020002069
3512MKVillar Reymundo Juan AntonioBPER21952195La Lira, C.E.5019502022
3630Garcia De Blas EstebanS50DESP18401840Colon Sabadell Chessy5017901876
3732Malonda Rey AlbertDESP18101810Mollet, Club D'escacs5017811907
3833Cervello Navarro HectorU16DESP18041804Colon Sabadell Chessy5017571878
3935Millan Hernandez MarcEESP17771777Sant Cugat Club Escacs5016851787
4043Caro Martinez RamonS50EESP17081708Mollet, Club D'escacs5016551722
4197Brunet Espinosa RogerFNED17000Montmelo C.E.5016191673
4227Van Hul Miralles AntoniDESP18761876Terrassa DEl Csc, C.E.5015941633
4329Delgadillo Torrico FelipeS50DESP18501850Peon Doblado5015261573
4447Roa Ribera AlvaroU20EESP16941694Cor De Marina Badalona, C.E.5014991587
4545Nieto Badia PauEESP17041704Balaguer C.E.5014491522
4638Reyes Menendez AntonioS65EESP17691769Mollet, Club D'escacs5014111369
4761Capdet Egea SergiFESP14991499Gran Penya Vilanova C.E.4,5017581913
4858Casanovas Barniol GerardFESP15531553Manlleu Club Escacs4,5017331867
4980Orellana Romero DanielU18FESP13411341Palleja, Club Escacs4,5016871790
5070Ribera Caro JoanU14FESP14291429Peona i Peo, C.E.4,5016841790
5177Rodriguez Alcalde FabianFESP13751375Manlleu Club Escacs4,5016431806
5268Marin Ripoll MartiU12FESP14461446Sitges Prado Suburenc, P.E.4,5016401799
5336Maynat Diaz Jose AntonioS50EESP17751775Canet, Club Escacs4,5015981691
5428Castillo Dalmau ArnauU16DESP18541854Vila Olimpica, Club D'escacs4,5015471593
5539Pera Muntasell MarcU20EESP17501750La Lira, C.E.4,5015341633
5626Martinez Talavera JordiDESP18831883Cor De Marina Badalona, C.E.4,5015061620
5766Mangues Rubia AlexU16FESP14821482Ateneu Colon C.E.4019061988
5862Lambert Pont MichaelU14FESP14941494Mollet, Club D'escacs4017521951
5975Infiesta Aguila AgustiFESP14011401Canet, Club Escacs4017401805
6076Montero Olmos JavierU14FESP13821382Palleja, Club Escacs4016841806
6185Ferre Cebrian GuifreU14FESP12781278Valls C.E.4016511732
6269De Lomas Busquets AlexU16FESP14321432Argentona C.P. Escacs4015771797
6337Palomares Fite JordiS50EESP17711771Barcelona, Club Escacs4015501680
6498Domene Olle DaniFESP17000La Passio D'esparreguera, C.E.4015461651
6555Nieto Amat AlejandroFESP15681568Paretana D'escacs, Associació4015431712
6667Lambert PaulFESP14731473Mollet, Club D'escacs4015401750
6760Garre Montes MarcU16FESP15231523Argentona C.P. Escacs4015251730
6834Pous Garriga AntoniS65EESP17901790Mollet, Club D'escacs4014661574
6978Mangues Rubia OriolU14FESP13671367Ateneu Colon C.E.4014481631
7079Lambert Pont JamesU12FESP13591359Mollet, Club D'escacs4014151585
7150Flores Munoz DanielS65EESP16621662Granollers-Canovelles4014091557
7263Lopez Torralba OscarFESP14931493Paretana D'escacs, Associacio4013791539
7372Gardner RichardFESP14061406Sitges Prado Suburenc, P.E.3,5015361754
7465Arumi Arderiu MarcFESP14901490Moia Moianes C.E.3,5015231776
7589Rodriguez Lopez XavierU16FESP12591259Terrassa Del Csc, C.E.3,5015171639
7671Begara Rodriguez DavidFESP14201420Manlleu Club Escacs3,5014811707
7784Arellan Zavala MarcU12FESP12891289Peona i Peo, C.E.3,5014721644
7852Campos Barrachina EdgarFESP16431643Canet, Club Escacs3,5014081627
7951Benet Saniger XavierFESP16471647Tona-La Crema Club Escacs3,5013651552
8041Garcia Garcia CandidoS50EESP17211721Canet, Club Escacs3,5013281524
8192Delgadillo Vidal Philippe ArnauU10FESP11701170Peona i Peo, C.E.3017291927
8222De La Plaza Gras JordiS50DESP19391939Sant Cugat Club Escacs3014721483
8393Cabrera Gallego Alejandro NicU18FESP11651165Mollet, Club D'escacs3014001588
8459Garcia Punzano Josep LluisS50FESP15521552Sant Adria C.E.3013951572
8582Ojea Pacheco MatiasU14FESP13151315Paretana D'escacs, Associacio3013911622
8683Dominguez Laguna DidacU16FESP13141314Cor De Marina Badalona, C.E.3013881660
8790Lleonart Saez LlucU12FESP12181218Mollet, Club D'escacs3013741597
88101Pintor Aguilar AlexFESP17000Sant Quirze Del Vallés3013661554
8991Mulet Polo PauU10FESP12081208Mollet, Club D'escacs3013601533
90103Garcia Blanco BielFESP14000Cor De Marina Badalona, C.E.3013041533
9187Bernat Mor JuliS50FESP12671267Ateneu Barcelones, C.E.3013031550
9295Sagales Arruebo EricU10FESP10991099Tona-La Crema Club Escacs3012961502
9388Fabrega Exposito JoelU12FESP12661266Mollet, Club D'Escacs3012761516
9456Romero Funieles RafaelS65FESP15651565La Lira, C.E.3012751494
9564Casas Roig MiquelS65FESP14921492Manlleu Club Escacs3011751386
9694Petergova StellaU12FESP11431143Platja D'aro, Club Escacs2,5112621506
9781Vicente Perales ManelS50FESP13401340Mollet, Club D'escacs2,5011171364
98100Monleon Busquets ErnestoFESP17000Vilassar De Mar, C.E.2011501438
9973Roman Garcia IsaacFESP14021402Sant Quirze Del Valles2010971408
100104Casatejada Rodriguez LeoFESP13840Cor De Marina Badalona, C.E.2010771451
10186Gardner Luis EduardU12FESP12741274Sitges Prado Suburenc, P.E.209671241
102102Martinez Alarcon RogerFESP14840Mollet, Club D'escacs105551429
10396Arellan Zavala JosepU10FESP10261026Peona i Peo, C.E.105231406
10499Eleno Raimundo OscarFESP17000Montmelo C.E.0000

Anotació:
Desempat1: Direct Encounter (The results of the players in the same point group)
Desempat2: Performance (variable with parameter)
Desempat3: rating average of the opponents (variabel with parameters)

Servidor de resultats de torneigs d'escacs © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 07.08.2022 22:12
PixFuture exclusive partner, Impressió