Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

O putovní pohár Makkabi

Poslední aktualizace11.09.2011 14:43:42, Creator/Last Upload: Chess Federation of the Czech Republic

Startovní listina

Čís.JménoFEDRtgKlub/Místo
1IMBernášek JanCZE2464ŠK Rapid Pardubice, o.s.
2IMNeuman PetrCZE2463Šachový klub Zikuda Turnov - o.s.
3IMPlát VojtěchCZE2419TŽ Třinec
4Bureš JaroslavCZE2415Agentura 64 Grygov
5FMSabol MarianCZE2371ŠK Vysoké Mýto
6FMČervený MartinCZE23472222 ŠK Polabiny
7FMBuchníček PetrCZE2330ŠK Caissa Třebíč
8IMJirovský PavelCZE2313Sokol Kolín
9FMJurka MiroslavCZE2310ŠK Duras BVK
10IMVyskočil NeklanCZE2308ŠK Duras BVK
11FMHolemář DavidCZE2306ŠK Bystrc Oilers
12Urbanec LadislavCZE2293nereg. Brno
13Jandourek LukášCZE2232TJ Neratovice
14Skácelík PetrCZE2206ŠK Duras BVK
15Řehůřek LukášCZE2205ŠK Bystrc Oilers
16Kratochvíl KarelCZE2198Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.
17Pakosta MiroslavCZE2161Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.
18Hrubeš PavelCZE2158TJ Lanškroun
19Uhmann JanCZE2152ŠK Hustopeče
20Petuchov SergejCZE2145ŠK Rapid Pardubice, o.s.
21Vykydal FrantišekCZE2134Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.
22Handl MartinCZE2117Spartak Adamov
23Kredl KarelCZE2110Spartak Adamov
24Kratochvíl MilanCZE2103Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.
25WIMMedunová VěraCZE2088Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.
26Chládek VlastimilCZE2082ŠK GARDE Lipovec
27Lorenc OldřichCZE2080TJ Štefanydes Polička
28Trhal TomášCZE2078ŠK Vysoké Mýto
29Ptáček LubošCZE2065ŠK Vysoké Mýto
30Kalendovský JanCZE2051Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.
31Paluch LadislavSVK2045Sk Energetik Velke Kapusany
32Mižák JánCZE2042Spartak Adamov
33Jelínek VáclavCZE2041ŠK Bohemia Pardubice o.s.
34Marek JiříCZE2040TJ Podlužan Prušánky
35Šípek OldřichCZE2027Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.
36Laušman PetrCZE2026ŠK Bohemia Pardubice o.s.
37Messerschmidt StanislavCZE2021OREL Ořechov
38Zeman ArnoštCZE2018TJ Štefanydes Polička
39Šípek MichalCZE1995Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.
40Hošek MartinCZE1985Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.
41Meduna EduardCZE1977Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.
42Uhmann ml. JanCZE1977Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.
43Hlavinka ZdeněkCZE1975ŠK Vinohrady Brno
44Daněk PavelCZE1971ŠK Bohemia Pardubice o.s.
45Solil RomanCZE1962TJ Lanškroun
46Zelenka JaroslavCZE1956ŠK Bohemia Pardubice o.s.
47Zapletal JiříCZE1937Sokol Přemyslovice
48Hájek ZdeněkCZE1934Sokol Přemyslovice
49Havel FrantišekCZE1918ŠK Svitavy
50Sukdolák RadekCZE1901TJ CHS Chotěboř
51Sodomka AdamCZE1893TJ Štefanydes Polička
52Prucek LadislavCZE1891Sokol Přemyslovice
53Hubený PavelCZE1848Makkabi Boskovice
54Ošťádal JosefCZE1839Sokol Přemyslovice
55Boháček MilanCZE1798Makkabi Boskovice
56Veselý MiroslavCZE1750Makkabi Boskovice
57Schaffer OndřejCZE1736TJ Štefanydes Polička
58Juriga TomášCZE1726Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.
59Effenberger AdamCZE1703Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.
60Schaffer DavidCZE1692TJ Štefanydes Polička
61Sehlyanyk IvanCZE1615ŠK Šternberk
62Eichler BřetislavCZE1610Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.
63Menčík PavelCZE1558ŠK Duras BVK
64Brda VlastimilCZE1321Makkabi Boskovice
65Melichar JaroslavCZE1000nereg. Pohled HB
66Vála PetrCZE1000nere. Praha
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 17.08.2022 09:12
PixFuture exclusive partner, tiráž