N.B.: Voor het reduceren van de serverbelasting wegens het dagelijkse doorzoeken van alle verbindingen door zoekmachines zoals Google, Yahoo en Co, worden alle verbindingen voor toernooien ouder dan twee weken (einddatum) getoond na het klikken op de volgende knop:

European Youth Chess Championship Albena 2011 - Boys Under 18

De pagina werd het laatst gewijzigd op19.12.2011 01:58:01, Creator: bulgarian chess federation,Last Upload: heinz herzog

Spelersoverzicht voor bel

bel
SNoNaamRtgFED123456789Pts.Rk.Groep
37Godart Francois2266BEL½1½0101004,053Boys18
62Vandevenne Sander2096BEL½000½10½½3,073Boys18
75Swijsen Lars1993BEL½0001½0114,063Boys16
79Real Thibault1974BEL00110110½4,551Boys16
82Dorr Yannick1908BEL0000½½½½13,085Boys16
50De Vleeschauwer Maarten1970BEL110½010104,549Boys14
58Tuerlinckx Ben1925BEL01½0000012,599Boys14
64Lenaerts Lennert1902BEL10010011½4,550Boys14
90Ramacker Quinten1721BEL00001½01½3,097Boys14
8Capone Nicola2043BEL½1½011½116,510Boys12
101Demarre Thomas0BEL00100½0012,5121Boys12
30Faybish Nathaniel0BEL10000111½4,549Boys8
55Gijsen Michelle1724BEL0000011½½3,058Girls18
41Mabille Natacha1848BEL0½1101½105,028Girls16

Resultaten van de laatste ronde voor bel

Rd.Bo.No. NaamRtgPt. ResultaatPt. NaamRtg No.
91141
Mabille Natacha18485 0 - 15 WFMVisanescu Daria-Ioana2010
22
92961
Tuzi Bruna1519 ½ - ½ Gijsen Michelle1724
55
92330
Faybish Nathaniel04 ½ - ½4 Vardakas Grigorios0
80
9721
Mihajlov Sebastian1972 0 - 1 Capone Nicola2043
8
962118
Sinjari Dhimitri01 0 - 1 Demarre Thomas0
101
91850
De Vleeschauwer Maarten1970 0 - 1 Paravyan David2192
16
92464
Lenaerts Lennert19024 ½ - ½4 Basso Pier Luigi2051
37
94690
Ramacker Quinten1721 ½ - ½ Grahovac Danijel1885
67
95258
Tuerlinckx Ben1925 1 - 01 Spaho Kevin0
103
92950
Monev Alexander21334 ½ - ½4 Real Thibault1974
79
93662
Taichman Ori20743 0 - 13 Swijsen Lars1993
75
94582
Dorr Yannick19082 1 - 02 Liu Dennis1899
83
91837
Godart Francois22664 0 - 14 FMKotainy Jens2406
12
93662
Vandevenne Sander2096 ½ - ½ Abozenko Georg1911
77

Spelerdetails voor bel

Rd.SNoNaamRtgFEDPts.Res.
Mabille Natacha 1848 BEL Rp:1922 Pts. 5,0
14WIMBaraeva Marina2199RUS6,0s 0
264Mahmutbegovic Nadina1643BIH3,5w ½
366Haukenes Alise1620NOR3,5s 1
470Kejzar Petra1571SLO2,5w 1
51WIMZiaziulkina Nastassia2296BLR5,5w 0
662Misiuk Ivona1656LTU4,0s 1
728Stoeri Laura1955SUI5,0w ½
820Chiarion Elisa2012ITA4,5s 1
922WFMVisanescu Daria-Ioana2010ROU6,0w 0
Gijsen Michelle 1724 BEL Rp:1542 Pts. 3,0
124WFMMiturova Magdalena2042CZE5,5w 0
236Kantor Reka1962SVK3,5s 0
362Kremer Nadine0LUX2,0w 0
458Popadic Mirjana1574BIH2,5s 0
557Popadic Milica1622BIH3,0s 0
656Milicevic Dajana1682BIH3,0w 1
760Pritchard Abigail1552ENG2,0w 1
852Atanasova Elitsa1728BUL3,5s ½
961Tuzi Bruna1519ALB3,0s ½
Faybish Nathaniel 0 BEL Rp:1200 Pts. 4,5
172Susa Maks0SLO3,0w 1
276Topoglu Berkay0TUR4,5s 0
364Poziomkowski Szymon0POL4,5w 0
479Unlu Alp Bugra0TUR5,5s 0
553Morozli Grigorijs0LAT4,5w 0
619Amon Jan0SLO3,0s 1
749Marko Pirro0ALB3,0w 1
866Savin Aleksa0SRB3,5s 1
980Vardakas Grigorios0GRE4,5w ½
Capone Nicola 2043 BEL Rp:1990 Pts. 6,5
171Lazov Toni1739MKD4,5s ½
269Herea Sergiu-Gabriel1747ROU4,5w 1
342Morozov Nichita1876MDA7,0s ½
449Hoang Harry1860SUI3,5w 0
5108Kavalkou Pavel0BLR5,0w 1
661Szilassi Abel1795HUN4,5s 1
740Moss Guy1881ISR5,5w ½
834Petrov Martin1899BUL5,5s 1
921Mihajlov Sebastian1972NOR5,5s 1
Demarre Thomas 0 BEL Rp:1316 Pts. 2,5
137Martirosyan Haik M1892ARM7,5s 0
265Demidov Jan1777FIN4,0w 0
3123Uzunov Radoslav0BUL2,0s 1
466Livaic Leon1773CRO4,0s 0
536Meunier Clement1893FRA4,0w 0
6119Sofiychuk Anatoly0UKR3,5w ½
7124Vasilev Kristian0BUL3,5s 0
8114Semjonovs Vsevolods0LAT3,0w 0
9118Sinjari Dhimitri0ALB1,0s 1
De Vleeschauwer Maarten 1970 BEL Rp:1988 Pts. 4,5
1102Selivanov Daniil0RUS3,0s 1
225Huber Martin Christian2133AUT5,0w 1
311CMDastan Muhammed Batuhan2247TUR5,0s 0
421Kambrath Yannick2153FRA5,5w ½
529Hauge Lars Oskar2086NOR5,0s 0
686Ragnarsson Dagur1761ISL3,5w 1
731Bayramov Elkhan2084AZE5,0s 0
894Diril Dogus1668TUR4,0w 1
916Paravyan David2192RUS5,5w 0
Tuerlinckx Ben 1925 BEL Rp:1671 Pts. 2,5
16FMAlekseenko Kirill2303RUS6,0w 0
291Konstantinov Aleksandar1710MKD3,0s 1
312Schroeder Jan-Christian2235GER5,5w ½
436Khamidov Komil2055POL5,5s 0
597Balaji Ananthanarayan1598ENG4,5w 0
673Garrido Piriz Pablo1854ESP2,5s 0
788Bardarov Georgi1732BUL3,5w 0
8101Orujlu Rajab0AZE3,0s 0
9103Spaho Kevin0ALB1,0w 1
Lenaerts Lennert 1902 BEL Rp:1941 Pts. 4,5
112Schroeder Jan-Christian2235GER5,5w 1
226FMShtembuliak Evgeny2131UKR5,0s 0
335Popov Andrey2062RUS5,0w 0
493Martins Guilherme Pires Tavare1685POR3,0s 1
534Yankelevich Lev2072GER5,5w 0
692Dias Ivo Rodrigues1705POR3,5s 0
787Pavic Filip1735CRO4,0w 1
883Sirosh Ilja1797EST4,0s 1
937Basso Pier Luigi2051ITA4,5w ½
Ramacker Quinten 1721 BEL Rp:1509 Pts. 3,0
138Hovhannisyan Karen2050ARM6,0w 0
257Todorovic Nenad I1927SRB4,0s 0
3104Tumanov Viktor0FIN3,0w 0
499Matijevic Ivan0BIH2,0s 0
5103Spaho Kevin0ALB1,0w 1
695Fomin Alexey1624RUS3,0s ½
755Ulanowski Karol1937POL4,5w 0
898Ioannou Giorgos0CYP1,5s 1
967Grahovac Danijel1885BIH3,0w ½
Swijsen Lars 1993 BEL Rp:2021 Pts. 4,0
128Ostovic Matija2293CRO5,0w ½
240Johansson Linus2195SWE4,5s 0
364Thingstad Anders2068NOR4,0w 0
460Mcclement Andrew2088SCO3,5s 0
581Papasimakopoulos Alexandros1922GRE3,5s 1
657Dolnak Michal2098SVK4,0w ½
763Skouvaklis Alexis2072SUI3,5s 0
887Tairi Krenar1764MKD3,0w 1
962Taichman Ori2074ISR3,0s 1
Real Thibault 1974 BEL Rp:2096 Pts. 4,5
132CMEmiroglu Cankut2242TUR5,0w 0
248Doncev Alexandr2144MDA4,5s 0
388Meisch Tanguy1683LUX2,5w 1
456Manukyan Sargis A2102ARM4,0s 1
546Malureanu Costin-George2165ROU4,0w 0
680Vrigazov Hristo1925BUL3,5s 1
744Mindlin Alon2175ISR4,0w 1
827Grib Roman2294BLR5,0w 0
950Monev Alexander2133BUL4,5s ½
Dorr Yannick 1908 BEL Rp:1722 Pts. 3,0
135Boscolo Federico2225ITA5,0s 0
251Marjanovic Dejan2128BIH4,0w 0
357Dolnak Michal2098SVK4,0s 0
489Saraci Nderim1669TUR4,0w 0
591Gjika Gent1544ALB2,5s ½
693Konstantinou Therapon0CYP0,5s ½
788Meisch Tanguy1683LUX2,5w ½
886Mammadov Mehdi1865AZE2,5s ½
983Liu Dennis1899FIN2,0w 1
Godart Francois 2266 BEL Rp:2198 Pts. 4,0
177Abozenko Georg1911EST3,0w ½
267Krustev Vasil2028BUL4,5s 1
316IMPopilski Gil2381ISR5,5w ½
414IMNestorovic Lazar2397SRB4,5s 0
555Setkauskas Vaidas2155LTU4,5w 1
624Fernandez Garcia Jose Miguel2325ESP5,0s 0
759Ashiku Franc2139ALB3,5w 1
810IMPavlidis Antonios2427GRE5,0s 0
912FMKotainy Jens2406GER5,0w 0
Vandevenne Sander 2096 BEL Rp:1967 Pts. 3,0
122FMDruska Juraj2338SVK5,0w ½
210IMPavlidis Antonios2427GRE5,0s 0
347Schaerer Julian2221SUI4,0w 0
473Pavel Sebastian-Ionut1971ROU3,5s 0
572Olson Hamish1988SCO3,0w ½
669Foster James M2018ENG3,5s 1
765Danov Lyubomir2049BUL4,0w 0
878Asikuzun Berkay1901TUR3,0s ½
977Abozenko Georg1911EST3,0w ½