Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Memoriál arm. generála Ludvíka Krejčího - 2. ročník

Poslední aktualizace03.09.2011 16:48:04, Creator/Last Upload: Czech Republic licence 10

Startovní listina

Čís.JménoFEDRtgKlub/Místo
1IMPlát VojtěchCZE2418TŽ Třinec
2Pokorný TomášCZE2277TJ Lanškroun
3Valenta ml. VítCZE2186T.J. Sokol Šumperk
4FMMojžíš JaroslavCZE21802222 ŠK Polabiny
5Šmajzr MartinCZE2175TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
6Valenta st. VítCZE2141Agentura 64 Grygov
7Volf JaroslavCZE2129TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
8Ruzicka MilanCZE2088T.J. Sokol Šumperk
9Chládek VáclavCZE2043ŠK GARDE Lipovec
10Černý KarelCZE2043TJ Jablonné nad Orlicí
11Mareš PetrCZE2032TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
12Trojan LubošCZE20112222 ŠK Polabiny
13Tuvšinbajar DorjkhúCZE1983ŠK Rapid Pardubice, o.s.
14Krátký JosefCZE1927TJ Lanškroun
15Mareš JanCZE1925TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
16Zvěřina JanCZE1915TJ CHS Chotěboř
17Dungl PetrCZE1903SK Žamberk
18Glöckner JaromírCZE1892TJ Slovan Moravská Třebová
19Papáček MilošCZE1875TJ Spartak OEZ Letohrad
20Kylar PavelCZE1844TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
21Vochozka JindřichCZE1819TJ Slavia Hradec Králové
22Doležal RudolfCZE18132222 ŠK Polabiny
23Lorenc JosefCZE1758TJ Spartak OEZ Letohrad
24Vaníček JanCZE1745TJ Jablonné nad Orlicí
25Dvorák EduardCZE1744ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
26Cvejn JaroslavCZE1715TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou
27Navrátil MiroslavCZE1702Sokol Městečko Trnávka
28Palla RostislavCZE1701TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou
29Palla StanislavCZE1691TJ Lanškroun
30Kubíček VlastimilCZE1682TJ Jablonné nad Orlicí
31Hovad VáclavCZE1675TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou
32Ruffer VáclavCZE1643TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou
33Divíšek JiříCZE1636TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou
34Černý VáclavCZE1629TJ Jablonné nad Orlicí
35Macek OldrichCZE1626TJ Libina
36Kapoun VítCZE1621TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
37Vencl JiříCZE1621TJ Lokomotiva Česká Třebová
38Mazura JaroslavCZE1612SK Žamberk
39Sysr PavelCZE1611TJ Spartak OEZ Letohrad
40Vorlíček PavelCZE1575TJ Jablonné nad Orlicí
41Dunglová NatálieCZE1573SK Žamberk
42Halbrštát KarelCZE1482Sokol Mistrovice
43Just PavelCZE20382222 ŠK Polabiny
44Langr PetrCZE1445Sokol Mistrovice
45Hurdes EmilCZE1443SK Žamberk
46Křivohlávek JosefCZE1428TJ Lanškroun
47Lorenc AdamCZE1377TJ Spartak OEZ Letohrad
48Lapáček LubošCZE1363TJ Lanškroun
49Špinler BronislavCZE1333Sokol Mistrovice
50Lorencová JitkaCZE1312TJ Spartak OEZ Letohrad
51Šmajzrová KateřinaCZE1250TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
52Hubálek RomanCZE1000TJ Jablonné nad Orlicí
53Řehák MiroslavCZE1000TJ Jablonné nad Orlicí
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 17.08.2022 09:12
PixFuture exclusive partner, tiráž