Turnīra fails ir izveidots dalībnieku reģistrācijai.
Sīkāka informācija par Latvijas skolu olimpiādes finālu sekos tuvākajā laikā.

Latvijas Skolu šaha olimpiādes Lielais Fināls (5. - 9. klase/zēni)

Organizer(s)Latvijas Šaha federācija
FederationLatvia ( LAT )
Tournament directorFI Kapce, Viesturs 11602562
Chief ArbiterIA Kalnins, Toms 11604069
Deputy Chief ArbiterFA Mustaps, Matiss 11602295
ArbiterFI Kapce, Viesturs 11602562
Number of rounds10
Tournament typeSwiss-System
Rating calculation -
Date2021/05/15
Rating-Ø1000
Pairing programSwiss-Manager from Heinz HerzogSwiss-Manager tournamentfile

Last update 18.04.2021 11:48:36 / Page cached 20.04.2021 16:43:36 30min., Creator/Last Upload: savieniba

Tournament selection1. - 4. klase zēni, 1. - 4. klase meitenes, 5. - 9. klase zēni, 5. - 9. klase meitenes, 10. - 12. klase zēni, 10. - 12. klase meitenes
LinksOfficial Homepage of the Organizer, Link with tournament calendar
Parameters No tournament details
ListsStarting rank, Alphabetical list, Statistics, Alphabetical list all groups, Playing schedule
Excel and PrintPrint list, Export to Excel (.xlsx), Export to PDF-File

Starting rank

No.NameFideIDFEDClub/City
1IAdamovics Aleksejs (Aleksejs_Adamovics)11622075LATRīgas 10. vidusskola
2IApenitis Markuss (DRIVTS )11611669LATZ. Mauriņas Grobiņas novada vidussk
3IBrojs Artjoms (ArtjomsBrojs_005)11609389LATLiepājas Liedaga vidusskola
4IDaineko Pjotrs (PeterDaineko)68400098LATRīgas 40. vidusskola
5IJakubsevicus Raimonds (Rdpils)11619929LATDaugavpils Tehnoloģiju vidusskola-l
6IJevgenijs Filipovs (JevgenijsFilipovs)11608820LATRīgas Purvciema vidusskola
7ILeja Daniels (Dleja)11611561LATRīgas Valsts 1. ģimnāzija
8ILeja Deivids (Deivids_Leja)11611553LATRīgas Valsts 1. ģimnāzija
9IPogorelovs Dmitrijs (unagami)11614269LATRīgas Purvciema vidusskola
10IValdats Reinis (rvaldats)11617578LATRīgas V. Zālīša sākumskola
11IVuskans Eduards (tas_tak_es)11616482LATRīgas Valsts 1. ģimnāzija
12IZass Kristaps (SimpleMLG)11611529LATRīgas Teikas vidusskola
13IIJonikans Leo (Leobaba)11622016LATVecsaules pamatskola
14IIKuznecovs Dzintars (Dzintars27)11623071LATRēzeknes 2. vidusskola
15IIMurnieks Armands (Aiza4)11629100LATRēzeknes 5. vidusskola
16IIVaravs Henrijs Reinis (Hennrix2005)11624345LATJelgavas Valsts ģimnāzija
17IIVinogradovs Artemijs (andripotwert)11623047LATRēzeknes 3. vidusskola
18IVPilka Janis (janono252)11624558LATJelgavas Spidolas Valsts ģimnāzija
19Strods Linards (Linards007)11629762LATRēzeknes Valsts 1. ģimnāzija
20Valdens Rihards (RihardsV100)LATElejas vidusskola
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2021 Heinz Herzog, CMS-Version 09.04.2021 11:01
PixFuture exclusive partner, Legal details/Terms of use