3. Memorijalni turnir "Vladimir Bato Kontic"

Təşkilatçı(lar)Chess Club "Elektroprivreda" & Montenegro Chess Federation
FederasiyaMontenegro ( MNE )
Turnir direktoruIO Milovic Jovan
Baş hakimIA Vujacic, Igor 932620
Nəzarət vaxtı (Standard)40/90 min. + 15 min. + 30 sec. for every move
Keçirilmə yeriNiksic
Turların sayı9
Yarışın formatıİsveçrə sistemi
Reytinq hesablanmasıBeynəlxalq reytinq
Tarix2021/04/16 a(ə) 2021/04/22
Reytinq-Ø2417
Püşkatma proqramıHeinz Herzog-dan Swiss-ManagerSwiss-Manager turnir faylı

Son yükləmə29.04.2021 09:50:37, Yaradan/Son yükləmə: Montenegro Chess Federation

Turnir seçimiFM 2021-05, Vladimir Bato Kontic, Memorijal Niksic
LinklərTəşkilatçının rəsmi səhifəsi, Turnir təqvimi ilə link
Parametrlər Turnir detalları yoxdur, bayraq yoxdur
Komandanın ümumi görünüşüAZE, BEL, BIH, CRO, ITA, MNE, SRB, TUR, UKR, USA
SiyahılarBaşlanğıc sıralama, Oyunçuların əlifba sıralaması, Statistikalar, Bütün qrupların əlifba sıralaması, Oyun cədvəli
9 turdan sonra turnir cədvəlində yekun sıralama, Turnir cədvəlində başlanğıc sıralama
Lövhə cütlənmələriTur.1, Tur.2, Tur.3, Tur.4, Tur.5, Tur.6, Tur.7, Tur.8, Tur.9/9 , Cütlənməyib
Son turdan sonra sıralamaTur.1, Tur.2, Tur.3, Tur.4, Tur.5, Tur.6, Tur.7, Tur.8, Tur.9
OyunlarYükləmək üçün 98 oyun mövcuddur
Excel və ÇapÇap listi, Excel-ə çevir (.xlsx), PDF-Fayla çevir

3 turdan sonra sıralama

Rk.SNo AdFEDRtgPts. TB1  TB2  TB3  TB4  TB5 nwwew-weKrtg+/-
14
IMSuleymanli AydinAZE25202,53,54,55,50,0296,55,051,451014,5
23
GMBogosavljevic BobanSRB25232,04,56,04,50,01955,21-0,2110-2,1
38
IMDraskovic LukaMNE24722,04,04,54,50,01964,901,101011,0
421
Kisic BozidarMNE22632,04,04,54,00,01942,111,892037,8
56
GMDjukic NikolaMNE25152,03,55,04,50,01955,50-0,5010-5,0
65
IMDardha DanielBEL25162,03,55,04,00,01845,02-1,0210-10,2
710
IMKalezic BlazoMNE24562,03,54,53,50,01955,000,00100,0
87
GMNiemann Hans MokeUSA25082,03,04,03,50,01965,310,69106,9
912
GMNikcevic NebojsaMNE23931,54,05,54,00,01944,42-0,4210-4,2
1016
Potpara NikolaMNE23701,54,05,53,00,0093,53,84-0,3410-3,4
1111
IMOsmak IulijaUKR24281,54,04,53,50,0194,54,84-0,3410-3,4
1220
Sahin OzgunTUR22811,53,54,53,50,0193,52,920,582011,6
1313
IMKrivokapic MarkoMNE23801,53,54,03,00,00963,492,511025,1
1414
IMRunic ZoranBIH23781,53,54,02,50,01944,16-0,1610-1,6
151
GMSanal VahapTUR25721,53,04,02,50,0195,56,42-0,9210-9,2
1617
WIMInjac TeodoraSRB23401,53,03,52,00,01943,230,772015,4
1715
FMTomic AleksandarMNE23771,04,55,02,00,01944,59-0,5920-11,8
1818
IMNikac PredragMNE23181,03,54,52,00,0094,53,710,79107,9
199
IMPlenca JadrankoCRO24721,03,04,01,50,0093,56,08-2,5810-25,8
202
GMBasso Pier LuigiITA25520,53,55,01,50,0084,55,92-1,4210-14,2
2119
FMSukovic AndrejMNE22830,53,54,00,50,00923,46-1,4620-29,2
2222
Miletic VukMNE22540,52,53,00,50,00932,820,18407,2

Annotasiya:
Tay-brek1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Tay-brek2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Tay-brek3: Fide Tie-Break
Tay-brek4: Direct Encounter (The results of the players in the same point group)
Tay-brek5: The greater number of victories (variable)