Sistemes de desempat: 1. Buchholz -1, 2. Buchholz Mitjà, 3. Buchholz Total

Campionat de Catalunya 2021 Sub14 (257098)

OrganitzadorJordi Magem Badals (GM - 2200074)
FederacióCatalunya ( CAT )
Director del torneigJordi Magem Badals (GM - 2200074)
Àrbitre principalCarlos Gimenez Cañadas (IA - 2296926)
Deputy ArbiterDaniel Leiro Giralt (AN - 2211874)
ÀrbitreMireia Ramon Herraez (AN - 24570230), Joan Manuel Marches Rios (AC - 2227444), Albert Pardina Domenech (AC - 54597471), Francisco Javier Ramon Serrano (AS - 2291711)
Control de temps90 min + 30 sec/move
SeuSalou Park Resort (C. Brusel·les 45, Salou)
Number of rounds9
Tournament typeSistema suís
Rating calculationEloN, FIDE
Data2021/03/27 Al 2021/04/01
Mitjana d'Elo1453
Programa d'aparellamentSwiss-Manager de Heinz HerzogArxiu de Swiss-Manager

Darrera actualització01.04.2021 13:50:19, Creador/Darrera càrrega: carlos gimenez cañadas

Selecció del torneigSub 8, Sub10, Sub12, Sub14, Sub16, Sub18-20
EnllaçosPàgina web de l'organitzador, Link tournament to the tournament calendar
Selecciona paràmetres No se'n mostren els detalls del torneig
LlistesRànquing inicial, Llista alfabètica de jugadors, Estadístiques de la Federació, partides i títols, Alphabetical list all groups, Taula d'horaris
Taula creuada de classificació final després de 9 rondes, Taula creuada pel rànquing inicial
Aparellaments per taulersRd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5, Rd.6, Rd.7, Rd.8, Rd.9/9 , Sense emparellar
Classificació després de Rd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5, Rd.6, Rd.7, Rd.8, Rd.9
Excel i impressióImprimeix la llista, Exporta a Excel (.xlsx), Exporta a fitxer PDF

Rànquing inicial

Núm.NomIDFideIDFIDEEloNSexeTipusClub/Ciutat
1Domene Mulyukov Alexander3568082458980220232222U14Salauris Club D'escacs
2Ribera Veganzones Serni27277690086020102200U14Geva-Cea C.E.
3Ano Pla Gerard273202456056119752213U14Peo Vuit, C.E.
4Vinuesa Sorli Ruben3354162456236018572158U14Ruy Lopez, Club Escacs
5Sanchez Aguilar Arnau287805453008318352039U14Llinars, Club D'escacs
6Ortiz Padro Pol3358652459404017942066U14Figueres C.E.
7Muntal Corrales Arnau3569012459802017852068U14Cerdanyola Valles C.E.
8Iborra Polo Eric3808225456574017701995U14Llinars, Club D'escacs
9Fernandez Climent Albert3357292459916617652044U14Cerdanyola Valles C.E.
10Boix Redorta Roc3798365456181717642043U14Llinars, Club D'escacs
11Romeu Viladot Emili3556512458608017451972U14Llinars, Club D'escacs
12Teply Koutsky David3568052459717117341931U14Ruy Lopez, Club Escacs
13Lobo Pereira Arami292282456058817091919wU14Llinars, Club D'escacs
14Valle Luis Leo3354585457718717062062U14Gerunda, C.E.
15Aleksanyan Israilyan Nicolas3581575451129116851939U14Peona I Peo, C.E.
16Lambert Pont Michael3792885452782116711920U14Mollet, Club D'escacs
17Clotet Mas Dan290432456057016581933U14Catalonia-Joviat E.
18Llonch Farres Gerard3348502458576916461882U14Colon Sabadell Chessy
19Martinez Garcia Adria294012458582316301876U14Salauris Club D'escacs
20Pinyol I Llora Julia3576212459602716071925wU14Peona I Peo, C.E.
21Ribera Caro Joan3782345454449115961859U14Peona I Peo, C.E.
22Vila I Bague Arnau296912459419915841871U14Figueres C.E.
23Creixans Comerma Marti296035450775815631877U14La Lira, C.E.
24Benseny Martinez Guerau3574332459748115521871U14Lleida C.E.
25Marcos Rodriguez Raul3566132459675215431866U14Ateneu Colon C.E.
26Valero Roca Roger3808625476429715391548U14Tres Peons C.E.
27Chiva Perez Ferran3812375457062015381862U14Sant Andreu C.E.
28Sierra Magrazo Lidia3780615453046615351840wU14Salauris Club D'escacs
29Gardner Leo3567162458543215081797U14Sitges Prado Suburenc, P.E.
30Montero Olmos Javier284515453640514961802U14Palleja, Club Escacs
31Vasilev Andrei3809635457096414671800U14Catalunya E.C.
32Porta Isant Lluis273145452345114481890U14Ponts C.E.
33Compte Auge Lluis3342645453633214261768U14Figueres C.E.
34Blasco Cardona Pol3358155451742714201716U14La Lira, C.E.
35Chavarria Llambrich Pep296775452595014191708U14Amposta C.E.
36Ferre Cebrian Guifre3565305452598514171759U14Valls C.E.
37Perez Ribas Joan3797345453645614151793U14Catalonia-Joviat E.
38Apinyan Mark286102459603514001696U14Peona I Peo, C.E.
39De La Riva Reina Marti296882454047113871766U14Foment Martinenc C.E.
40Burriel Beltran Alex3573865450003613851668U14Montornes C.E.
41Navajas Alvarez Antoni289312454422113721770U14Sant Andreu C.E.
42Prada Villagrasa Adria3581375450091513601738U14Colon Sabadell Chessy
43Gomez De Porras Guillem3574892459354013481729U14Cambrils, Unio Escacs
44De La Torre Regadera Pol294415450215213471695U14Tarragona C.E.
45Toquero Gracia Laura286632454423013461694wU14Llinars, Club D'escacs
46Carrasco Gomez Adahara3555095450097413391675wU14Llinars, Club D'escacs
47Lozano Casasayas Marc3831435470766813341754U14Sant Cugat Club Escacs
48Ventura Cebada Guiomar3555635453135713331502wU14Cardona
49Lacasa Diaz Oriol3794975454412213191696U14Gran Penya Vilanova C.E.
50Berge Gallego Pau292992459173413011743U14Vallfogona C.E.
51Massot Fernandez Ian3574325452213712921611U14Lleida C.E.
52Del Rio Baena Dani3780605451900412891765U14Ateneu Colon C.E.
53Lara Fernandez Guillem3580805452784812801515U14Vila-Seca C.E.
54Gil Jimenez David3790435470724212661764U14Cerdanyola Valles C.E.
55Castilla Crego Roger3808705457929512431634U14Gerunda, C.E.
56Bergaretxe Gavalda Unai3820615459921012291601U14Cerap Riudoms
57Tabuenca Munuera Gerard281175453076812211659U14Tarragona C.E.
58Samin Nogues Gerard3792485453006712211613U14Cambrils, Unio Escacs
59Serrahima Susany Ramon3358222458624212181648U14La Lira, C.E.
60Bureu Fernandez Carlota3794095456724612141651wU14Llinars, Club D'escacs
61Bosch Garcia Ivan3358165451750812111658U14La Lira, C.E.
62Rubies Vazquez Antoni280712458612912081510U14Vallfogona C.E.
63Mangues Rubia Oriol3556065452186612071719U14Ateneu Colon C.E.
64Alsina Casas Biel3780835456690811961524U14Gran Penya Vilanova C.E.
65Gomez Codina Isona3795285452755411871586wU14Cardona
66Villalba Pons Guillem3831845471492311791624U14Figueres C.E.
67Saldana Portella Eric3566955452628011381509U14Salauris Club D'escacs
68Carnicer Rovira Francesc3578095452684111321562U14Gran Penya Vilanova C.E.
69Carbo Manau David3781085458378011061443U14Castellar Del Valles C.E.
70Gomez Codina Enric3795275452754611021576U14Cardona
71Gayoso Arjona Iago297572458547510971483U14Llinars, Club D'escacs
72Casas Campos Xavier3354085451809110901586U14Cardona
73Fernandez Escabia Victor3821585472022210711483U14Colon Sabadell Chessy
74Alegre Bosch Blai3808295456392501732U14Vilafranca C.E.
75Martinez Barrufet Guillem3576835470776501609U14Peona I Peo, C.E.
76Garcia Perez Victor3569865456553701533U14Gran Penya Vilanova C.E.
77Gonzalez Memm Mateu3842005476064001451U14Sant Andreu C.E.
78Ravina Corestein Dante3816285457935001442U14Olot
79Navarro Gallardo Sara3848675476378901403wU14Vila-Seca C.E.
80Ramos Giro Kevin3838245470840001381U14Les Franqueses, C.E.
81Ramos Gonzalez Crist Manel3796365473073201352U14Cambrils, Unio Escacs
Servidor de resultats de torneigs d'escacs © 2006-2021 Heinz Herzog, CMS-Version 09.04.2021 11:01
PixFuture exclusive partner, Impressió