Note: To reduce the server load by daily scanning of all links by search engines like Google, Yahoo and Co, all links for tournaments older than 2 weeks (end-date) are shown after clicking the following button:

Sistemes de desempat: 1. Buchholz -1, 2. Buchholz Mitjà, 3. Buchholz Total

Campionat de Catalunya 2021 Sub16 (257099)

Darrera actualització01.04.2021 13:52:09, Creador/Darrera càrrega: Carlos Gimenez Cañadas

Search for player Cerca

Classificació final després de 9 rondes

OrdreNúm. Ini.NomTipusSexeFIDEEloNClub/CiutatPts. Des1  Des2  Des3 
13Alcala Gonzalez CesarU1621102274Peona I Peo, C.E.7,5484152
216Creixans Comerma PolU1617822038La Lira, C.E.746,53950
31Bernado Lopez RogerU1621392280Colon Sabadell Chessy6,55143,555,5
45Roca Planas EdgarU1620032204Sant Andreu C.E.6,54941,553
52Travesset Sagre JanU1621292287Sant Andreu C.E.6,54941,552,5
610Funes Ostos AitorU1618822080Montornes C.E.6,54336,547
714Navajas Alvarez JosepU1618021962Sant Andreu C.E.6,54336,547
817Xifra Tome BernatU1617822035Gerunda, C.E.641,53545
96Garcia Caro Juan AlberU1619092165Olot5,548,54152,5
109Cervello Navarro HectorU1618852120Colon Sabadell Chessy5,54840,551,5
114Jimenez Munoz NicolasU1620832286Peona I Peo, C.E.5,5463950,5
128Gonzalez Cobos ArnauU1618912120Colon Sabadell Chessy5,54538,549,5
1324Mangues Rubia AlexU1617071972Ateneu Colon C.E.5,54437,546
147Serrano Batova VicentU1618932075Barcelona, Club Escacs5,5443748
1528Casares Bonals AsierU1615921939Llinars, Club D'escacs5,54236,546
1621Casares Bonals AinhoaU16w17471973Llinars, Club D'escacs5,54235,545,5
1720Rodriguez Gonzalez GerardU1617542044Ateneu Colon C.E.5,54234,544,5
1819Garcia Gil OriolU1617551990Colon Sabadell Chessy5,54134,543
1912Parra Ordorica ArnauU1618632089Llinars, Club D'escacs5,539,53343,5
2015Pujol Biosca JoanU1617952067Amposta C.E.5,538,53340,5
2123Juncosa Padros ErnestU1617101958Peona I Peo, C.E.5,53630,539,5
2211Gabanach Fernandez VictorU1618762024Mataro C.E.5,53630,539,5
2331Padin Jimenez OriolU1615591844La Lira, C.E.53932,541,5
2434Broadbent Brun JensenU1615121823Cornella C.E.53729,539,5
2518Pardina Domenech VictorU1617631987Foment Martinenc C.E.536,53140
2626Insa Pujolar MartiU1616801947Alt Emporda, Club D'escacs53428,537,5
2730Jakovlev MartinU1615771884Cambrils, Unio Escacs53227,534
2846Botias Gil ClaudiaU16w13001710Peona I Peo, C.E.4,54235,546
2932De Lomas Busquets AlexU1615301853Argentona C.P. Escacs4,541,53545
3039De La Riva Real AriadnaU16w13931778Geva-Cea C.E.4,540,534,542,5
3127Alcon Llosada JaumeU1616441870Geva-Cea C.E.4,54033,542,5
3250Canal Sala PauU1612641711Olot4,53933,542,5
3322Higueras Ruiz BlaiU1617121961Olot4,538,53241,5
3429Torrents Busquet FoixU16w15881886Vilafranca C.E.4,538,53240
3535Pino Jacomet ArnauU1614931786Santa Eugenia Escacs4,533,52835,5
3653Cavalle Sanchez ArnauU1611951548Mataro C.E.4,530,52532
3760Farre Ramirez MateuU1601632Sant Andreu C.E.4,52923,531
3842Catalan Monteagudo ElmU1613521783Peona I Peo, C.E.440,53442
3913Martinez Gamiz MarcU1618192061Geva-Cea C.E.44032,542
4037Terron Chueco DavidU1614421745Cornella C.E.439,53341,5
4144Tarrus Fortuny ErnestU1613071643Balafia-Adejo Club D'escacs4393241
4236Dominguez Laguna DidacU1614811828Cor De Marina Badalona, C.E.437,53140
4338Ramirez Cruz AlbertoU1614331818Badia, Club Escacs I Cultura43529,537
4449Manzano Rosado RogerU1612661671Balsareny-Sallent U.E.430,524,532,5
4547Villalba Pons MaxU1612971653Figueres C.E.43024,531,5
4641Sanllehi Vico DavidU1613531709Olot3,5393341,5
4733Royo Prat RamonU1615261688Edami C.E.3,537,53139,5
4848Barat Serna JuditU16w12691617Olot3,536,529,539
4940Porcar Sales JoelU1613881755Cambrils, Unio Escacs3,53630,538
5062Marcet Hauk AniolU1601616Colon Sabadell Chessy3,5353037,5
5143Puertas Buscalla JoanU1613471633Bergueda C.E.3,534,52936,5
5245Aguesca Moyano BrunoU1613061599Castellar Del Valles C.E.3,534,52936,5
5355Huerta Llorens AleixU1611681612Tarragona C.E.3,53327,535
5458Orpella Crusafon MiquelU1601688Colon Sabadell Chessy33428,536,5
5563Fornet Godina VictorU1601545Tres Peons C.E.332,527,534
5654Huerta Llorens OriolU1611751623Tarragona C.E.3312633
5752Espinoza Haro GerardU1612211576Catalonia-Joviat E.33024,531,5
5859Escudero Ribo AlexiaU1601652La Seu D'urgell, C.E.32823,530
5956Fernandez Aguilar JulioU1611281518Colon Sabadell Chessy2,53125,533
6064Diaz Nunez JulioU1601415Cambrils, Unio Escacs2,528,52330,5
6157Cabeza Costa GuillemU1610211517Catalonia-Joviat E.2,527,52329
6251Casadevall Mainau IraidaU16w12481414Alt Emporda, Club D'escacs2,526,52128
6361Gonzalez Figueres ManuelU1601632Castellar Del Valles C.E.226,52228,5
6425Olcina Monells JordiU1616931906Olot0262127

Anotació:
Desempat1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Desempat2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Desempat3: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)

Servidor de resultats de torneigs d'escacs © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 25.11.2022 10:16
PixFuture exclusive partner, Impressió